SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Trening split + FBW dla ojca

    Post
    Trening dla początkujących

    JA Płeć - Mężczyzna Wiek - 16 Waga - 90 Wzrost - 173 Cel treningowy - Na razie redukcja Staż treningowy na siłowni - 9 mies. Uprawiane inne sporty - Regularnie nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) - full osprzęt Dieta - Pracuję nad nią Przeciwskaznania medyczne - brak Zażywane suplementy - brak [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1349 Data: 2011-02-13 16:43:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pat34 / Dziennik cz2 - masa

    Post
    Trening dla początkujących

    PULL 10 min bieżnia Rozciąganie Podciąganie na drążku podchwytem 5x 5x 5x 5x Wiosłowanie sztangą podchwytem 8x 40kg 8x 60kg 8x 70kg 8x 80kg Martwy Ciąg 6x 60kg 6x 80kg 6x 90kg 6x 110kg Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 10x 30kg 10x 30kg 10x 30kg Odwrotne rozpiętki 10x 6kg 10x 7kg 10x 8kg Uginanie ramion z suplinacją 8x 8kg 8x 10kg 12x 8kg [...]

    Odpowiedzi: 340 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-11 14:01:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening w terenie

    Post
    Sztuki Walki

    lak muay rozciąganie statyczne i dynamiczne nie koniecznie trzeba wykonywać w takiej kolejności jak podałem, jest to raczej kwestia gustu, mi pasuje robić najpierw dynamiczne rozciąganie a póxniej statyczne reszcie dziękuje za rzeczowe rozwinięcie postu

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 14142 Data: 2005-05-25 20:52:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Polepszenie szybkosci

    Post
    Inne dyscypliny

    Tu masz na szybkość: pobiegaj sobie spokojnie z 40 min np 10min truchtu i potem w trakcie biegu przyspieszaj raz 20m i potem zwolnienie az do uspokojenia oddechu i znou przyśpieszenie np 30-40m i przerwa do uspokojenia oddechu i tak z 15, 20 razy potem truchcik z 10 min przyśpieszenia szybko ale nie na prędkościach submaksymalnych przynajmniej [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2465 Data: 2009-11-10 09:06:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Obciążniki nóg

    Post
    Inne dyscypliny

    [...] używając do tego całej siły łydek, jak ma to miejsce podczas treningu z JUMPSOLES 1 PRZEJDŹMY, ZATEM DO TRENINGU 1)ROZGRZEWKA: -może to być szybki bieg przez 3,4 minuty 2)ROZCIĄGANIE -należy rozciągnąć mięsnie nóg- mięsień czworo-głowy, dwugłowy mięśnie łydek, ścięgna itp. 3)TRENING- ZAKŁADAMY OBCIĄZNIKI NA KOSTKI OBCIĄZENIEM Z TYŁU NOGI!!! [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 18335 Data: 2006-06-05 00:44:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wczoraj wieczorem 15 maj Strasznie nie chciało mi się wczoraj ćwiczyć, czułem się senny i strasznie zmęczony%-). Jednak podwójna dawka HK zrobiła swoje :-D. Trening wyszedł super a energią tryskałem 8-). Jednak porcje przedtreningówek podane przez producenta trzeba traktować orientacyjnie. Dla mnie jedna porcja HK to za mało, zaczyna działać 1,5 [...]

    Odpowiedzi: 82 Ilość wyświetleń: 12564 Data: 2018-05-16 21:45:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Monos

    Post
    Dzienniki Juniorów

    5.12.2013 DZIEŃ 66 http://i41.tinypic.com/21jyrkk.jpg http://i44.tinypic.com/bg5rfk.png http://i43.tinypic.com/qxufrn.jpg http://i41.tinypic.com/11c3w5f.jpg http://i41.tinypic.com/34gjxq0.jpg http://i44.tinypic.com/29ljtxz.jpg -tran do kolacji i śniadania -witaminy do śniadania -mono rano -cynk przed snem -assault porcja przed treningiem [...]

    Odpowiedzi: 667 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-05 23:29:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Monos

    Post
    Dzienniki Juniorów

    25.12.2013 DZIEŃ 86 http://i41.tinypic.com/21jyrkk.jpg http://i44.tinypic.com/2ik2qsi.png http://i41.tinypic.com/29wa3vd.jpg http://i43.tinypic.com/2iqn39j.jpg http://i44.tinypic.com/29ljtxz.jpg -omega3 do śniadania -tran do kolacji -witaminy do śniadania -mono rano -cynk przed snem http://oi43.tinypic.com/2cgzu4z.jpg Dzisiaj wykorzystałem to, że [...]

