SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • 2 treningi dziennie

    Post
    Sztuki Walki

    Tak jak wyżej jeśli dasz rade to trenuj 2 razy dziennie. Trening poranny nie rób na maxa żeby się dojechać bo na wieczornym będziesz wypompowany. Rano trenuj technikę, zacznij trening 20 minutowym luźnym biegiem, po biegu dogrzej jeszcze resztę ciała i porozciągaj się trochę i już jesteś gotowy do treningu. Teraz Twój pomysł na i na koniec [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 6449 Data: 2009-08-01 08:13:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No zaczyna nam się sezon. Myślę, że warto odświeżyć temat Rozciąganie: http://www.sfd.pl/%5BART%5D_Elastyczno%C5%9B%C4%87_w_sztukach_walki!-t437053.html http://www.sfd.pl/rozci%C4%85ganie_pod_k%C4%85tem_grapplingu-t384972.html I coś dla humoru przypadkiem znalazłem: http://www.sfd.pl/rozci%C4%85ganie_do_graplingu_-t319752.html Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3148 Data: 2010-09-07 14:41:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening nr1 czas: 60minut Klatka -pompki klasyczne 4s 15,15,15,15p Plecy -podciaganie do klatki 4s 5,5,5,5p Triceps -pompki wąsko 3s 10,10,10p Biceps -ekapander jednoroczną stojac 3gumy 3s 10,10,10p Nogi -przysiady bez ob 4s 25,25,25,25p -wspiecia obunoz 3s 20,20,20p Brzuch [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 2929 Data: 2013-01-08 18:08:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening nr2 Plecy -Podciaganie do klatki 5s x 8,8,8,6,6p -rozciaganie ekspandera nad głową 2gumy 4s x 12,12,12,12p Biceps -uginanie jed stojąc 10kg 3s x 12,12,12p -eksp. jednoroczną 3gumy 3s x 12,12,12p Nogi -przysiady bez ob. 4s x 20,20,20,20 -wykroki bez obciazenie 4s x 12,12,12,12p -wspiecia na palce 4s x 25,25,25,25p Uwagi: lekko sie [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 2929 Data: 2013-01-27 19:11:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z utwardzaniem

    Post
    Sztuki Walki

    Nie wiem czy napaleniec czy nie, ale oprócz utwardzania cały trening był naprawdę ciekawy. Sporo ćwiczeń w parach, siłówka, rozciąganie - wszystko elegancko. Poza tym ciężko kwestionować metody treningowe trenera polskiej kadry. Myślę że po prostu kilku partnerów przegięło pałę z wczuwaniem w rolę Zobaczymy jak będzie na następnym treningu a do [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2752 Data: 2008-03-06 22:16:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PPL do oceny [4 dni]

    Post
    Trening dla początkujących

    Możesz sobie podzielić, tak jak to opisałeś w swojej wypowiedzi powyżej. Dwa razy najpierw push, a późnej dwa razy pull. Osobiście tak bym właśnie zrobił. Osobną sesją na trening mięśni brzucha, w tym solidne zaangażowanie mięśni głębokich. Rolowanie i rozciąganie zdecydowanie również będą przydatne, przynajmniej ten raz w tygodniu jako forma [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1242 Data: 2021-08-19 14:05:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból mięśni

    Post
    Trening dla początkujących

    Rozgrzewka, rozciąganie jest? pzdr

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2362 Data: 2009-04-22 19:51:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kickboxing - Częstochowa

    Post
    Baza klubów Sztuk Walki

    Ja odradzam rozciaganie an wlasna reke jak nie wiesz o co w tym chodzi bo mozesz sie nabawic kontuzji

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 5622 Data: 2005-06-18 19:56:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • skonczylam act i co dalej?:-)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    No cóż , robimy postępy ,odpowiedziałaś juz na jedno pytanie.Drugie pozostawiłaś nienaruszone no ale nie ważne:)))) Może trening dzielony przypadnie Ci do gustu , jeżeli nie to oczywiście dalej mozesz robić trening obwodowy. 1 i 4 dzień (np.pon.czw.) Plecy: -ściaganie drążka wyciągu górnego szerokim nachwyten do klatki 2 serie 15-20 powt. [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 4946 Data: 2003-03-26 14:56:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • skonczylam act i co dalej?:-)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    w sumie nogi i plecy tylko trzeba zmienić :) 1 i 4 dzień (np.pon.czw.) Plecy: -wiosłowanie sztangą w opadzie tulowia nachwytem 2 serie 15-20 powt. -wioslowanie sztangielką w opadzie tulowia 1 seria 12-15 powt. Bicepsy: -unoszenie przedramion ze sztangielka stojąc naprzemianstronne 3 serie 15-20 powt. Mięśnie czworogłowe ud: -wykroki ze [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 4946 Data: 2003-06-27 23:53:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningu do oceny.

