Witam. Posiadasz wadę kręgosłupa piersiowego tzw plecy okrągłe. Musisz pracować nad osłabionymi mięśniami grzbietu , a mianowicie mięsień prostownik grzbietu i mięśnie ściągające łopatki (mięsień czworoboczny, równoległoboczny i najszerszy grzbietu). Natomiast ważne będzie rozciąganie mięśni piersiowych oraz zębatych. Na forum były już poruszane [...]
Dziękuje za odpowiedz. Mam jeszcze kilka pytan jaki zestaw ćwiczeń najlepiej wykonywać dla tych wymienionych przez Ciebie miesni plecow? nie posiadam wyspecjalizowanego sprzetu cwicze w domu ,a przez jakiś jeszcze czas będę w dołku pienieznym takze silka mi nie pasuje za bardzo. Jakie efekty uzyskam po wycwiczeniu tych miesni. Jak sie ma do tego [...]
W sobotę znów zaliczyłam siłkę tego mi było trzeba :) trening jak wyżej, potem rozciaganie. Na siłce wprowadzili nowe zajecia spinning i tak sobie mysle ze moze bym na to pochodzila, tylko musze kupic sobie pulsometr bo chyba puls u ciezarnej nie powiien przekraczac 130? Rozmawialam z instruktorka, ze i tak bym nie robila wsz pozycji, chyba sie [...]
witam ankietę wypełniłam przy temacie "zaczynam" świetny link... dzięki na siłownię chodzę od miesiaca codziennie a wcześniej ćwiczyłam aerobowo. . chciałabym móc ćwiczyć i aerobowo i siłowo każdego dnia. najpierw zaczynam dolną częsc ciała i kończę rowerkiem na rozluźnienie a następnie przechodzę do mięśni rąk (doliczam jeszcze [...]
terrone sog dla ciebie bo prawie się z toba zgadzam, tylko do twojego terningu dorzucił bym ćwiczenia powodujące wzrost szybkości i wytrzymałości mieśni barków i ramion i jakieś rozciąganie ale i tak jest ok. PS: I tak uważam że młody powinien pójść najpierw na boks a potem na siłke, ale to jego decyzja.
Dzieki za odpowiedzi Tak przypuszczalem ze chodzi o przykurcze miesni, tylko nie bylem w stanie stwierdzic ktorych. Niestety znalazlem jedynie 1 cwiczenie na rozciaganie miesnia czworobocznego ledzwi: http://www.youtube.com/watch?v=73hyYtWMjEI , czy to wystarczy czy polecilbys jakies inne cwiczenia na ten miesien? Zastanawia mnie rowniez jakie [...]
Tomuh Temta który podał ci traktor bardzo wartościowy, wiec radze poczytać A. Power clean 5x5 Przysiad tylni 5x5 podciaganie na drażku 5x10 wyciskanie poziom 5x5 B. Pushpress 5x5 martwy ciag 5x5 porecze 5x10 wiosłowanie 5x5 przed treningiem wykonujesz rozciaganie dynamiczne (zobacz youtube- jak i cwiczenia których nie rozumiesz) po treningu [...]
Nie wiem jak najlepiej ale moge napisać jak ja robilem *Rozgrzewka *Rozciaganie *trening silowy, cwiczenia zlozone, im wiecej grup tym lepiej. 3-4 serie po 20-30 powtorzen na grupe. pozniej aeroby 1h lub do oporu IMHO Roznie mozna kombinować ale najlepiej obcnac stopniowo wegle przez kilka dni, a pozniej silowe+aeroby. troche aerobow podczas [...]
Niestety nie widzę filmiku, który wrzuciłeś. Jest niedostępny. Zakładając jednak, że technika nie jest zła, jak zostało to zasugerwane w wypowiedzi powyżej, to to na co warto zwrócić uwagę, to np. raz w tygodniu, regularne rolowane, rozciąganie mięśni i rozbijanie punktów spustowych. Warto jest poświęcić godzinkę w tygodniu na tego typu [...]
