SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • 14/07/2016- DNT Micha: zrzut ponizej Zrobilam 15 km na rowerze jedynie bo piekna pogoda byla ;) 15/07/16 - DT Klatka + Bicep + triceps Micha: zrzut ponizej Trening: WL 5x10 10/15/20/25/27,5 Rozpietki - brama 4x10 5/5/5/5 - 5 kg na trone Pompki klasyczne - 10x max 12/10/10/8 Uginanie ramion ze sztangielkami 3x10 (P/L) 6/6/6/6 Protowanie ramion na [...]

    Odpowiedzi: 357 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-07-15 11:51:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 10/08/2016 DNT No i treningu nie bylo. Niestety czulam sie jeszcze slabo. Zasnelam na 3 h po pracy :O Micha: czysto 11/08/2016 DT Aktywnosc: Silownia Micha: Czysto dzis juz sie czuje lepiej, zwawiej to i silka byla. Dzis: Plecy + Barki - Wioslowanie hantelkami 4x10 ( P/L) 6/6/7,5/6 - Invert Rows 4x10 na sztandze - Face Pull 3x10 12/12/15 - [...]

    Odpowiedzi: 357 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-11 13:10:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 20/08/16' - DT Trening: Klatka + Biceps + Triceps Micha: - owsianka, owsiane 30 g, wpc 20 g, sliwki 100 g, orzechy nerkowca 8 g, kawa z mlekiem 2 % - 3 kromki chleba pszenno razowego ( 130 g) , 3 jajka klasa M, posmarowane pasta z cukini oliwek i suszonych pomidorow + 2x pomidor ( ok 250 g) i papryka 150 g - brownie fasolowe z migdalami ( 3 [...]

    Odpowiedzi: 357 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-20 14:17:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 21/08 - DNT Wczoraj mial byc trening, ale jak padlam na kanape po pracy tak juz sie nie podnioslam do godziny 19 i stwierdzilam, ze lepiej zachowalam sily na poniedzialek :-D Micha: czysto - owsianka, wpc 20 g, owsiane 30g, pomarancza 120 g, orzechy nerkowca 10 g, kawa z mlekiem 2 % - fasolowe brownie z maslem orzechowym - udko z kurczaka bez [...]

    Odpowiedzi: 357 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-22 13:35:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 23/08 - DNT Micha : czysto Aktywnosc: Streching 30 min, mialam mega zakwasy po poniedzialku 24/08 - DNT Micha: czysto, zadnych wpadek Aktywnosc: zero, bylam jedynie w pracy wiec 8 h biegania, ale dopadla mnie @ i nie dalam rady nic a nic po pracy %-) 25/08 - DT PLECY + BARKI Waga: 57,3 kg Wymiary w dol, wiec ladnie. 1. Invert Rows 5x10 sztanga [...]

    Odpowiedzi: 357 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-25 11:23:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • @ Night a byly czasy, ze pod 40 podchodzilo }:-( Z tym, ze miesnia to z lupa trzeba bylo szukac :-D 01/09 - DT - Plecy + Barki Planowo mialy byc nogi i tylek, ale po ty wczorajszym treningu to mam domsy i srednio by to wyszlo. 1. Invert Rows 5x10 ( zrobilam na maszynie smitha, w sumie fajnie bo moglam kontrolowac wysokosc) 2. Wioslowanie hantelka [...]

    Odpowiedzi: 357 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-01 12:39:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 6-8/09/16 - DNT Micha trzymana, ale nie bylo czasu na trening. Raz byl rower rekreacyjnie. Waga stabilna, ok 57,5-58 kg 9/9/16' - DT - Plecy + Barki 1. Invert Rows 4x10 na sztandze ( ostatnia seria o morderca %-) ) 2. Wioslowanie sztangielka 4x10 ( P/L) 7/8/8/8 4. Narciarz ( czy jak zwal tak zwal :-D ) 3x10 10/12,5/12,5 5. Face Pull 3x10 [...]

    Odpowiedzi: 357 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-09 16:58:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Paweł możesz zmieniać na skosie sztangielki ze sztangą, nie ma to wielkiego znaczenia i przyłóż się do rozgrzewki i techniki + rozciąganie po treningu ja długo też robiłem siady z mc i jakoś żyję

    Odpowiedzi: 3002 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-09 15:27:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Martwy ciąg

    Post
    Trening dla początkujących

    Wiesz co najczęściej jest problem z grupą kulszowo goleniową, a szerzej z cały tyłem nogi bo to jest taki system naczyń połączonych. Tyłu uda, łydka, pośladek itd te wszystkie struktury mają wpływ nawzajem na siebie. Więc jeśli jest gdzieś tam problem to on wpływa na sąsiadujące struktury. Na pewno takie rozciąganie nie zaszkodzi tylko trzeba to [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2102 Data: 2020-07-01 16:01:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Próbowałeś zmieniać liczbę powtórzeń w ćwiczeniu czyli np. jak masz w B : 16,16,15,15,11,11 to wykonujesz 11,11,15,15,(i tutaj ciśniesz na maxa np. 17). Wrzucanie C1 na początek treningu już przerobiłeś ? Obwody to nie jedyny trening anty stagnacyjny . Nie mam zamiaru do marnować jednak całkowicie i uskutecznić rowerek ze 3 razy dość intensywnie + [...]

