10/08/2016 DNT No i treningu nie bylo. Niestety czulam sie jeszcze slabo. Zasnelam na 3 h po pracy :O Micha: czysto 11/08/2016 DT Aktywnosc: Silownia Micha: Czysto dzis juz sie czuje lepiej, zwawiej to i silka byla. Dzis: Plecy + Barki - Wioslowanie hantelkami 4x10 ( P/L) 6/6/7,5/6 - Invert Rows 4x10 na sztandze - Face Pull 3x10 12/12/15 - [...]
21/08 - DNT Wczoraj mial byc trening, ale jak padlam na kanape po pracy tak juz sie nie podnioslam do godziny 19 i stwierdzilam, ze lepiej zachowalam sily na poniedzialek :-D Micha: czysto - owsianka, wpc 20 g, owsiane 30g, pomarancza 120 g, orzechy nerkowca 10 g, kawa z mlekiem 2 % - fasolowe brownie z maslem orzechowym - udko z kurczaka bez [...]
23/08 - DNT Micha : czysto Aktywnosc: Streching 30 min, mialam mega zakwasy po poniedzialku 24/08 - DNT Micha: czysto, zadnych wpadek Aktywnosc: zero, bylam jedynie w pracy wiec 8 h biegania, ale dopadla mnie @ i nie dalam rady nic a nic po pracy %-) 25/08 - DT PLECY + BARKI Waga: 57,3 kg Wymiary w dol, wiec ladnie. 1. Invert Rows 5x10 sztanga [...]
@ Night a byly czasy, ze pod 40 podchodzilo }:-( Z tym, ze miesnia to z lupa trzeba bylo szukac :-D 01/09 - DT - Plecy + Barki Planowo mialy byc nogi i tylek, ale po ty wczorajszym treningu to mam domsy i srednio by to wyszlo. 1. Invert Rows 5x10 ( zrobilam na maszynie smitha, w sumie fajnie bo moglam kontrolowac wysokosc) 2. Wioslowanie hantelka [...]
6-8/09/16 - DNT Micha trzymana, ale nie bylo czasu na trening. Raz byl rower rekreacyjnie. Waga stabilna, ok 57,5-58 kg 9/9/16' - DT - Plecy + Barki 1. Invert Rows 4x10 na sztandze ( ostatnia seria o morderca %-) ) 2. Wioslowanie sztangielka 4x10 ( P/L) 7/8/8/8 4. Narciarz ( czy jak zwal tak zwal :-D ) 3x10 10/12,5/12,5 5. Face Pull 3x10 [...]
Paweł możesz zmieniać na skosie sztangielki ze sztangą, nie ma to wielkiego znaczenia i przyłóż się do rozgrzewki i techniki + rozciąganie po treningu ja długo też robiłem siady z mc i jakoś żyję
Wiesz co najczęściej jest problem z grupą kulszowo goleniową, a szerzej z cały tyłem nogi bo to jest taki system naczyń połączonych. Tyłu uda, łydka, pośladek itd te wszystkie struktury mają wpływ nawzajem na siebie. Więc jeśli jest gdzieś tam problem to on wpływa na sąsiadujące struktury. Na pewno takie rozciąganie nie zaszkodzi tylko trzeba to [...]
Próbowałeś zmieniać liczbę powtórzeń w ćwiczeniu czyli np. jak masz w B : 16,16,15,15,11,11 to wykonujesz 11,11,15,15,(i tutaj ciśniesz na maxa np. 17). Wrzucanie C1 na początek treningu już przerobiłeś ? Obwody to nie jedyny trening anty stagnacyjny . Nie mam zamiaru do marnować jednak całkowicie i uskutecznić rowerek ze 3 razy dość intensywnie + [...]
Wiesz co, takiej opcji nie próbowałem, bo rozpiska dla 8 poziomu sztywno mówi, że dwie pierwsze serie (punkt 3 w opisie) mają być >15, a 4 pozostałe nie przekraczać 15. Generalnie może i jeszcze coś by z tego było, gdybym jakaś technikę anty-stagnacyjną sobie z drugiego tomu dobrał, ale że już leciałem ponad dwa miesiące to zdecydowałem się na [...]
mój trener biegania ma trening (dla nas), który trudno zapamiętać - bieg (2, 4, 5 lub 7km), rozciąganie, te biegi w miejscu itp., przebiechy i koniec tak przez cały rok przesłuchajcie kawałek, który zapodałem - naprawdę warto Zmieniony przez - skl15 w dniu 2009-10-17 19:24:05
Rozgrzewka-Jest bardzo istotnym elementem treningu. Zaniedbanie jej lub wykonanie niepoprawnie może być przyczyną wielu, często niebezpiecznych kontuzji. Każdy trening, nawet lekki powinien być nią poprzedzony. Jak powinna wyglądać rozgrzewka? Przede wszystkim powinna obejmować swoim zakresem część ciała, którą będziemy trenować. Jedną ze [...]
BZDURA BZDURA BZDURA!!!! Rozciąganie to podstawa treningu szybkościowego, jeżeli mięsień nie będzie dobrze rozciągnięty to podczas biegu możę dość do poważnych naciągnięć. Przed treningiem proponuje sie rozciąganie dynamiczne, a po treningu Poizometryczną relaksację miesnia:)
Zdjecia 88-O /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/820eee4d950649eeb8c569a391f7d1dc.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/dde300696462473eb605a89077a2d601.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/7cd2c2f0cdd5433d82820ebcbbc67d14.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/8bedd6d900b24773a452e23e5e11af19.JPG Zmieniony przez - aswolska w dniu 2012-10-05 18:39:55 [...]
A więc tak na codzień trenuje normalnie 3xw tyg na siłce treningiem zależnym od robionego cyklu + KM Przed egzaminami największy nacisk kłade na bieg 3000m + podciąganie 3000m: nie więcej niż 3 razy w tygodniu, pon.- rozbieganie rozgrzewka , 20-25 kułek na bieżni (8-10km) raczej truchtem do tego rozciąganie statyczne śr.-interwał5 kułek na [...]
Podstawowa zasada rozciągania: ciało nierozgrzane (np. przed biegiem) - rozciąganie statyczne , ciało rozgrzane (np. po biegu) - rozciąganie dynamiczne. Inaczej wzrasta ryzyko kontuzji, bo o ile przy rozciąganiu statycznym np. motylek ruch jest w pełni kontrolowany, o tyle przy wymachach nóg już niekoniecznie, bo noga idzie siłą rozpędu i można [...]
A mnie właśnie zastanawia czy KrisC nie napisał czegoś najbardziej bezsensownego. Zacznijmy od tego, że różne sporty wymagają różnego podejścia do rozciągania. Czego innego potrzebuje biegacz, gimnastyk, zawodnik wushu i "kulturysta", na którym się skupiamy. Trzeba też powiedzieć, że rozciąganie dynamiczne to nie jest rozciąganie [...]