SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    DNT Dzisiaj weszło rozciąganie, czas ok. 20 minut. Samopoczucie od razu w górę. To tyle, wracam napierdzielać w fifę :D PS. Jutro tren, bo aż wstyd tej wczorajszej serii dipsów :>

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-28 21:45:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    29.03 Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 2 B: 11, 11, 11, 11 9, 7=60 A5: 6x6=36 A2: 6x11=66 C3: 6x6=36 E2: 6x4 x2=48 F: 4x8=32 G: 6x14=84 H: 6x14=84 K2: 3x21=63 Komentarz - w B lepiej ( +6 ), ale dalej nie ma szału. Następny tren już na poręczach - reszta ćw ok, K2 niedługo zamiana na "nogi wąsko" - rozciąganie pomogło, zakwasów od rana nie było [...]

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-29 12:58:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    DNT Dzisiaj wieczorem wejdzie rozciąganie, trening prawdopodobnie w poniedziałek jak dobrze pójdzie. PS. Poręcze doszły, ale jeszcze ich nie złożyłem :) Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-03-30 15:07:57

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-03-30 15:07:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    1.04 Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 3 B: 12, 12, 11, 8, 7, 7=57- A5: 6x7=42+ A2: 6x12=72+ C3: 6x7=42+ siady + F1 F: 4x9=36+ G: 6x15=90+ H: 6x15=90+ K2: 3x22=66+ Komentarz - w B spadek. Prawdopodobnie spowodowany tym, że treningu roiony już na poręczach, przy rozstawie 65cm. Odczucia są zupełnie inne, druga sprawa, że strasznie mi się bujały te [...]

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-02 13:29:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    4.04 Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 4 Jadymy: B: 8, 8, 8, 8, 7, 6=45miniobwód A5: 8, 8, 8, 8, 8, 6=46+ A2: 10, 10, 10, 10, 9, 9=58miniobwód C3: 6x8=48+ siady + F1 F: 4x10=40+ G: 6x16=96+ H: 6x16=96+ K2: 3x12=36 (nogi wąsko) Komentarz: - dopiero przyzwyczajam się do nowego chwytu, bo dotychczas miałem ręce na płasko. Wydaje mi się, że robię [...]

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-04 22:50:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    14.04 Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 8 Trening 70% B: 6x7=42 A5: 6x6=36 A2: 6x8=48 C3: 6x6=36 siady + F1 F: 4x6=24 G: 6x8=48 H: 6x8=48 K2: 3x10=30 Komentarz do treningu: Wszystko szybko, dość łatwo i przyjemnie. "Wczuwałem się" w ćwiczenia i np w dipsach schodziłem jeszcze niżej co czułem w obręczy barkowej. W tygodniu jeszcze raz atakuję [...]

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-14 22:53:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    DNT Dzisiaj weszło rozciąganie około 20 minut, jeszcze może i przeponę machnę. Micha ołkej, w zasadzie nic dzisiaj nie robiłem oprócz wypadu na zakupy ( w Biedrze pierś za niecałe 12 zeta :-D). Pozdro.

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-15 22:58:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    Wczoraj weszło rozciąganie i sw. Dzisiaj też sw, jutro lafay. Jadymy. Micha ok.

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-23 17:08:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    DNT Dzisiaj weszło rozciąganie ok. 20 min. Planuję też zrobić jeszcze zaniedbywany w zasadzie od początku trening przepony. Samopoczucie od razu upppp - jak zawsze po rozciąganiu :-)

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-16 16:16:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    22.05 Poziom III, obwód nr 3 - trening nr 2 obc~6kg B2: 6x9=54 A5: 6x5=30 A2: 6x7=42 C2: 5x6 i 1x6=36 siady +F1 F: 4, 9, 9, 9=31 G: 6x11=66 H: 6x11=66 K2: 3x12=36 Komentarz - 4 pierwsze ćw z obciążeniem, stąd całkiem duży wysiłek włożony ( prawie 2l wody poszły ), aczkolwiek jakiejś walki o powt nie było. - reszta ćw planowo. W F skakałem dziś [...]

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-22 16:25:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    DNT Weszło około 20 minut biegania ( kilka sprintów i podbiegów pod górkę - raczej średni interwał, ale bieg dość szybkim tempem ). Na koniec szybkie rozciąganie - ok. 10 min. To tyle, elo :-P

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-03 22:30:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    Trening wczoraj wykonany. Wypiskę dam później :-) Dzisiaj rozciąganie. Micha gra.

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-18 10:43:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    Wczoraj tak jak zaplanowałem weszło rozciąganie, ale krótkie max. 15 min. Dzisiaj trening na 70% i od razu dam wpiskę z treningu poniedziałkowego :-)

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-19 11:58:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    Wczoraj lekko rower, około 8-9 km. Dzisiaj rower prawdopodobnie podobnie + rozciąganie ;-) Pozdro.

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-03 19:36:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Lafay + obciążenie

    Post
    Trening w domu

    Wczoraj jednak lipa była z rowerem, bo za późno wróciłem do chaty :-). Ale się nie obijałem bo zrobiłem ćw : leżenie-podpór przodem-wyskok ( cholera wie jak to się nazywa ). Tak z 5-6 serii na max ilość p. Spływało ze mnie po wsztystkim. Do tego rozciąganie z 10 min. Za to dzisiaj.. 4.07 Poziom IV, obwód nr 3 - trening nr 5 obc~7kg B: [...]

    Odpowiedzi: 603 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-04 11:20:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siedząc na kulkach - SPAM

    Post
    Ladies SFD

    Cześć dziewuszki, sama zaraz poszukam, bo właśnie się do tego zabieram, ale wcześniej spytam Was, które być może mają już jakiś wyszukany, sprawdzony i dobry - no jednym słowem potrzebuję jakiś zestaw na rozciąganie, bo zbitym jak kula śniegowa w mroźny dzień. %-)

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-14 09:02:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siedząc na kulkach - SPAM

    Post
    Ladies SFD

    Cześć dziewuszki, sama zaraz poszukam, bo właśnie się do tego zabieram, ale wcześniej spytam Was, które być może mają już jakiś wyszukany, sprawdzony i dobry - no jednym słowem potrzebuję jakiś zestaw na rozciąganie, bo zbitym jak kula śniegowa w mroźny dzień. %-) ja też mam przykurcze hamujące mi wykonanie ładnego przysiadu ale nie znajdziesz nic [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-14 09:06:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siedząc na kulkach - SPAM

    Post
    Ladies SFD

    Kasia, dziś nasz dzień, dzień bez treningu, ale ja chyba rozciąganie sobie walnę /-)_

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-17 10:10:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siedząc na kulkach - SPAM

    Post
    Ladies SFD

    tulaśne stworzenie. codziennie jak zaczynam rozciąganie na przykurcze by Mawashi, które zaczyna się od kładzenia na plecach, to nale mi się materializuje i rozkłada na klacie myśląc, że teraz będzie spał

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-17 12:25:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gdzie tkwi błąd?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie warto "zabawiac" sie w rozstrzasanie tych teorii. Oczywiscie, ze palimy i tluszcz i ekstremalnie doprowadzic mozemy do katabolizmu miesni. Jedni sobie chwala poranne aeroby inni nie. W twoim przypadku nie chodzi mi o to, czy bedziesz robila je na czczo czy nie. Zawsze mozesz sobie wczesniej wypic mala porcje odzywki bialkowej. [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 5576 Data: 2008-09-01 08:33:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)