Ogólnie ruch jak na osobę początkującą i nie robiącą wczesnej martwych ciągów to mimo małych uchybień to jest naprawdę nieźle. Pierwsze co się rzuca w oczy to to co już sam zauważyłeś - "za mało z nóg", w pozycji startowej zejdź niżej z tyłkiem, to samo już wymusi start na nogach zamiast plecami
bardzo pomocne jest przygotowanie odpowiednie pozycji przed rozpoczęciem serii, właściwie w większości ćwiczeń można całość lub część stosować, w kolejności spięcie pośladków, kolana na zewnątrz, ściągnięcie łopatek w dół, wdech i spięcie korpusu - wtedy możesz startować z ciągami
bardzo pomocne jest przygotowanie odpowiednie pozycji przed rozpoczęciem serii, właściwie w większości ćwiczeń można całość lub część stosować, w kolejności spięcie pośladków, kolana na zewnątrz, ściągnięcie łopatek w dół, wdech i spięcie korpusu - wtedy możesz startować z ciągamiDziennik żywieniowy https://www.sfd.pl/[BLOG]_Kulinarne_zmagania-t1207353.html