SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Czwartek(06.01.2011) Trucht,rozciaganie 10 minut skipy A,C 5x50 wieloskok 5x50 20x50m Trucht 5 minut

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 13650 Data: 2011-01-06 20:05:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 04.03.2011 Rozgrzewka:rozciąganie,skipowanie,bieganie 8x60m (100%) Bieg 10 minut 05.03.2011 Rozgrzewka 20 minut 5x100m 4x200m 2x400m

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 13650 Data: 2011-03-05 22:17:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 07.03.2011 Trening na siłowni 08.03.2011 Przebieżka 10km 09.03.2011 Trucht,rozciąganie 20 minut skipy A,C 5x50m wieloskok 5x50m 12x100m Trucht 3 minuty

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 13650 Data: 2011-03-09 17:19:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 08.04.2011 Rozciąganie,trucht,skipy 20 minut 15x100m Czy te kolce: http://allegro.pl/nike-sprinterskie-kolce-rival-s5-40-nowe-i1516177342.html nadają się pod dystans od 100 do 200 metrów i czy są wygodne,szybkie itd?

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 13650 Data: 2011-04-08 19:05:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • siatkówka- prosze o rady

    Post
    Inne dyscypliny

    Moze po kolei: ...ostatnio nagle zebrałem isę i w pół roku urosłem 9cm...mam pytanie czy moge jeszcze cos osiągnąć??... Rozciąganie sprzyja wzrostowi. Masz dopiero 14 lat i jeszcze możesz sporo podrosnąć. Lecz nie wiadomo ile. ...mam moim zdaniem bardzo dobre przyjecie i rozegranie oraz super zagrywke, jełsi chodzi o atak to w miare dobrze [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 4815 Data: 2009-03-28 23:44:07 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • STESTUJCIE TO

    Post
    Trening dla początkujących

    Poniedziałek KLATKA wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 serie wyciskanie sztangi na skosie głową w dół 4 serie wywal wyciskanie sztangielek na skosie głową w górę 4 serie rozpiętki ze sztangielkami w poziomie 4 serie BICEPS uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku 4 serie uginanie ramienia ze sztangielką w siadze w podporze o kolano 4 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 853 Data: 2008-03-07 15:54:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PACHWINY PODBRZUSZE POMOC:/

    Post
    Zdrowie i Uroda

    boli Cię z przodu bioder, w połowie grubości nogi, na wysokości 5 cm pod pępkiem? ja tak długo miałem, naciągniete mięśnie, kość uda od kopania potrafiła przeskoczyć lekko naciągając wszystko w przód... na obie nogi to miałem, pomogło wzmocnienie tych mięśni, rozciąganie się itd.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3020 Data: 2008-03-15 17:31:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przestałem przybierać na masie po pół roku ćwiczeń - teraz suple ?

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Nie jestem profesjonalistą więc nie znam nazw ćwiczeń ale tak: 1. Rozgrzewka - rozciąganie potem wioślarz - 10min jakieś 1500-2000m 2. wyciskanie w górę na maszynie w pozycji siedzącej: seria 1: 15kg 12razy seria 2: 20kg 10 razy seria 3: 25kg 8 razy 3. wyciskanie na klate na maszynie w pozycji siedzącej seria 1:45kg 12 razy seria 2: 50kg 10razy [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2257 Data: 2012-07-31 12:50:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przestałem przybierać na masie po pół roku ćwiczeń - teraz suple ?

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    seria3: 60kg 10razy 5 Ściąganie W dół na maszynie pozycja siedząca seria1:55kg 12razy seria2 60kg 10razy seria3 65kg 8 razy 6. Brzuszki 3 serie z obciążeniem 5-10kg seriami jak wyżej 7. Nogi ściaganie w dół na maszynie w pozycji siedzącej seria 1: 45kg 12razy seria 2: 50kg 10razy seria 3: 55kg 8razy 8. motylki ściąganie do środka (atlas) pozycja [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2257 Data: 2012-07-31 12:57:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jezeli chodzi o rozciaganie to rozciagaj sie pod roznymi katami i do wszystkich mozliwych szpagatow(damski,meski,turecki).miesnie rozciagane sa z rozna intensywnoscia w tych trzech wariantach.typ tych cwiczen tez jest wazny:dynamiczny,statyczny czy izometryczny(jezeli nie wiesz o co chodzi poszperaj w internecie).staraj sie stosowac wszystkie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2515 Data: 2004-08-03 18:12:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • albo robie obwodówke i do tego taki trening interwałowy: https:// www.youtube.com/watch?v=YvGXXB__syA po ktorym robie jedynie rozciąganie ćwiczę ogólnie 5 razy w tygodniu czasem robie tylko rano trening ,a czasem również i popołudniu ZDJĘCIA DODAM JUTRO,BO DZIŚ NIE MAM ZA BARDZO JAK ZROBIĆ :)

