"czy kiedy jest ona z tyłu (czyli kiedy ktoś leży na plecach i robiąc szpagat dotyka palcami podłogi)? " Co masz konkretnie na myśli? Jak to by miało wyglądać? bo nie potrafie sobie tego na obraz siłą wyobraźni przetworzyc.. Swoja drogą rozciaganie to mój ulubiony temat U mnie szpagat poprzeczny (czyli turecki) wyglada bardziej tak jak [...]
Ogólnie wygląda dobrze. Po wprowadzeniu powyżej sugerowanych zmian, będzie jednak dużo lepiej. Jeżeli masz w tej chwili probmem z mięśniem dwugłowym uda, to rzeczywiście można włączyć mniejsze obciążenie nóg, ale również wrzucić również plan treningowy, który docelowo będziesz stosował za wspomniane dwa, trzy tygodnie. Poza tym, warto pamiętać o [...]
Pompki,brzuszki,rozciąganie się i biegi młody padawanie ;] Nikt przez internet nie nauczy cie "walczyć" Trenuj na razie ogólnorozwojowo a potem spróbuj zapisać się do jakiegoś klubu sztuk walki.
Robić wszystko na jednym treningu. Gdybyś ćwiczył część partii w jednym tygodniu, część w następnym i dopiero za dwa tygodnie wracał do pierwszej grupy to nie miałoby sensu - pzewy byłyby zbyt długie. Na ćwiczenia przedramion raczej nie będzie miejsca - trening byłby zbyt długi. Skup się na największych grupach i ćwiczeniach złożonych. Robisz [...]
spokojnie to są skurcze,te wgłębienia przy skurczu łydek to normalne, , miałem tak samo , a żeby ich się pozbyć dobre rozciąganie i uzupełnienie niedoboru magnezu który!!! bardzo długo się uzupełnia , trzeba go brać regularnie do 3 miesięcy , wiec cierpliwości.Pozdrawiam:)
obejdzie się bez tych masazy i fizjo? Rollowanie i rozciąganie ogarne, moze pomoze, chodzi o to ze po prostu rzucanie mi zle idzie w koszu ostatnio i czuje jakbym byl zielony. Sprawdze temat i dam znac jak po rollowaniu i rozciąganiu.
Rozciąganie robi się po treningu. Zajrzyj w dziale Uroda i Zdrowie - mamy fizjoterapeutę. Zapytaj jego, jak to jest :) Rozgrzewa owszem, ale nie stretching. Takie moje zdanie. Może to być kontuzjogenne. Takie mam info.
^^ dzieks za rade :] 12.02.2015 Trening Nr. 2 Lafay Pzm I 2 program treningowy Rozciąganie B 14/5/7 = 26 A2 12/8/6 = 26 D = 12 C1 2/3/3 = 8 E1P = 6/7/5 = 18 E1L 6/7/5 = 18 F 15/14/11 = 40 G ?/?/? =? K2 (140cm) = 3x15 = 45 M1 6x5 = 30 Zwis 3x30 sec BRAK rozciągania i treningu przepony (juz 2 raz :[ ) Komentarz: w B i A2 progres w ogolnym wyniku jak [...]
dobra pany nie bylo dlugo treningu bo zap****** byl i czasu nie bylo dzisiaj zrobilem polowe treningu jutro druga + rozciaganie po raz 1 ;p. pojutrze caly trening + rozc. + przepona po raz 1 xd. no i nowy maksik w B wpadl rozpispke jutro trzepne Zmieniony przez - The Arrow w dniu 2015-02-17 21:35:11
sayrex Dokładnie na ten moment idz na Basen . Praca nad fundamentem ciała ( nogi ) i stabilizatorami ciała ( prostownik grzbietu i miesnie brzucha ) wykonuj rozciąganie dynamiczne i statyczne . Posiadasz wady postawy ???? ( mam przeczucie że tak , nie leczone lub nie konsultowane )
Zacznij od treningu wszystkich partii na jednej sesji. Jeśli chodzi o dipsy to może po prostu masz za mało rozciągnięte mięśnie klatki. Rozciąganie jest tak samo ważne jak trening(przynajmniej u mnie).
trening trening i jeszcze reaz trening:) jezeli trner jest madry to np jak u mnie a A klasie robi treningi jak druzyny z wyzszych lig. i tak kiedys przyklad rozgrzewka przed meczowa przed a klasowa i nagle z widowni pada haslo chlpaki wyscxie przyjechali na A klase a nie na 3 lige:) poza tym wydaje mi sie ze dzieki trenongom uroslem 4 cm:):) [...]
No co to jest Twoim zdaniem? To normalne podczas treningów, kiedy angażujemy lędźwie - rób rozciąganie grupy kluszowo-goleniowej po trenie i nic nie będzie. (odcinek 4 TV SFD).
trenuje regularnie juz 7 lat. Trening nóg wypada mi co 8 dni poniewaz staram sie trenowac systemem "przeplatanym", czyli jeden dzien trening nastepny wolny itd. Wiec mój "tydzien treningowy" jest tak jakby rozlozony na 8 dni, dokladnie wylgada to tak: - klatka + biceps wolne - plecy + triceps wolne - barki + przedramie wolne - nogi (wraz z [...]
Wiec sprawa wyglada tak. Chlopak jak sam zauwazyles jest mlody, niedlugo zacznie sie bujnie rozwijac jesli jeszcze tego nie zaczal robic. Organizm jego bedzie tym bardzo obciazony. Przedewszystkim uwage zwrocilbym na pozywienie jakie chlopak pochlania. Wiadomo niech sobie zajada rozne smakolyki Wazne by moze nie wykluczyc do zera, ale [...]
Dzięki chłopaki, że wpadliście. Z tą siłownią jasna sprawa, że nie ma co bawić się w stricte kulturystyczne ćwiczenia. Chodziło mi o samo pomieszczenie do ćwiczeń gdzie mógłby sobie po podciągać się na drążku, zrobić trochę brzuszków czy jakieś pompki. Do tego nie bardzo mam czas a tak wpadałby ze mną na siłownie i wtedy mógłbym mu trochę pomóc. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Byłem w Warszawie u lekarzy na Skrze - typowo sportowych, żadnych obciążen na reke nie powinienem brac, ktore sprawiaja bol, moge trenowac tymi, przy ktorych bolu nie ma. nie chce byc asymetryczny ;p na zdrowa reke moge wziac 5x tyle co na chora. I tak juz zwiekszylem prog bolu przez ostatni rok, i tak powolutku mysle, ze to sie uda dlatego nie [...]