SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Monos

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 75808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dlaczego chcesz wymienić to ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
widziałeś filmik ?dobrze robiłem ? ciężko ogarnąć technikę na tą klatę dlatego nie chcę marnować czasu na kombinowanie i szukanie tej odpowiedniej pozycji, starałem się mieć nogi bardziej w przodzie, łokcie szerzej i patrzeć się w dół ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zerknij na tą technike


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
24.11.2013
DZIEŃ 56












-omega3 do śniadania
-tran do kolacji
-witaminy do śniadania
-mono rano
-cynk przed snem
-bcaa 10g przed treningiem


rowerek 22min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
nie będzie przeszkadzać mi ta rura ? chyba że odwrócę się w drugą stronę

możesz te filmiki ze wcześniejszej strony wstawić do wpisów ? tam daty są nad filmikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
weź rurę między nogi


to ćwiczenie jest bardzo dobre i fajnie klatkę męczy, u mnie zastępuje wyciskanie sztangi tym o to ćwiczeniem

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poręcze to najlepsze ćwiczenie na klate, lepsze od wyciskania na płaskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Odwróć się w drugą stronę.
Wysuń nogi i pilnuj by nie uciekały do tyłu(tj. ściśnij brzuch).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Jutro wrzuce te filmy bo do tegp czasu jestem na telefonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 681
Mam nową baterię w telefonie, już powinno być w porządku z filmami! Oby znów nie nawalił...

Skoro chcesz być lepszy od innych to dlaczego wszystko robisz jak inni?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT PilkaPN

Następny temat

[DT] Daromaniak - masa na zime ;)

WHEY premium