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 7203 Data: 2015-11-15 20:27:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trenig SW samemu

    Post
    Scena MMA i K-1

    "Czyli podsumowując taki trening nie da mi ŻADNYCH efektów? A jeśli np. bede trenował boks z title boxing i polskiboks.pl to nie poradze sobie, a przynajmniej nic mi to nie pomoże w walce z żulem, dresem, czy jakimś leszczem?" Dokładnie NIC! Nabierzesz przez to złych nawyków, których sam nie skorygujesz! Żeby się nauczyć techniki [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 7088 Data: 2006-11-21 19:16:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trenig SW samemu

    Post
    Scena MMA i K-1

    A ja mam inna opinie niz wiekszosc z was, bo sam majac 13 lat zaczalem w ten sposob trenowac jako zupelny samouk, rozciaganie kopanie , szkoleniowki, lustro, lustro, lustro!! sam dochodzilem do wszystkiego, dopiero po jakims czasie wskazowek udzielil mi kolega ktory trenowal KB i m/w po 3 latach zaczalem chodzic na normalne treningi w sekcji - [...]

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 7088 Data: 2007-01-03 17:10:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening 15 lat.

    Post
    Trening w domu

    Witam, nie chce zakładać nowego tematu , a wydaje mi się że ten bedzie w sam raz. Wiek : 15 Wzrost : 174cm Waga : ~65 kg. Biceps : 32, po cwiczeniu 34 Klatka : 96 cm. Do tej pory cwiczyłem bez planu, kiedy miałem cheć. Robiłem pompki (5 serii po 20 powtorzen),pompki w podporze tyłem (5x20+obciazenie 10kg.), pompki z nogami na podwyzszeniu,rece [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1255 Data: 2009-06-26 14:50:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl treningowy do oceny

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Dobra zmienilem, szkoda mi tylko robic jedny trening ramion w tygodniu to wcisnalem dwa, ale troche mniej serii, co teraz o tym myslicie? Poniedziałek Muay Thai Wtorek Przysiad wg. planu MC wg. planu Sciagania wyciagu gornego do karku szeroko 4x12,10,10,8 Sciaganie wyciagu gornego wasko 4x12,10,10,8 Sciaganie wyciagu dolnego 4x12,10,10,8 Szrugsy [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1148 Data: 2007-12-26 15:43:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl treningowy do oceny

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Poniedziałek Muay Thai Wtorek Przysiad wg. planu ten plan metoda 5x5 tak? BTW czy to jest wzięte z działu Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy ? MC wg. planu ponadto rozbij jakoś to, nie rób ciężkich siadów i ciągów na jednym treningu Sciagania wyciagu gornego do karku szeroko 4x12,10,10,8 Sciaganie wyciagu gornego wasko 4x12,10,10,8 Sciaganie [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1148 Data: 2007-12-28 09:50:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dalsza redukcja

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie ma konieczności całkowitego rezygnowania z aktywności fizycznej. Czasami może to nawet być złym rozwiązaniem. W sytuacji roztrenowania włączamy lekki trening ogólnorozwojowy. Dodatkiem mogą byc, a nawet powinny np. masaże, sauna, rekreacyjne spacery, spa, rolowanie, czy rozciąganie mięśni. W zasadzie wszystko to warto wykonać stałe, ale w tym [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3072 Data: 2019-11-17 20:13:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do sprawdzenia na mase

    Post
    Trening dla początkujących

    Nie jestem mistrzem w ortografii będe robił skiping A B C rozciąganie wymachy rąk

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 3381 Data: 2012-05-03 17:40:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Amatorski trening na worku

    Post
    Sztuki Walki

    Wtrace sie do dyskusji,treningi powinny twrac 1,5-2h,ale takze musza byc przeprowadzane w sposob sprawny,prosty,bezpieczny i co najwazniejsze maja skutkowac<ogolny zarys>,trenowalem jak juz wspomnialem MMA<bez stojki:D>,wiem,ze to ma sie nijak do boksu,ale....rozgrzewka trwała 30 min,z czego 25 min to juz bylo morderstwo dla [...]

    Odpowiedzi: 59 Ilość wyświetleń: 7768 Data: 2010-06-12 14:59:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wypukły brzuch- jak go "spłaszczyć"

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Ok, no więc ja mam pogłębioną lordozę lędźwiową (wgięcie w dolnej części pleców) i pogłębioną kifozę (jednym słowem się garbię) i te ćwiczenia są przeznaczone do korygowania wady postawy takiej jak ja mam: 1) Oddychanie. Leżymy w pozycji wyjściowej, czyli na plecach, ręce wzdłuż tułowia, nogi zgięte w kolanach. Bierzemy głęboki wdech nosem, [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-04-09 21:43:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)