SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zapas glikogenu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6510
Nie wiem jak najlepiej ale moge napisać jak ja robilem

*Rozgrzewka
*Rozciaganie
*trening silowy, cwiczenia zlozone, im wiecej grup tym lepiej.
3-4 serie po 20-30 powtorzen na grupe.
pozniej aeroby 1h lub do oporu


IMHO Roznie mozna kombinować ale najlepiej obcnac stopniowo wegle przez kilka dni, a pozniej silowe+aeroby. troche aerobow podczas obcinania wegli nie zaszkodzi.

dobrze dodac jakies wy.***ane antykataboliki, bo takie mixy to niezle boostery dla kortyzolu. (HMB ?) ktorego rano mamy najwiecej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5338
Tyka:

Dzięki. Od jutra wracam do treningu siłowego (ACT konkretnie)

Mozna tą knigę dostać jako ebook? EDIT: Nevermind - już mam ^_^

Zakrześ:

Dużo, szybko i byle nie na ręcznym ;-P

Zmieniony przez - uzurpator w dniu 2005-10-17 00:49:24

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

male pytanko

Następny temat

OLIWA - w jakiej postaci spozywac??

electro
Polecane artykuły