    Odpowiedzi: 157 Ilość wyświetleń: 14549 Data: 2011-05-07 23:09:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wiesz co, takiej opcji nie próbowałem, bo rozpiska dla 8 poziomu sztywno mówi, że dwie pierwsze serie (punkt 3 w opisie) mają być >15, a 4 pozostałe nie przekraczać 15. Generalnie może i jeszcze coś by z tego było, gdybym jakaś technikę anty-stagnacyjną sobie z drugiego tomu dobrał, ale że już leciałem ponad dwa miesiące to zdecydowałem się na [...]

    Odpowiedzi: 157 Ilość wyświetleń: 14549 Data: 2011-05-08 00:37:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mój trener biegania ma trening (dla nas), który trudno zapamiętać - bieg (2, 4, 5 lub 7km), rozciąganie, te biegi w miejscu itp., przebiechy i koniec tak przez cały rok przesłuchajcie kawałek, który zapodałem - naprawdę warto Zmieniony przez - skl15 w dniu 2009-10-17 19:24:05

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-17 19:23:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozgrzewka-Pomoc

    Post
    Trening dla początkujących

    Rozgrzewka-Jest bardzo istotnym elementem treningu. Zaniedbanie jej lub wykonanie niepoprawnie może być przyczyną wielu, często niebezpiecznych kontuzji. Każdy trening, nawet lekki powinien być nią poprzedzony. Jak powinna wyglądać rozgrzewka? Przede wszystkim powinna obejmować swoim zakresem część ciała, którą będziemy trenować. Jedną ze [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 964 Data: 2008-08-11 20:05:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybkość biegu

    Post
    Inne dyscypliny

    BZDURA BZDURA BZDURA!!!! Rozciąganie to podstawa treningu szybkościowego, jeżeli mięsień nie będzie dobrze rozciągnięty to podczas biegu możę dość do poważnych naciągnięć. Przed treningiem proponuje sie rozciąganie dynamiczne, a po treningu Poizometryczną relaksację miesnia:)

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1979 Data: 2012-05-28 11:48:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Asia - Redukcja

    Post
    Ladies SFD

    Zdjecia 88-O /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/820eee4d950649eeb8c569a391f7d1dc.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/dde300696462473eb605a89077a2d601.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/7cd2c2f0cdd5433d82820ebcbbc67d14.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/8bedd6d900b24773a452e23e5e11af19.JPG Zmieniony przez - aswolska w dniu 2012-10-05 18:39:55 [...]

    Odpowiedzi: 103 Ilość wyświetleń: 14221 Data: 2012-10-05 18:39:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mała pomoc

    Post
    Sztuki Walki

    A więc tak na codzień trenuje normalnie 3xw tyg na siłce treningiem zależnym od robionego cyklu + KM Przed egzaminami największy nacisk kłade na bieg 3000m + podciąganie 3000m: nie więcej niż 3 razy w tygodniu, pon.- rozbieganie rozgrzewka , 20-25 kułek na bieżni (8-10km) raczej truchtem do tego rozciąganie statyczne śr.-interwał5 kułek na [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1806 Data: 2008-12-11 10:18:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • madu24/blog/lecimy z wagi... I hope :-)

    Post
    Trening dla początkujących

    ładnie madu mnie tak strzyka co tydzień w innym miejscu nie boli, ale coś czuć... zazwyczaj rozciąganie pomaga

    Odpowiedzi: 1196 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-03-10 13:29:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • abs 8min

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    1 posilek - 1/3 szklanki platków owsianych zalać wodą - troche orzechów do tego - 2 całe jajo - warzywa 2 posilek; - twaróg chudy 100 g - 2 kromy chleba razowego - warzywa -troszke orzechów 3 posilek: - serek wiejski 200g - warzywa - oliwa 4 posilek:przedtreningowy - 50 g kaszy lub ryżu - piers z kurczaka 100g 5 posilek; potreningowy - 100 g ryzu [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2281 Data: 2008-05-15 16:57:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ROZCIĄGANIE

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Podstawowa zasada rozciągania: ciało nierozgrzane (np. przed biegiem) - rozciąganie statyczne , ciało rozgrzane (np. po biegu) - rozciąganie dynamiczne. Inaczej wzrasta ryzyko kontuzji, bo o ile przy rozciąganiu statycznym np. motylek ruch jest w pełni kontrolowany, o tyle przy wymachach nóg już niekoniecznie, bo noga idzie siłą rozpędu i można [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1844 Data: 2011-09-09 16:01:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ROZCIĄGANIE

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    A mnie właśnie zastanawia czy KrisC nie napisał czegoś najbardziej bezsensownego. Zacznijmy od tego, że różne sporty wymagają różnego podejścia do rozciągania. Czego innego potrzebuje biegacz, gimnastyk, zawodnik wushu i "kulturysta", na którym się skupiamy. Trzeba też powiedzieć, że rozciąganie dynamiczne to nie jest rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1844 Data: 2011-09-10 00:29:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)