Siema, trening zaliczony dieta do wieczora będzie trzymana i w trakcje kolacji też będę uważał co jem
jadę daleko do babci na święta, pewnie przyjadę we środę/czwartek
to dodam wpisy szama zapakowana do pojemników -będzie ok
Nie ma tam internetu
WESOŁYCH ŚWIĄT!!
Zmieniony przez - Monos w dniu 2013-12-24 14:13:04
jadę daleko do babci na święta, pewnie przyjadę we środę/czwartek
to dodam wpisy szama zapakowana do pojemników -będzie ok
Nie ma tam internetu
WESOŁYCH ŚWIĄT!!
Zmieniony przez - Monos w dniu 2013-12-24 14:13:04













