SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Rozgrzewka koszykarska - sogi

    Post
    Inne dyscypliny

    napoczatek powinno byc bieganie, truchcik aby podwyzszyc temperature organizmu i rozciaganie powinno zaczynac sie od gory, czyli rozne krazenia itp nie wiem dokladnie jak to ma byc, pisze co mi przyszlo do glowy ;)

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 7895 Data: 2006-10-31 14:06:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozgrzewka koszykarska - sogi

    Post
    Inne dyscypliny

    na dzien dobry lekka przebieżka potem pożądne rozciąganie (głównie nogi, reszt partii też) potem tzw. interwały -> bieg zwyklły i dynamiczne przyśpieszenia potem znowu bieg i skip a, skip b. na koniec jeszcze raz rozciagnaie. Rzuty, gra 1vs1, kozłowania to część treningu a nie rozgrzewki panowie

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 7895 Data: 2006-11-04 09:26:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak poprawić sylwetkę w wieku 16 lat?

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Jeżeli masz dostęp do siłowni, to uczęszczaj na siłownię (pamiętaj o odstępach dni w treningu), a jeżeli nie masz dostępu do siłowni, to trenuj kalistenike. Na dobry początek pompki, przysiady, rozciąganie, i deska były by według mnie dobra opcją.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2174 Data: 2022-06-02 20:59:48 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Siła, co dalej ?

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Pierwsze 5 tyg Poniedziałek Wyciskanie klasyczne 50/8 60/6 70/3 80/3x3 rozpietki 3/x 8 wyciskanie wasko 3/6,6,5 pompki na poreczach 3/6,5,5 Wtorek MC 6,6,6,6 Szrugsy 12,12,12 Drążek 8,8,8 Podciąganie sztangi do brody 10,10,10 Biceps 8,8 brzuch Czwartek wyciskanie klasyczne 50/8 60/6 70/4 75/3x3 (co drugi tydzień dociskanie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2779 Data: 2010-01-02 18:15:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zmęczenie i brak wyników

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Odpuściłem sobie na tydzień ćwiczenia i dietę. Załatwiłem też sprawę z bolącym zębem. Od poniedziałku morale się podniosły i wróciłem do ćwiczeń. Na siłowni poczułem nawet wzrost formy. Moja dieta [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1617 Data: 2019-09-12 16:15:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Polecałbym ci taki trening. Ustaw sobie ćwiczenia na każda partię mięśniową. Wykonuj je jedno po drugim po 15-20 powt. Zrób takie dwa lub trzy obwody bez przerwy. Powinno ci to zająć jakieś 10 min. Oczywiście wcześniej solidna rozgrzewka, a na koniec delikatne rozciąganie. Mi ten trening bardzo pomaga w zrobieniu kondycji. Włącz go na ok. 3 tyg. [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 6814 Data: 2010-04-02 20:59:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masc na bol kregoslupa

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Moim zdaniem lepszą opcją była by wizyta u masażysty/fizjoterapeuty + do tego systematyczne rozciąganie i jakieś ćwiczenia stabilizujące kręgosłup. Maści na dłuższą metę raczej nie zdadzą egzaminu.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 3522 Data: 2012-08-08 11:43:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lepiej tak czy inaczej?

    Post
    Trening dla początkujących

    Skoro jestesmy przy cwiczeniach, chcialbym poprawic swoja skocznosc jak i rozciaganie, kolega chodzi na Mhuay Thai i potrafi robic szpagat (?)

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 976 Data: 2016-02-24 23:20:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ...jeszcze raz o rozciaganiu....

    Post
    Scena MMA i K-1

    siemka ice....juz uaktulnilem swoj profil -> mozesz zajzec i sobie poczytac:)...szpagacik z nogami na boki(z palcami do gory,piety na ziemi)...juz robie ...do tego a la van damme troche brakuje-> no jakies 15 -20 cm....mam plan rozciagania na wakacje wiec jesli nie osiagne swojego celu do konca roku szkolnego to po wakacjach zrobie [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2304 Data: 2002-04-17 21:08:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ...jeszcze raz o rozciaganiu....

    Post
    Scena MMA i K-1

    z rozciaganiem to jest tak ze co jakis czas miesnie sztywnieja i trwa to x-czasu a potem przez y-czasu sa "rozluznione", rozciagliwe, nie wiem czy takie codzienne rozciaganie ma sens

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2304 Data: 2002-04-17 21:46:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ...jeszcze raz o rozciaganiu....

