SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Monos

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 83742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 5501 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55013
Siema, trening zaliczony dieta do wieczora będzie trzymana i w trakcje kolacji też będę uważał co jem

jadę daleko do babci na święta, pewnie przyjadę we środę/czwartek
to dodam wpisy szama zapakowana do pojemników -będzie ok

Nie ma tam internetu

WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Zmieniony przez - Monos w dniu 2013-12-24 14:13:04
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma co przesadzac ,swieta sa nie trzeba sie ograniczać a nawet uwazam ze to nieprawidlowe podejscie szczegolnie wsrod jniorow
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Ja tam od 3 tygodni ładuje bez opamiętania a tutaj widzę że nawet w święta jedzenie do pojemników ładują .) Dla mnie grudzień to cheat month, potem przez 11 miesięcy trzymana dieta :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 18405 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78720
trzeba wp*****lać w święta i koniec by po świętach była większa motywacja

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem dokładnie takiego samego zdania, czasem taka "rozpusta" bardzo dobrze działa, można sobie odpocząć od codziennych wyrzeczeń i naładować się energię na dalsze działania :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 681
Monos, ja wcinam na umór! :D

Skoro chcesz być lepszy od innych to dlaczego wszystko robisz jak inni?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 5501 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55013
24.12.2013
DZIEŃ 85










-omega3 do śniadania
-tran do kolacji
-witaminy do śniadania
-mono rano
-cynk przed snem



TRENING II - KLATKA + BARKI
1. Wyciskanie sztangi na ławce dodatniej 4 / 12-6 / 2.5 min

-1 seria 15p/40kg
-2 seria 15p/50kg
-3 seria 15p/60kg
-4 seria 12p/62,5kg

2. Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 4 / 12-10 / 2 min

-1 seria 12p/13kg
-2 seria 12p/15kg
-3 seria 12p/17kg
-4 seria 12p/19kg

3.Nie było poręczy to zrobiłem rozpiętki
-1 12p/12kg
-2 12p/12kg
-3 12p/12kg

+
1. Wyciskanie sztangielek siedząc 4 / 12-8 / 2.5 min
-1 seria 12p/12kg
-2 seria 12p/15kg
-3 seria 10p/15kg
-4 seria 10p/17kg

2. Unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami stojąc 3 / 15-10 / 1.5 min
-1 seria 15p/3kg
-2 seria 15p/5kg
-3 seria 15p/5kg

Filmiki postaram się wstawić jutro.
Siłownia była zamknięta ale ja się nie poddałem i znalazłem miejsce w którym mogłem zrobić trening u kolegi



2.Wyciskanie hantel




3.rozpiętki




1.Wyciskanie Hantli na Barki




2.Wznosy hantli bokiem




Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2013-12-27 23:07:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 5501 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55013
25.12.2013
DZIEŃ 86










-omega3 do śniadania
-tran do kolacji
-witaminy do śniadania
-mono rano
-cynk przed snem


Dzisiaj wykorzystałem to, że blisko jest las
dlatego jeździłem rometem z 40-50min spokojnie + rozciąganie


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12572
Rozpiska z diety w Wigilię - przesadziłeś

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT PilkaPN

Następny temat

[DT] Daromaniak - masa na zime ;)

electro
Polecane artykuły