08.05.2014 Trening dwugłowych i pośladków 1. MC na prostych nogach hantlami 6x 8-10 dwie ostatnie serie: 27,5kg x 10 i 30kg x 8 (waga jednej hantli) 2a Wykroki chodzone z hantlami 4x 8-10 12,5kg/15kg/17,5kg x 10 i 20kg x 9 (niestety chwyt puścił, paski tylko utrudniły sprawę, więc następnym razem chwytam gołymi rękoma i się nie pierdzielę %-) ) 2b [...]
ps. oczywiscie sogi dla was obu. i jak najlepiej rozgrzac lokiec. ja po prostu wykonuje pare serii przed treningiem bez obciazenia (oczywiscie przedtem robie normalna rozgrzewke i rozciaganie). moze i rzeczywiscie robie jakos zle rozgrzewke stawow ale generalnie to wydawalo mi sie ze raczej nie zaniedbuje rozgrzewki zwlaszcza porownujac sie z [...]
Dzieki panowie za pomoc.Zawsze jak przygotowuje sie do treningu to wpierw co robie to rozciaganie , ale delikatne bo zauwazylem ze jak za bardzo polecę to ból się nasila w lędzwiach, też przykuwam uwagę do rolowania nóg.Co 2 dzien po treningu wzmacniam brzuch lub robię go na osobnej jednostce treningowej a w szczególnosci skupiam się na miesniach [...]
22-03-2021 Poniedziałek Przyjazd z Poznania do Łomży a wieczorem rozciąganie 30 min, bieg 11:50 2,13km, 10 min tylna taśma 23-03-2021 Wtorek Trening wieczorem zgodnie z rozpiską niżej: W tabeli zawieram komentarze. Jedynym minusem jest dyskomfort w lewym barku - nie ma tragedii, więc lecę dalej Cieszę się, że udało się wydłużyć czas pracy przy [...]
Jutro trening odwołany, bo ból przywodziciela jest konkretny, ciągnie aż do kolana, dlatego zrobię rolowanko i rozciąganie, kilka dni regeneracji widocznie jest potrzebne, na sobotę zaplanowany test pentathlonu, przygotuję opis to tutaj wrzucę ;)
Jestem pod wrażeniem tych wygibasów i mobilności. Rozciąganie kanapowe robiłam kiedyś, ale progresu nie było a zamiast tego ból w czwórkach i biodrach, szczególnie na drugi dzień.
02-06-2021 Środa Dziś zostałem w Łomży i czekam na odwiedziny żony z dziećmi. Jutro, sobotę i niedzielę połazimy i pozwiedzamy tereny Podlasia. Jeszcze 2,5 tygodnia i powrót do domu ze zmianą firmy od 1 lipca. Wczoraj ciężki trening, dziś miało być tylko rozciąganie, ale poszło troszkę więcej https://youtu.be/cIDfkFqB5uY
DIETA SNIADANIE I W SUMIE NA KOLACJE TO SAMO BYM JADL. twaróg chudy z puszką tuńczyka 100g w sosie własnym(sól pieprz +jedna pokorojona cebula) 2-3 jaja(potarte z tunczykiem 100g) +pomidor ogorek rzodkiewka sałata ILE GRAM CZEGO NIE BEDE PISAL BO NAPRAWDE DUZO TEGO NIE JEST ANI ZA MALO BEZ WAZENIA WIEM ZE W SAM RAZ ;D Składniki:Serek wiejski Pół [...]
yyyy... eeee.... to jakas prowokacja? Masz diete? -mam jaka? -jem duzo ryzu i kurczaka zapodaj swoj dotychczasowy plantreningowy, rozpisz w dniach co kiedy cwiczysz, rozgrzewke, diete, plan na rozciaganie,? cokolwiek co masz... bedziemy wiedzieli gdzie stoimy Zmieniony przez - Connecting w dniu 2009-12-04 21:06:41 Zmieniony przez - Connecting w [...]