SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • a tak powaznie to dlugo mnie nie bylo, bo probuje sie ogarniac. ciagle trenuje,a le w sposob tak chaotyczny, ze nie potrafilam sporzadzic notatek. probowalam sobie uloyzc plan, ale jest to trudne w streetworkoucie, bo czasem nie mam tyle sily na cwiczenia, ktore chce wykonywac. troche mnie zniecheca do tych treningow zaleznosc od pogody i zbyt [...]

    Odpowiedzi: 88 Ilość wyświetleń: 12499 Data: 2018-08-20 09:19:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 7.11 Dzień 8. Zapomniałam o brzuchu @-) MISKA: 1319 kcal b: 110 g (33%) ww: 107 g (32%) tł: 52 g (35%) +spaghetti 1. omlet (jagody, mąka gryczana, kakao, mleko kokosowe, whey, migdały, śmietana), kawa z mlekiem koko 2. burak, śledź, śmietana, razowiec, kawa 3. wołowina, ziemniaki, burak, oliwki, ser 4. spaghetti poloneze\-) (makaron, wołowina, [...]

    Odpowiedzi: 373 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-09 17:32:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Obli racja, chociaż tym razem dobrego miałam nosa bo w pomiarach urosło%-) ------------- 17.11 Dzień 18. Dzień III A. Częściowy martwy ciąg 4 x 4 - 6; 2 min przerwy; (wysokość kolan) 62,5/72,5/82,5/92,5kg}:-(8-)/-) (40/50) 60/70/80/90kgx4 (40/50) 60/70/80/90kgx4 B1. Wiosłowanie hantlami (podparta klatka) 4 x 6 - 8; łokcie przy ciele [...]

    Odpowiedzi: 373 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-22 13:29:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Arphiel - sprawdzimy/-)_ Nadrabiam cobym mogła kolejne zaległości porobić%-) ----- 9.12 Dzień 40. Dzień III A1. Wyciskanie sztangi leżąc 4x8-10 (przepisałam 4x4-6, znowu ten sam błąd;-]) 30/32,5/35/37,5kg 30/35/37,5x4/35kgx4 A2. Pompki na poręczach 4x6-8 (triceps dip) 5/10kgx7/x7/x4#-P cc/5/10kgx7/x7 A3. Rozpiętki dół skos (mały skos) [...]

    Odpowiedzi: 373 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-13 21:34:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień nr 43 MC, po suplach i posiłku po treningu jestem lekko głodny. Ludzi od chvja na siłowni, duszno, dawno się tak ze mnie nie lało. Skończył mi się recovery drink, a to znaczy, że od jutra lecę z kreatyną. Trening - nogi 1. Przysiady ze sztanga na plecach 10x10kg; 10x40kg; 8x80,5kg; 8x90,5kg; 6x100,5kg; 6x110,5kg; 4x120,5kg 2. RDL 10x48kg; [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-26 19:32:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień nr 55 Od rana w NCK na Krakowskim wycisku - zawody sponsorowane przez firmę ActivLab oraz Kelton. Organizacja na bardzo wysokim poziomie, nagrody o dużej wartości dla zwycięzców, jak i drobne upominki dla wszystkich, dobra atmosfera. Poznałem Tomka(użytkownik-ActivLab), który okazał się na prawdę spoko! Ludzi przyszło dosyć dużo a poziom [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-08 20:18:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień nr 57 MC, nać selera trochę mi się przejadła w takiej ilości . Ale nie chodziłem głodny. Świetny trening dzisiaj nóg! Trening - nogi 1. Przysiady RAMPA 10x50kg; 8x70kg; 8x90,5kg; 6x100,5kg; 6x110,5kg; 3x120,5kg, 2x130,5 FILM 2. RDL 8x55kg; 8x60kg; 8x65kg; 8x70kg FILM ; 8x75kg 3. sseria - prostowanie nóg w siadzie palce rozchodzące na [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-10 21:54:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień nr 58 Jak można zauważyć zmieniły się trochę posiłki i ich gramatura. Szablon taki sam - węgle z białkiem bez tłuszczy tylko rano i około treningowo, reszta posiłków białko + tłuszcze+warzywa. LC - porcje po ~40g węgli w posiłkach śniadanie, przed i po aero, MC porcje po ~80g węgli i HC porcje po ~120g węgli. Jestem wyyebany na maxa po [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-11 22:39:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wakacyjny trening

    Post
    Sztuki Walki

    Trening w terenie: Za oknem robi się coraz cieplej, czemu zamiast dusić się na salce albo w domu nie można było by poćwiczyć na świeżym powietrzu, trening na świeżym powietrzu może być również dobrym uzupełnieniem treningu na salce. Do takiego treningu nie potrzeba naprawdę wiele, wystarczą chęci, trochę miejsca którym może być np las, łąka, park. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1448 Data: 2006-06-29 09:39:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziennik tatuncia zdążyć przed 40 tką

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Poniedziałek 23-11-2015 /SFD/Images/2015/11/23/26fb36007875406d8e8bf961120fa5c1.jpg 5.40 100g kaszy jaglanej + 30g rodzynek + 30g pestek słonecznika + 30g migdałów + 35g HI TEC HAP 9.00 100g płatków owsianych +4 jaja + 35g żurawiny + twaróg /SFD/Images/2015/11/23/47f1137c2ef5428388e09f5ee58be288.jpg 13.45 100g ryżu + cielęcinki + buraczki 17.00 [...]

