Witam! Jestem kolarzem (szosa i mtb), mam 15 lat i podczas okresu przygotowawczego mam w planie raz w tygodniu siłownie. Jestem całkowicie zielony w tym temacie.. Wiem tylko że mam robić wszystko z małym obciążeniem ale więcej powtórzeń.. Moglibyście coś doradzić? Czy wchodząc do siłowni po stretchingu i rozgrzewce moge robić wszystko po kolei czy np. w jednym tygodniu robić ramiona,przedramiona klatke a w kolejnym tygodniu coś innego ?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 62
Wzrost: 178
Cel treningowy: Wzmocnienie mięśni przed sezonem kolarskim
Staż treningowy na słowni: Brak
Uprawiane inne sporty: Kolarstwo górskie,szosowe
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłownia
Dieta: Brak-unikam tylko złego odżywiania
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 62
Wzrost: 178
Cel treningowy: Wzmocnienie mięśni przed sezonem kolarskim
Staż treningowy na słowni: Brak
Uprawiane inne sporty: Kolarstwo górskie,szosowe
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłownia
Dieta: Brak-unikam tylko złego odżywiania
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Brak
Krzysztof Piekarz