DNT Dzisiaj weszło rozciąganie, czas ok. 20 minut. Samopoczucie od razu w górę. To tyle, wracam napierdzielać w fifę :D PS. Jutro tren, bo aż wstyd tej wczorajszej serii dipsów :>
29.03 Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 2 B: 11, 11, 11, 11 9, 7=60 A5: 6x6=36 A2: 6x11=66 C3: 6x6=36 E2: 6x4 x2=48 F: 4x8=32 G: 6x14=84 H: 6x14=84 K2: 3x21=63 Komentarz - w B lepiej ( +6 ), ale dalej nie ma szału. Następny tren już na poręczach - reszta ćw ok, K2 niedługo zamiana na "nogi wąsko" - rozciąganie pomogło, zakwasów od rana nie było [...]
DNT Dzisiaj wieczorem wejdzie rozciąganie, trening prawdopodobnie w poniedziałek jak dobrze pójdzie. PS. Poręcze doszły, ale jeszcze ich nie złożyłem :) Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-03-30 15:07:57
1.04 Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 3 B: 12, 12, 11, 8, 7, 7=57- A5: 6x7=42+ A2: 6x12=72+ C3: 6x7=42+ siady + F1 F: 4x9=36+ G: 6x15=90+ H: 6x15=90+ K2: 3x22=66+ Komentarz - w B spadek. Prawdopodobnie spowodowany tym, że treningu roiony już na poręczach, przy rozstawie 65cm. Odczucia są zupełnie inne, druga sprawa, że strasznie mi się bujały te [...]
4.04 Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 4 Jadymy: B: 8, 8, 8, 8, 7, 6=45miniobwód A5: 8, 8, 8, 8, 8, 6=46+ A2: 10, 10, 10, 10, 9, 9=58miniobwód C3: 6x8=48+ siady + F1 F: 4x10=40+ G: 6x16=96+ H: 6x16=96+ K2: 3x12=36 (nogi wąsko) Komentarz: - dopiero przyzwyczajam się do nowego chwytu, bo dotychczas miałem ręce na płasko. Wydaje mi się, że robię [...]
14.04 Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 8 Trening 70% B: 6x7=42 A5: 6x6=36 A2: 6x8=48 C3: 6x6=36 siady + F1 F: 4x6=24 G: 6x8=48 H: 6x8=48 K2: 3x10=30 Komentarz do treningu: Wszystko szybko, dość łatwo i przyjemnie. "Wczuwałem się" w ćwiczenia i np w dipsach schodziłem jeszcze niżej co czułem w obręczy barkowej. W tygodniu jeszcze raz atakuję [...]
DNT Dzisiaj weszło rozciąganie około 20 minut, jeszcze może i przeponę machnę. Micha ołkej, w zasadzie nic dzisiaj nie robiłem oprócz wypadu na zakupy ( w Biedrze pierś za niecałe 12 zeta :-D). Pozdro.
DNT Dzisiaj weszło rozciąganie ok. 20 min. Planuję też zrobić jeszcze zaniedbywany w zasadzie od początku trening przepony. Samopoczucie od razu upppp - jak zawsze po rozciąganiu :-)
22.05 Poziom III, obwód nr 3 - trening nr 2 obc~6kg B2: 6x9=54 A5: 6x5=30 A2: 6x7=42 C2: 5x6 i 1x6=36 siady +F1 F: 4, 9, 9, 9=31 G: 6x11=66 H: 6x11=66 K2: 3x12=36 Komentarz - 4 pierwsze ćw z obciążeniem, stąd całkiem duży wysiłek włożony ( prawie 2l wody poszły ), aczkolwiek jakiejś walki o powt nie było. - reszta ćw planowo. W F skakałem dziś [...]
DNT Weszło około 20 minut biegania ( kilka sprintów i podbiegów pod górkę - raczej średni interwał, ale bieg dość szybkim tempem ). Na koniec szybkie rozciąganie - ok. 10 min. To tyle, elo :-P
Wczoraj jednak lipa była z rowerem, bo za późno wróciłem do chaty :-). Ale się nie obijałem bo zrobiłem ćw : leżenie-podpór przodem-wyskok ( cholera wie jak to się nazywa ). Tak z 5-6 serii na max ilość p. Spływało ze mnie po wsztystkim. Do tego rozciąganie z 10 min. Za to dzisiaj.. 4.07 Poziom IV, obwód nr 3 - trening nr 5 obc~7kg B: [...]
Cześć dziewuszki, sama zaraz poszukam, bo właśnie się do tego zabieram, ale wcześniej spytam Was, które być może mają już jakiś wyszukany, sprawdzony i dobry - no jednym słowem potrzebuję jakiś zestaw na rozciąganie, bo zbitym jak kula śniegowa w mroźny dzień. %-)
Cześć dziewuszki, sama zaraz poszukam, bo właśnie się do tego zabieram, ale wcześniej spytam Was, które być może mają już jakiś wyszukany, sprawdzony i dobry - no jednym słowem potrzebuję jakiś zestaw na rozciąganie, bo zbitym jak kula śniegowa w mroźny dzień. %-) ja też mam przykurcze hamujące mi wykonanie ładnego przysiadu ale nie znajdziesz nic [...]
tulaśne stworzenie. codziennie jak zaczynam rozciąganie na przykurcze by Mawashi, które zaczyna się od kładzenia na plecach, to nale mi się materializuje i rozkłada na klacie myśląc, że teraz będzie spał
Nie warto "zabawiac" sie w rozstrzasanie tych teorii. Oczywiscie, ze palimy i tluszcz i ekstremalnie doprowadzic mozemy do katabolizmu miesni. Jedni sobie chwala poranne aeroby inni nie. W twoim przypadku nie chodzi mi o to, czy bedziesz robila je na czczo czy nie. Zawsze mozesz sobie wczesniej wypic mala porcje odzywki bialkowej. [...]