    Post
    Scena MMA i K-1

    I.C.E., powiem ci, że żeby utrwalić swój naciąg(ten bez rozgrzewki) to rozciąganie statyczne jest bardzo przydatne jeśli nie niezbędne:). "Lekarstwem" jest następujące ćwiczenie: siadasz w rozkroku i lekko dociskasz (ale nie na maxa, tylko tak by czuć naciąg). Następnie wypinasz tyłek, a tułuw pochylasz do przodu. Ważne jest też, żeby [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2304 Data: 2002-04-23 00:47:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ...jeszcze raz o rozciaganiu....

    Post
    Scena MMA i K-1

    i oto stalo sie....w koncu dostalem lekarstwo na moja dolegliwosc....rozciaganie statyczne utrwala naciag...a czy przed takowym warto porozciagac sie dynamicznie...czy po dojsciu do szpagatu -tureckiego-bede musial dalej rozciagac sie systematycznie?! Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2304 Data: 2002-04-23 13:36:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ...jeszcze raz o rozciaganiu....

    Post
    Scena MMA i K-1

    1)rozciąganie dynamiczne należy stosować raczej po statycznym. 2)niestety po dojściu do szpagatu dalej trzeba się systematycznie rozciągać by go utrwalić. To, że zrobisz turka nie zwalnia cię do dalszej pracy...po prostu twój rozciąg jest "trochę" lepszy niż przedtem

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2304 Data: 2002-04-23 20:40:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ...jeszcze raz o rozciaganiu....

    Post
    Scena MMA i K-1

    Na pewno nie Olokk Rozciąganie dynamiczne powinno być wykonywane przed statycznym !!!

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2304 Data: 2002-04-23 21:15:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • goju-ryu

    Post
    Sztuki Walki

    Oj, to nie jest do końca tak. Wszystko zalezy od trenera. Treningi nie muszą być lekkie, żeby przyciągały ćwiczących. Na przykład jak się mój brat cioteczny w czerwcu(skończył technikum) zapisał to na początku, jeszcze przed treningami był bardzo sceptycznie nastawiony. Myślał, że bedzie nudno i łatwo. Przyszedł na trening to od razu zabujcza jak [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 8797 Data: 2003-08-08 17:39:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mięśnie od "wstawania"

    Post
    Trening w domu

    Skoro miałaś problemy zdrowotne, potem nawet normalnie nie wstawałaś to nic dziwnego, że są braki w pełnym zakresie ruchu. Tutaj pomogło by rolowanie czy też rozciąganie, ale raczej nie statyczne tylko bardziej odprężone. Spróbuj robić przysiady "na pudło" (po prostu tak jakbyś siadała). Robimy wdech do przepony, przy wydechu napinamy brzuch, [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3148 Data: 2016-09-11 13:01:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak poszerzyć klatę

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    rozpietki i rozciaganie wlaczyc do po kazdym treningu klatki, polecal bym tez tkz gilotyne

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3722 Data: 2004-05-28 18:53:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Konsultacja dot. skróconego FBW

    Post
    Trening dla początkujących

    żeby mieć czas na rozciąganie i brzuch.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 710 Data: 2010-12-11 14:28:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak szybko przybrac na masie

    Post
    Trening dla początkujących

    Poniedziałek: Klata + Biceps Pompki, szeroki rozstaw dłoni- 3 x 12 Pompki, rozstaw dłoni na szerokośc barków- 3 x 12 Pompki, wąski rozstaw dłoni- 3 x 15 Uginanie ramion stojąc z podchwytem, supinacja nadgarstka- 3 x 12 uginanie ramion w siadzie w podporze o kolano- 3 x 12 uginanie ramion stojąc z chwytem młotkowym- 3 x 12 Środa: Plecy + Barki [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3193 Data: 2007-12-27 18:28:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skrzywiony kręgosłup !!!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Hmmm....JA ze swojej strony zalecam szczegolna ostroznosc. Kregi ledzwiowe sa najpotezniejsze ze wszystkich. To one dzwigaja ciezar calej gornej czesci ciala. Co nie znaczy, ze nie mozna temu odcinkowi kregoslupa zaszkodzic. Pamietaj, ze w tamtym rejonie masz do czynienia z bardzo waznymi elementami ukladu nerwowego. Rejon ten odpowiada za wiele [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 4938 Data: 2003-11-17 19:23:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)