Tak jak wyżej jeśli dasz rade to trenuj 2 razy dziennie. Trening poranny nie rób na maxa żeby się dojechać bo na wieczornym będziesz wypompowany. Rano trenuj technikę, zacznij trening 20 minutowym luźnym biegiem, po biegu dogrzej jeszcze resztę ciała i porozciągaj się trochę i już jesteś gotowy do treningu. Teraz Twój pomysł na i na koniec [...]
No zaczyna nam się sezon. Myślę, że warto odświeżyć temat Rozciąganie: http://www.sfd.pl/%5BART%5D_Elastyczno%C5%9B%C4%87_w_sztukach_walki!-t437053.html http://www.sfd.pl/rozci%C4%85ganie_pod_k%C4%85tem_grapplingu-t384972.html I coś dla humoru przypadkiem znalazłem: http://www.sfd.pl/rozci%C4%85ganie_do_graplingu_-t319752.html Zmieniony przez - [...]
Trening nr2 Plecy -Podciaganie do klatki 5s x 8,8,8,6,6p -rozciaganie ekspandera nad głową 2gumy 4s x 12,12,12,12p Biceps -uginanie jed stojąc 10kg 3s x 12,12,12p -eksp. jednoroczną 3gumy 3s x 12,12,12p Nogi -przysiady bez ob. 4s x 20,20,20,20 -wykroki bez obciazenie 4s x 12,12,12,12p -wspiecia na palce 4s x 25,25,25,25p Uwagi: lekko sie [...]
Nie wiem czy napaleniec czy nie, ale oprócz utwardzania cały trening był naprawdę ciekawy. Sporo ćwiczeń w parach, siłówka, rozciąganie - wszystko elegancko. Poza tym ciężko kwestionować metody treningowe trenera polskiej kadry. Myślę że po prostu kilku partnerów przegięło pałę z wczuwaniem w rolę Zobaczymy jak będzie na następnym treningu a do [...]
Możesz sobie podzielić, tak jak to opisałeś w swojej wypowiedzi powyżej. Dwa razy najpierw push, a późnej dwa razy pull. Osobiście tak bym właśnie zrobił. Osobną sesją na trening mięśni brzucha, w tym solidne zaangażowanie mięśni głębokich. Rolowanie i rozciąganie zdecydowanie również będą przydatne, przynajmniej ten raz w tygodniu jako forma [...]
No cóż , robimy postępy ,odpowiedziałaś juz na jedno pytanie.Drugie pozostawiłaś nienaruszone no ale nie ważne:)))) Może trening dzielony przypadnie Ci do gustu , jeżeli nie to oczywiście dalej mozesz robić trening obwodowy. 1 i 4 dzień (np.pon.czw.) Plecy: -ściaganie drążka wyciągu górnego szerokim nachwyten do klatki 2 serie 15-20 powt. [...]
w sumie nogi i plecy tylko trzeba zmienić :) 1 i 4 dzień (np.pon.czw.) Plecy: -wiosłowanie sztangą w opadzie tulowia nachwytem 2 serie 15-20 powt. -wioslowanie sztangielką w opadzie tulowia 1 seria 12-15 powt. Bicepsy: -unoszenie przedramion ze sztangielka stojąc naprzemianstronne 3 serie 15-20 powt. Mięśnie czworogłowe ud: -wykroki ze [...]
Tak robisz wszystkie cwiczenia po tyu powtorzen ile chcesz, robisz przerwe 2-5 min i nowu wszystkie cw. - to sa 2 obwody. Rozumiesz? Oczywiscie przed treningiem najlepiej 8-10 min rozgrzewki i po rozciaganie.
cwiczenia na wyskok ( jazda na rowerze nie wskazana ) cwiczenia na wzrost hehe smieszne :) gdzies czytalem pozadne rozciaganie litr mleka dziennie i zwis na drazku :) ale szczerze to w to nie wierze
Nogi, Brzuch: 10 minut rozgrzewki na orbitreku 10 minut rozgrzewki na sucho (wymachy, krążenia, rozciąganie) 4 x 20/15/12/10 wspięcia na palce na maszynie stojąc 3 x 15/12/10 uginanie nóg na maszynie leżąc 3 x 15/12/10 prostowanie nóg na maszynie siedząc 4 x 12 (60kg)/ 8 (80kg)/ 6 (100kg)/ 3 (110kg) 3 x 12 unoszenie nóg w zwisie na drążku [...]
Trening Plecy, Kaptury, Brzuch: 12 minut rozgrzewka na orbitreku 10 minut rozgrzewka na sucho (wymachy, krążenia, rozciąganie) 3 x 12/10/8 podciąganie na drążku z pomocą maszyny 3 x 12/10/8 przyciąganie uchwytów z góry po łuku na maszynie hammer strenght 3 x 12/10/6 przyciąganie uchwytów z dołu po łuku na maszynie hammer strenght 2 x 12/8 [...]
No już po kolei przeszedłem od dwóch obwodów do czterech - nie zaczynam od czterech :) w każdym razie mam jeszcze pytanie co do rozgrzewki. Czy mogę na poszczególne partie ciała robić rozgrzewke przed danym ćwiczeniem? np. przed wyciskaniem na poziomej ławce - rozciąganie mięśni klatki piersiowej. Bo trening mi schodzi bardzo długo ok. 1,5h i nie [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Trening był podobny do tego, ktory wykonywałem na masie. O rozgrzewke dbałem- 10 minut bieżnia/ orbitrek/ rowerek następnie rozciąganie, wymachy itp Po jakims czasie dodałem również rolowanie przed lub po treningu. Bardzo możliwe ze technika, ale trener nie miał zastrzeżeń oprócz głębokości przysiadu.
Czyli mam coś robić w stylu bieg 40 minutowy z interwałami ,potem wbijam do piwnicy robię rozciąganie do worka lecę na 20 min idę robić parterówkę i tyle ??
może zamiast treningu siłowego zastosuj rozciąganie, coś w rodzaju stretchingu to napewno cię uspokoi, lub przeplataj trening siłowy z takim treningiem regenerującym tkankę mięśniową. Jeśli masz 15 lat na siłowni jesteś 25 miesięcy to trochę przystopuj trochę, daj swojemu organizmowi odpocząć, nie odpuszczaj treningów, doprowadź swoje mięśnie do [...]
ALe już się nie rozciągam w siadzie płotkarskim.Daje noge na wysokosć mojej nogi i pochylam się do niej i czy to jest dobre. A czy rozciąganie tzw. "motylem" też jest dobre?? A i proszę żebyście mi napisali ćwiczenia rozciągające tylko do high kicków- okrężnych.