SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Witam. Posiadasz wadę kręgosłupa piersiowego tzw plecy okrągłe. Musisz pracować nad osłabionymi mięśniami grzbietu , a mianowicie mięsień prostownik grzbietu i mięśnie ściągające łopatki (mięsień czworoboczny, równoległoboczny i najszerszy grzbietu). Natomiast ważne będzie rozciąganie mięśni piersiowych oraz zębatych. Na forum były już poruszane [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 11503 Data: 2012-08-19 23:15:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziękuje za odpowiedz. Mam jeszcze kilka pytan jaki zestaw ćwiczeń najlepiej wykonywać dla tych wymienionych przez Ciebie miesni plecow? nie posiadam wyspecjalizowanego sprzetu cwicze w domu ,a przez jakiś jeszcze czas będę w dołku pienieznym takze silka mi nie pasuje za bardzo. Jakie efekty uzyskam po wycwiczeniu tych miesni. Jak sie ma do tego [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 11503 Data: 2012-08-20 14:30:52 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • W sobotę znów zaliczyłam siłkę tego mi było trzeba :) trening jak wyżej, potem rozciaganie. Na siłce wprowadzili nowe zajecia spinning i tak sobie mysle ze moze bym na to pochodzila, tylko musze kupic sobie pulsometr bo chyba puls u ciezarnej nie powiien przekraczac 130? Rozmawialam z instruktorka, ze i tak bym nie robila wsz pozycji, chyba sie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1553 Data: 2013-02-03 18:29:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na spalenie tłuszczu... prosze o opinię

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam ankietę wypełniłam przy temacie "zaczynam" świetny link... dzięki na siłownię chodzę od miesiaca codziennie a wcześniej ćwiczyłam aerobowo. . chciałabym móc ćwiczyć i aerobowo i siłowo każdego dnia. najpierw zaczynam dolną częsc ciała i kończę rowerkiem na rozluźnienie a następnie przechodzę do mięśni rąk (doliczam jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 6771 Data: 2007-01-03 10:13:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mobilność w stawie skokowym

    Post
    Trening dla początkujących

    Rozciąganie powinno zagościć na stałe, tak samo rolowanie.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 5148 Data: 2016-11-20 01:50:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening i boks

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    terrone sog dla ciebie bo prawie się z toba zgadzam, tylko do twojego terningu dorzucił bym ćwiczenia powodujące wzrost szybkości i wytrzymałości mieśni barków i ramion i jakieś rozciąganie ale i tak jest ok. PS: I tak uważam że młody powinien pójść najpierw na boks a potem na siłke, ale to jego decyzja.

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 8451 Data: 2004-09-25 01:40:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bol plecow w dolnym odcinku

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Dzieki za odpowiedzi Tak przypuszczalem ze chodzi o przykurcze miesni, tylko nie bylem w stanie stwierdzic ktorych. Niestety znalazlem jedynie 1 cwiczenie na rozciaganie miesnia czworobocznego ledzwi: http://www.youtube.com/watch?v=73hyYtWMjEI , czy to wystarczy czy polecilbys jakies inne cwiczenia na ten miesien? Zastanawia mnie rowniez jakie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 4864 Data: 2012-05-19 21:06:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na siłe(boks)

    Post
    Trening dla początkujących

    Tomuh Temta który podał ci traktor bardzo wartościowy, wiec radze poczytać A. Power clean 5x5 Przysiad tylni 5x5 podciaganie na drażku 5x10 wyciskanie poziom 5x5 B. Pushpress 5x5 martwy ciag 5x5 porecze 5x10 wiosłowanie 5x5 przed treningiem wykonujesz rozciaganie dynamiczne (zobacz youtube- jak i cwiczenia których nie rozumiesz) po treningu [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 5408 Data: 2011-08-21 11:20:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapas glikogenu

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie wiem jak najlepiej ale moge napisać jak ja robilem *Rozgrzewka *Rozciaganie *trening silowy, cwiczenia zlozone, im wiecej grup tym lepiej. 3-4 serie po 20-30 powtorzen na grupe. pozniej aeroby 1h lub do oporu IMHO Roznie mozna kombinować ale najlepiej obcnac stopniowo wegle przez kilka dni, a pozniej silowe+aeroby. troche aerobow podczas [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 12604 Data: 2005-10-16 09:51:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wybór celu treningowego

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Niestety nie widzę filmiku, który wrzuciłeś. Jest niedostępny. Zakładając jednak, że technika nie jest zła, jak zostało to zasugerwane w wypowiedzi powyżej, to to na co warto zwrócić uwagę, to np. raz w tygodniu, regularne rolowane, rozciąganie mięśni i rozbijanie punktów spustowych. Warto jest poświęcić godzinkę w tygodniu na tego typu [...]