    Post
    Trening w domu

    Tak robisz wszystkie cwiczenia po tyu powtorzen ile chcesz, robisz przerwe 2-5 min i nowu wszystkie cw. - to sa 2 obwody. Rozumiesz? Oczywiscie przed treningiem najlepiej 8-10 min rozgrzewki i po rozciaganie.

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 1951 Data: 2009-06-08 15:50:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyskok i wzrost

    Post
    Inne dyscypliny

    cwiczenia na wyskok ( jazda na rowerze nie wskazana ) cwiczenia na wzrost hehe smieszne :) gdzies czytalem pozadne rozciaganie litr mleka dziennie i zwis na drazku :) ale szczerze to w to nie wierze

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 4915 Data: 2007-09-19 21:28:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzisiaj nadrabiam zaległości - trening Barki, Triceps, Brzuch: 10 minut rozgrzewka na orbitreku rozgrzewka na sucho ( kręcenie biodrami, ramionami, rozciąganie itp) 4 x 12 (14kg)/ 10 (18kg)/ 8 (20kg)/ 6 (22kg) wyciskanie sztangielkami siedząc 3 x 16 (10kg)/ 12 (12kg)/ 10 (12 kg) unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami stojąc 3 x 12 (10 kg)/ 12 [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 7904 Data: 2021-07-16 14:36:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nogi, Brzuch: 10 minut rozgrzewki na orbitreku 10 minut rozgrzewki na sucho (wymachy, krążenia, rozciąganie) 4 x 20/15/12/10 wspięcia na palce na maszynie stojąc 3 x 15/12/10 uginanie nóg na maszynie leżąc 3 x 15/12/10 prostowanie nóg na maszynie siedząc 4 x 12 (60kg)/ 8 (80kg)/ 6 (100kg)/ 3 (110kg) 3 x 12 unoszenie nóg w zwisie na drążku [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 7904 Data: 2021-07-25 14:39:35 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Trening Plecy, Kaptury, Brzuch: 12 minut rozgrzewka na orbitreku 10 minut rozgrzewka na sucho (wymachy, krążenia, rozciąganie) 3 x 12/10/8 podciąganie na drążku z pomocą maszyny 3 x 12/10/8 przyciąganie uchwytów z góry po łuku na maszynie hammer strenght 3 x 12/10/6 przyciąganie uchwytów z dołu po łuku na maszynie hammer strenght 2 x 12/8 [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 7904 Data: 2021-07-28 12:10:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dysjunkcja :D Pytanie do ekspertów

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    No już po kolei przeszedłem od dwóch obwodów do czterech - nie zaczynam od czterech :) w każdym razie mam jeszcze pytanie co do rozgrzewki. Czy mogę na poszczególne partie ciała robić rozgrzewke przed danym ćwiczeniem? np. przed wyciskaniem na poziomej ławce - rozciąganie mięśni klatki piersiowej. Bo trening mi schodzi bardzo długo ok. 1,5h i nie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1298 Data: 2007-05-29 20:50:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stawy na redukcji

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Trening był podobny do tego, ktory wykonywałem na masie. O rozgrzewke dbałem- 10 minut bieżnia/ orbitrek/ rowerek następnie rozciąganie, wymachy itp Po jakims czasie dodałem również rolowanie przed lub po treningu. Bardzo możliwe ze technika, ale trener nie miał zastrzeżeń oprócz głębokości przysiadu.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1187 Data: 2016-03-21 16:53:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czyli mam coś robić w stylu bieg 40 minutowy z interwałami ,potem wbijam do piwnicy robię rozciąganie do worka lecę na 20 min idę robić parterówkę i tyle ??

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 5708 Data: 2008-12-19 21:06:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pobudzenie

    Post
    Zdrowie i Uroda

    może zamiast treningu siłowego zastosuj rozciąganie, coś w rodzaju stretchingu to napewno cię uspokoi, lub przeplataj trening siłowy z takim treningiem regenerującym tkankę mięśniową. Jeśli masz 15 lat na siłowni jesteś 25 miesięcy to trochę przystopuj trochę, daj swojemu organizmowi odpocząć, nie odpuszczaj treningów, doprowadź swoje mięśnie do [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1395 Data: 2012-05-09 22:35:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ALe już się nie rozciągam w siadzie płotkarskim.Daje noge na wysokosć mojej nogi i pochylam się do niej i czy to jest dobre. A czy rozciąganie tzw. "motylem" też jest dobre?? A i proszę żebyście mi napisali ćwiczenia rozciągające tylko do high kicków- okrężnych.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2617 Data: 2004-03-28 21:22:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)