    Odpowiedzi: 223 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-23 21:55:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziennik tatuncia zdążyć przed 40 tką

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Czwartek 10-12-2015 /SFD/Images/2015/12/10/84d8484708354384b025d97ef3c4c41d.jpg 7.00 100g kaszy jaglanej + 30g żurawiny + 35g masła orzechowego + 35g HI TEC WHEY C-6 10.15 100g makaronu + 150g tuńczyka /SFD/Images/2015/12/10/059ffa03082a4e989a78fc33fc93e829.jpg 13.45 400g ziemniaków + 200g pierś z kurczaka z grzybami + buraki 13.45 100g ryżu + [...]

    Odpowiedzi: 223 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-10 21:47:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Dzięki za rzut fachowym okiem :) Zacznę robić przysiady przy boxie do wysokości kolan. Jeśli będę się musiał zmieścić i nie przewrócić, to się pewnie zmieszczę. Kwestia tylko tego rozciągania. Możesz podrzucić jakieś linki do konkretnych ćwiczeń, bo zdaje się że to rozciąganie pasa biodrowego nie idzie mi tak jak bym chciał. Z tym wysuwaniem [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-29 23:18:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Uzupełnienie. Przedwczoraj planowo trening UPPER - SIZE Rozgrzewka - 10 mintu Wyciskanie na płaskiej - 8x50% 8x70% 8x80% 8x90% 3x8x100% - gdzie 100% wypadło na 70kg Wiosłowanie podchwytem - 8x50% 8x70% 8x80% 8x90% 3x8x100% - gdzie 100% wypadło na 70kg Wyciskanie na skosie - 60kg - 4x8 Podciąganie podchytem - CC - 4x8 Wyciskanie zza karku - 40kg - [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-27 10:21:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Chciałbym w tym miejscu przeprosić Was wszystkich za moje niewielkie zaangażowanie w życie forumowe. Niestety, miałem mieć wakacje, a co chwila sam sobie wynajduję jakieś zajęcie. Podobno na głupotę nie ma lekarstwa, więc będę musiał z tym żyć ;-D Filmy będą gdy wrócę do Szwecji. Póki co, odstręcza mnie własna sylwetka z wyłupiastym brzuchem. [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-01-06 19:58:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Zobaczymy jak to przy pełnej sztandze będzie wyglądało ;-) Dziś dzień bez dźwigania. Poświęciłem dwie godziny na rozciąganie pod dwubój i nie tylko. W końcu jeśli nie potrafię porządnie zrobić cleana, bo mi mobilności nie starcza, to jaki ma sens zabieranie się za technikę. Zeszło z pół godziny pod sztangą na szukanie optymalnego rozstawu, drugie [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-03-23 23:41:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam:-)Troche zastoju tu u nas ale tak to jest jak czlowiek sobie wezmie wiecej obowiazkow niz doba ma godzin|-) Oto co sie dzialo na ostatnich trzech treningach 21.02.2015 Sobota -rozciaganie -przysiad z tylu 4x8(100-190)lekko z powodu bolacych plecow -przysaid na axlu w owijkach na kolana 4x8 -wykroki ze sztanga 4x10 -wyprosty siedzac 4x15 [...]

    Odpowiedzi: 1165 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-24 21:10:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na siłce + trening obwodowy

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Dobra to będzie chyba moje ostatnie pytanie :D. Może być tak: Poniedziałek:Kompleksy metaboliczne/ po treningu rozciąganie Wtorek: wolne Środa: Fbw (to samo co w sobote) Po treningu uzupełniam glikogen i idę biegać 20minut (Dla mnie to dużo, po treningu rozciąganie Czwartek:Kompleks metaboliczny / po treningu rozciąganie Piątek: Wolne Sobota: Fbw [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 3138 Data: 2012-10-05 23:54:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na siłce + trening obwodowy

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Poniedziałek:Kompleksy metaboliczne, potem 20minutowe rozciąganie Wtorek: wolne Środa: Fbw po treningu uzupełniam glikogen i ide pobiegać 20minut(dla mnie to sporo) A potem rozciąganie 20minutowe. Czwartek:Kompleks metaboliczny, potem 20minutowe rozciaganie Piątek: Wolne Sobota: Fbw po treningu uzupełniam glikogen i ide pobiegać 20minut(dla mnie [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 3138 Data: 2012-10-07 09:12:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening by zwiekszyc hormon wzrostu

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Venonak, to jest warte poczytania: http://www.sfd.pl/temat240536/ Janu, brałem to coś z tego linka, nie zauważyłem nic specjanlnego. więc nie warto. ogólnie intensywny trening siłowy zwiększa wydzielanie GH, chyba trening nóg najbardziej (coś mi się tak obiło). ani ten produkt (AOL) ani trening siłowy nie powodują wydzielania GH w takich [...]

    Odpowiedzi: 67 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-01-08 11:54:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Myślę że żeby osiągnąć wspomniane przez ciebie efekty musiałbyś trenować 5-6 razy w tygodniu. Oczywiście z głową! Dwa treningi to będzie KB w klubie. Do tego bieganie- 2 razy w tygodniu. Poczatkowo stałym tempem a w miarę wzrostu kondycji stopniowe przechodzenie do interwałów. Plus 1-2 treningi typowo siłowe treningiem domatora lub na siłowni. [...]

    Odpowiedzi: 72 Ilość wyświetleń: 17365 Data: 2008-10-09 23:50:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)