    Odpowiedzi: 667 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-25 22:45:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie ma zasady, jeśli chodzi o warunki fizyczne i kata, albo kumite. Możesz spotkać wielu niskich ludzi, którzy startują w kumite i świetnie im to wychodzi, możesz też spotkać dużo wysokich i masywnych osób, które startują w kata i też dobrze im to wychodzi. Ot np. ja, mam 170 cm, a śmigam kolesi wyższych o głowę, albo mój kumpel, co trafił mu się [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 9482 Data: 2012-07-19 21:07:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam, trenuje pilke nozna i zdaje sie ze wlasnie borykam sie z opisana w tym artykule kontuzja przeciazeniowa w okolicach ledzwi wywołaną przez słabe miesnie stabilizujace kregoslup. moj fizjoterapeuta zalecil mi wzmacnianie miesnia poprzecznego brzucha oraz rozciaganie roznych partii miesniowych powiazanych z kregolsupem ledzwiowym. dlatego [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 8857 Data: 2009-07-04 21:57:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    sebaMarsz - gdyby problemem było rozciaganie żołądka, to nikt nie jadł by produktów o niskiej gęstosci energetycznej typu owoce i warzywa ;-) Przecież żoółądek jest mega rozciągliwy, ale jakis czas po posiłku wraca do dawnego rozmiaru ;-) poza tym za duża kalorycznosc może wpłynac źle na sylwetkę, ale stać się tak mzoe niezależnie od tego czy jesz [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-06 22:24:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Szybka wypiska z dnia dzisiejszego; Trening 1. Zarzut technika (luźne podejscia 60 - 80kg) 2. Przysiad ze szt nad głową: 40kg x 6, 55kg x 5, 65kg x 4. 70kg x 4, 75kg x 2 3. Gobblet squat: 36kg x 12, 50kg x 10/10/10/10 4. Wyc na suwnicy: 10/10/10/10 5a. Unoszenia nóg: 12/12/12/12 5b. Wspięcia jednonóż na zmianę: 15/15/15/15 rozciąganie ok 15 min [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-08 22:33:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Wypiska z dziś Trening: 1. Overhead: 20kg x 8, 40kg x 7, 55kg x 6, 70kg x 5, 75kg x 4, 80kg x 2 2. Front: 100kg x 5, 110kg x 5, 120kg x 5 4. Wykroki: 26kg x 6/6/6/6 5a. RDL z hantlami: 28kg x 7, 26kg x 7, 50kg x 7 5b. Wspięcia jednonóż: 12/12/12/12 7a(fst). Uginania siedząc: 7 serii po 10 powt 7b(fst). Przysiad z podwójnym dnem 7 serii po 10 powt [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-27 22:37:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Wypiska z dzisiejszego dnia - DT Trening: 1. Wyciskodporzut: 40kg x 7, 60kg x 6, 80kg x 5, 95kg x 4, 110kg x 4 2. Wyciskania leżąc: 80kg x 6, 105kg x 6, 120kg x 6, 130kg x 6 (ost z pomocą) 3. Wyciskania hantli skos+: 28kg x 8, 34kg x 8/8/8 4a. Wyciskanie szt głową w dół (chwyt szer barków): 80kg x 8/8/8/8 4b. Rozpiętki lekki skos+: 18kg x 8/8/8/8 [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-29 23:38:17 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Jest dokładnie jak mówisz, chodziło mi bardziej o samo zestawienie z w/w produktami :) Z ciekawości ile zajmuje Ci trening całościowo (rozgrzewka, trening, rozciąganie) bo wydaje się być dość długi. Wiadomo w zależności od przerw między seriami...Zamierzona obniżka ilości białka czy mi się wydaje? Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-10-30 [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-30 11:56:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Wypiska z dziś TRENING 1. front: 60kg x 7, 80kg x 6, 100kg x 6, 110kg x 5, 120kg x 4, 130kg x 3, 140kg x 2 2. Siad klasyk ATG: 140kg x 5/5 3. RDL z hantlami: 36kg x 7, 50kg x 7/7 4. Wykorki z hantlami: 28kg x 7/7 5. Wspięcia na palce jednonóż z hantlą: 8/8/8 na każdą nogę 6. Wspięcia na palce obunóż: 8/8/8 7. Unoszenia nóg w zwisie z [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-18 00:30:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Wypiska z dziś TRENING 1. Wiosło nachwyt: 60kg x 5, 80kg x 5, 100kg x 5, 120kg x 5, 140kg x 5, 150kg x 5 2. Drązek szeroko: CC x 7, +10kg x 7/76 3a. Sciaganie trójkąta do klatki: 7/7/7 3b. Szrugs rawniowy (z przetrzymaniem na górze): 10kg x 7/7/7 4a. Unoszenia na boki w opadzie: 12kg x 7/7/7 4b. "Małysze" 12kg x 7/7/7 5a. Uginania z łąmaną stojąc: [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-03 23:33:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Wtorek: wypiska skrócona TRENING (rano na czczo), rozgrzewka: roller, bieg, rozciąganie dynamiczne 1. MC sumo: 80kg x 5, 100kg x 5, 120kg x 5, 137,5 x 5, 155kg x 5, 170kg x 5, 180kg x 3 2a. Przysiad: 100kg x 6, 120kg x 6, 135x 6, 145 x 5 2b. Plank: 4 serie po 60 sek 3a. Wykroki chodzone: 28kg x 6, 32kg x 6 / 6 / 6 3b. Wspięcia jednonóż: 12 / 12 / [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-10 22:29:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Foodporn %-) Całkiem spora ta objętość treningowa, chociaż staż robi swoje. Rozciąganie t/j darknes dynamiczne przed treningiem statyczne jak już to po treningu

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-11 09:59:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    DamienFreels - świetnie, zapraszam. Ja tymczasem daję wypiski zaległe. Czwartek: TRENING: rozgrzewka: roller, bieg, rozciąganie dynamiczne 1. WL: 80kg x 6, 105kg x 6, 120kg x 6, 130kg x 4*, 115kgx 6, 102,5kg x 8 2a. W. hantli skos+: 28kg x 8, 32kg x 8/ 8/ 8 2b. Unoszenia na boki hantlami: 12kg x 8, 16kg x 8/ 8/ 8/ 3a(fst): wyciskania w barmie [...]

    Odpowiedzi: 3599 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-13 17:49:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)