    Odpowiedzi: 44 Ilość wyświetleń: 6760 Data: 2023-02-14 11:10:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT dontknow 2014

    Post
    Ladies SFD

    08.05.2014 Trening dwugłowych i pośladków 1. MC na prostych nogach hantlami 6x 8-10 dwie ostatnie serie: 27,5kg x 10 i 30kg x 8 (waga jednej hantli) 2a Wykroki chodzone z hantlami 4x 8-10 12,5kg/15kg/17,5kg x 10 i 20kg x 9 (niestety chwyt puścił, paski tylko utrudniły sprawę, więc następnym razem chwytam gołymi rękoma i się nie pierdzielę %-) ) 2b [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 4752 Data: 2014-05-10 14:42:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziwne uczucie w łokciu

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    ps. oczywiscie sogi dla was obu. i jak najlepiej rozgrzac lokiec. ja po prostu wykonuje pare serii przed treningiem bez obciazenia (oczywiscie przedtem robie normalna rozgrzewke i rozciaganie). moze i rzeczywiscie robie jakos zle rozgrzewke stawow ale generalnie to wydawalo mi sie ze raczej nie zaniedbuje rozgrzewki zwlaszcza porownujac sie z [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 4749 Data: 2004-10-25 21:26:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzieki panowie za pomoc.Zawsze jak przygotowuje sie do treningu to wpierw co robie to rozciaganie , ale delikatne bo zauwazylem ze jak za bardzo polecę to ból się nasila w lędzwiach, też przykuwam uwagę do rolowania nóg.Co 2 dzien po treningu wzmacniam brzuch lub robię go na osobnej jednostce treningowej a w szczególnosci skupiam się na miesniach [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1074 Data: 2022-01-22 13:13:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KRATA NA lato 2021 wg tatuncia

    Post
    Po 35 roku życia

    22-03-2021 Poniedziałek Przyjazd z Poznania do Łomży a wieczorem rozciąganie 30 min, bieg 11:50 2,13km, 10 min tylna taśma 23-03-2021 Wtorek Trening wieczorem zgodnie z rozpiską niżej: W tabeli zawieram komentarze. Jedynym minusem jest dyskomfort w lewym barku - nie ma tragedii, więc lecę dalej Cieszę się, że udało się wydłużyć czas pracy przy [...]

    Odpowiedzi: 188 Ilość wyświetleń: 14187 Data: 2021-03-24 21:02:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KRATA NA lato 2021 wg tatuncia

    Post
    Po 35 roku życia

    Jutro trening odwołany, bo ból przywodziciela jest konkretny, ciągnie aż do kolana, dlatego zrobię rolowanko i rozciąganie, kilka dni regeneracji widocznie jest potrzebne, na sobotę zaplanowany test pentathlonu, przygotuję opis to tutaj wrzucę ;)

    Odpowiedzi: 188 Ilość wyświetleń: 14187 Data: 2021-03-27 19:35:16 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • KRATA NA lato 2021 wg tatuncia

    Post
    Po 35 roku życia

    19-04-2021 Poniedziałek Przyjazd do Łomży Wieczorem rozciąganie, a na koniec jefferson curl https://youtu.be/dqzh7uiMDRw

    Odpowiedzi: 188 Ilość wyświetleń: 14187 Data: 2021-04-19 20:29:33 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • KRATA NA lato 2021 wg tatuncia

    Post
    Po 35 roku życia

    Jestem pod wrażeniem tych wygibasów i mobilności. Rozciąganie kanapowe robiłam kiedyś, ale progresu nie było a zamiast tego ból w czwórkach i biodrach, szczególnie na drugi dzień.

    Odpowiedzi: 188 Ilość wyświetleń: 14187 Data: 2021-05-06 20:48:50 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • KRATA NA lato 2021 wg tatuncia

    Post
    Po 35 roku życia

    02-06-2021 Środa Dziś zostałem w Łomży i czekam na odwiedziny żony z dziećmi. Jutro, sobotę i niedzielę połazimy i pozwiedzamy tereny Podlasia. Jeszcze 2,5 tygodnia i powrót do domu ze zmianą firmy od 1 lipca. Wczoraj ciężki trening, dziś miało być tylko rozciąganie, ale poszło troszkę więcej https://youtu.be/cIDfkFqB5uY

    Odpowiedzi: 188 Ilość wyświetleń: 14187 Data: 2021-06-02 20:40:16 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • REDUKCJAAAA

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    DIETA SNIADANIE I W SUMIE NA KOLACJE TO SAMO BYM JADL. twaróg chudy z puszką tuńczyka 100g w sosie własnym(sól pieprz +jedna pokorojona cebula) 2-3 jaja(potarte z tunczykiem 100g) +pomidor ogorek rzodkiewka sałata ILE GRAM CZEGO NIE BEDE PISAL BO NAPRAWDE DUZO TEGO NIE JEST ANI ZA MALO BEZ WAZENIA WIEM ZE W SAM RAZ ;D Składniki:Serek wiejski Pół [...]

    Odpowiedzi: 66 Ilość wyświetleń: 6512 Data: 2010-05-12 11:19:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • yyyy... eeee.... to jakas prowokacja? Masz diete? -mam jaka? -jem duzo ryzu i kurczaka zapodaj swoj dotychczasowy plantreningowy, rozpisz w dniach co kiedy cwiczysz, rozgrzewke, diete, plan na rozciaganie,? cokolwiek co masz... bedziemy wiedzieli gdzie stoimy Zmieniony przez - Connecting w dniu 2009-12-04 21:06:41 Zmieniony przez - Connecting w [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1285 Data: 2009-12-04 21:04:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)