Robie tak: pon,śr,pt TRENING AEROBOWY 1 czyli brzuszki w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu (do brzuszków używam wody 5-6L do dod. obciążenia) oraz wt,czw,sob TRENING AEROBOWY 2 czyli Cardio, Tabata + rozciąganie trening 1 mniej zaawansowany ruchowo od drugiego, po 30 min każdy trening to jak wyliczyć od tych treningów TEA ?? podasz jakiś [...]
Bazylko..dziekuje za mile slowo..I wiem,ze przydalo by sie przybrac co nieco ...Staram sie Dzis cyknelam nawet fotke mojego jedzonka,zaraz przed zapakowaniem do pracy..by udowodnic ,ze te moje porcje to wcale nie sa jakies malenkie 8.00 - Owsianka z rana z jogurtem sojowym Pozniej zajobek w pracy..okolo 12..a wiec jak juz bylam zla=glodna : [...]
Venka,to chyba zla waga byla Ech..przekichany dzien mialam dzis w pracy ,ale dobrze,ze trening zrobilam przed,bo tak to wrrr...niewiem co by bylo... TRENING : 40 min keiser bike /''intrewalowalam''wiekszosc czasu i myslalam,ze mi serce wyskoczy../NICE... 10 min stepper-interwaly Plank/side plank/brzuch na swiss ball/rozciaganie Czuje sie [...]
Aaa..lubie degustowac jedzenie,jak juz kiedys wspomnialam.Nie lubie jesc,byle by jesc..Moze kiedys..jak bedziecie w okolicy to wpadniecie na grilla? TRENING: 1. Wykroki (chodzone) ze sztangielkami 2x6kg 4 serie/20 krokow w jedna strone /30 sec przerwy 2.Przysiady ze sztangielkami: 15x28kg/12x32/8x32/6x38 3.Wyciskanie na maszynie (leg press) [...]
martwy - 65 wyciskanie - 70 Martwy zacząłem niedawno dlatego wyniki nie powalają. zmodyfikowałem trochę plan Traktora i ćwiczę teraz w ten sposób. Powiedzcie, czy może być, czy coś tam nie gra: 1 tydzien pon -A1 sro - B2 pia - A2 2 tydzien pon - B2 sro - A1 pia - B1 Rozgrzewka to 10/15 min. biegu, rozciąganie. Czasami mi się to przesunie i [...]
Wrong ja się w nic nie wpędzę, taki mam charakter, że marudzę ale rozsądek by mi nie pozwalał na jakieś głupie odchudzanie w ciąży, za stara jestem i za mądrażeby sobie i bobasowi krzywdę robić tylko mi się przykro zrobiło...zresztą KURVA kto dał prawo wszystkim oceniać ciężarne? Bo całą ciążę słyszę albo, że mam za mały brzuch i mam więcej jeść [...]
mam pytanie--czy moze jest tu ktos doswiadczony ipomoze mi i odpowie na pytanie czy cwiczenia ktore opisze na dole sa dobre na nogi?chodzi mi owyszczuoplenie nog a nie rozrost miesni-asama sie na tym nie znam..dziekuje z gory!!!!! "Kazde cwiczenie nalezy powtarzac 100 razy(lub 50 na poczatku, jesli ktos nie moze wytrzymac bolu) bez przerw. [...]
Lilith szkoda, bo dupsko masz z potencjałem ;-) A rozciągasz porządnie tył i dwójki? :-> Może dlatego nie pracują, że są pościągane. Mnie rozciąganie dużo pomogło np. w przysiadzie i RDL a też długo mi nie szły te ćwiczenia. Tu jest fajny filmik Mawashiego http://www.youtube.com/watch?v=08nyzDY6uD8 Może też wypróbuj energiczny power walk w terenie [...]
Wczoraj dzień wolny od treningu z powodu zmęczenia. Trening #4 był już trochę na odwal, więc trzeba było zastopować na chwilę i odpocząć x) Trening #5 20.05.15 7,03 km biegania w 41:16 min + przysiady z kettlami (2x8kg) 3x10 + rozciąganie (poprzednio też było po bieganiu, nie dopisałam) Trochę ciężki bieg dla mnie, powietrze strasznie parne i [...]
Wczoraj dzień wolny od treningów, długie zajęcia od rana do wieczora, więc off. Trening #6 22.05.15 - 1 km - rozgrzewka, tempo: 5:59 min/km - 2x3 km - tempa: 5:41 min/km i 5:46 min/km ~pomiędzy biegami 6 min przerwy (chód)~ - 3x10 przysiady z kettlami 2x8kg + brzuch 2 obwody x 4 ćw. - rozciąganie Łącznie: 7 km w 40:27 min Założeniem przed [...]
To co masz w ramach NFZ to nic specjalnego i efektów po tym specjalnych nie ma co się spodziewać ale jak masz to korzystaj. Co do działania to właśnie to co masz w planie czyli terapia manualna i we własnym zakresie rozciaganie i rollowanie żadne lampy nie są potrzebne.
Jasna sprawa że za wcześnie, miałam na myśli raczej to że spodziewałam się dużego bólu a jest naprawdę Oki. Jutro zdejmuję szwy. Może Pan doradzi czy można już się udać do rehabilitanta czy jeszcze poczekać? Czy można coś samemu w domu już poćwiczyć. Jak dłużej pochodzę pobolewa mnie krzyż, może coś na wzmocnienie mięśni? Rozciąganie?
Wiadomo thx jednak go sobie odpuściłem dodam jeszcze iż Trening robię 3x w tyg, w weekend dodaję basen oraz wtorek czwartek rozciąganie na drążku, stopniowo nara zie 10-15 minut dziennie, oczywiście w seriach Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2011-09-05 19:47:28
Będe ściśle przestrzegał planu treningowego zawartego w książce sprawdze tym samym "cudowne działanie" tej metody treningu, i mam nadzieje, że moje obserwacje i postępy w jakiś sposób pomogą innym. Trening składa się z trzynastu etapów, ja zaczynam od pierwszego i będe z tygodnia na tydzień przechodził na wyższe etapy. Moje postępy bd [...]
Czy już nie będzie można w ogóle modyfikować wpisów?? Piątek 21.10.2011 Trening na siłowni: 1. Bieg na bieżni 20 minut 2. Ćwiczenia na maszynach - wszędzie 3 razy 20 powtórzeń a) Ręce: Rozciaganie-sciaganie na boki, obciążenie 7/10 b) Ręce: Zginanie-prostowanie do przodu, 8/10 c) Ręce: Zginanie-prostowanie w gorę 8/10 d) Plecy: Sklony gora-dół [...]
Kilka miesiecy temu tez zaczalem rozciaganie. Zauwazylem ze niezle sie usztynilem byc moze przez trening silowy bo ledwo dotykalem palcami ziemi a wczesniej takich problemow nie mialem. Ruchy spokojne jak doczytalem na forum mialy byc do tego najlepsze pochylam sie do pozycji 'rozciagajacej' i utrzymuje. Efekty marne. Sprobowalem ruchow szarpanych [...]
Zapytałem znajomego, z dużym stażem o Twój problem. Rozciągaj i wzmacniaj mięśnie. Obroty głową, rozgrzewka karku, rozciąganie pleców i kregosłupa. Na wzmocnienie kregosłupa i mięsni okołokręgosłupowych - martwy ciąg, mały ciężar, żebyś lajtowo sobie machał, wiosełko na gryfie prostym - małe cięzarki, chodzi tylko o wzmocnienie. Jesli chodzi o [...]