SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Dieta Redukcyjna

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Robie tak: pon,śr,pt TRENING AEROBOWY 1 czyli brzuszki w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu (do brzuszków używam wody 5-6L do dod. obciążenia) oraz wt,czw,sob TRENING AEROBOWY 2 czyli Cardio, Tabata + rozciąganie trening 1 mniej zaawansowany ruchowo od drugiego, po 30 min każdy trening to jak wyliczyć od tych treningów TEA ?? podasz jakiś [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 2894 Data: 2020-05-09 22:43:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kathy78- zyje sie tylko raz ;)

    Post
    Trening dla początkujących

    Bazylko..dziekuje za mile slowo..I wiem,ze przydalo by sie przybrac co nieco ...Staram sie Dzis cyknelam nawet fotke mojego jedzonka,zaraz przed zapakowaniem do pracy..by udowodnic ,ze te moje porcje to wcale nie sa jakies malenkie 8.00 - Owsianka z rana z jogurtem sojowym Pozniej zajobek w pracy..okolo 12..a wiec jak juz bylam zla=glodna : [...]

    Odpowiedzi: 1117 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-11 23:43:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kathy78- zyje sie tylko raz ;)

    Post
    Trening dla początkujących

    Venka,to chyba zla waga byla Ech..przekichany dzien mialam dzis w pracy ,ale dobrze,ze trening zrobilam przed,bo tak to wrrr...niewiem co by bylo... TRENING : 40 min keiser bike /''intrewalowalam''wiekszosc czasu i myslalam,ze mi serce wyskoczy../NICE... 10 min stepper-interwaly Plank/side plank/brzuch na swiss ball/rozciaganie Czuje sie [...]

    Odpowiedzi: 1117 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-21 22:38:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kathy78- zyje sie tylko raz ;)

    Post
    Trening dla początkujących

    Aaa..lubie degustowac jedzenie,jak juz kiedys wspomnialam.Nie lubie jesc,byle by jesc..Moze kiedys..jak bedziecie w okolicy to wpadniecie na grilla? TRENING: 1. Wykroki (chodzone) ze sztangielkami 2x6kg 4 serie/20 krokow w jedna strone /30 sec przerwy 2.Przysiady ze sztangielkami: 15x28kg/12x32/8x32/6x38 3.Wyciskanie na maszynie (leg press) [...]

    Odpowiedzi: 1117 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-01 23:19:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena treningu i plany na przyszłość

    Post
    Trening dla początkujących

    martwy - 65 wyciskanie - 70 Martwy zacząłem niedawno dlatego wyniki nie powalają. zmodyfikowałem trochę plan Traktora i ćwiczę teraz w ten sposób. Powiedzcie, czy może być, czy coś tam nie gra: 1 tydzien pon -A1 sro - B2 pia - A2 2 tydzien pon - B2 sro - A1 pia - B1 Rozgrzewka to 10/15 min. biegu, rozciąganie. Czasami mi się to przesunie i [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 946 Data: 2012-06-21 14:24:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziennik aktywnej mamy aktywne 9 miesięcy:)

    Post
    Trening dla początkujących

    Wrong ja się w nic nie wpędzę, taki mam charakter, że marudzę ale rozsądek by mi nie pozwalał na jakieś głupie odchudzanie w ciąży, za stara jestem i za mądrażeby sobie i bobasowi krzywdę robić tylko mi się przykro zrobiło...zresztą KURVA kto dał prawo wszystkim oceniać ciężarne? Bo całą ciążę słyszę albo, że mam za mały brzuch i mam więcej jeść [...]

    Odpowiedzi: 316 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-14 22:07:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ĆWICZENIA NA ZGRABNE NOGI

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam pytanie--czy moze jest tu ktos doswiadczony ipomoze mi i odpowie na pytanie czy cwiczenia ktore opisze na dole sa dobre na nogi?chodzi mi owyszczuoplenie nog a nie rozrost miesni-asama sie na tym nie znam..dziekuje z gory!!!!! "Kazde cwiczenie nalezy powtarzac 100 razy(lub 50 na poczatku, jesli ktos nie moze wytrzymac bolu) bez przerw. [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-08-27 20:15:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lilith szkoda, bo dupsko masz z potencjałem ;-) A rozciągasz porządnie tył i dwójki? :-> Może dlatego nie pracują, że są pościągane. Mnie rozciąganie dużo pomogło np. w przysiadzie i RDL a też długo mi nie szły te ćwiczenia. Tu jest fajny filmik Mawashiego http://www.youtube.com/watch?v=08nyzDY6uD8 Może też wypróbuj energiczny power walk w terenie [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 4143 Data: 2013-05-19 14:14:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wczoraj dzień wolny od treningu z powodu zmęczenia. Trening #4 był już trochę na odwal, więc trzeba było zastopować na chwilę i odpocząć x) Trening #5 20.05.15 7,03 km biegania w 41:16 min + przysiady z kettlami (2x8kg) 3x10 + rozciąganie (poprzednio też było po bieganiu, nie dopisałam) Trochę ciężki bieg dla mnie, powietrze strasznie parne i [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 15630 Data: 2015-05-20 19:42:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wczoraj dzień wolny od treningów, długie zajęcia od rana do wieczora, więc off. Trening #6 22.05.15 - 1 km - rozgrzewka, tempo: 5:59 min/km - 2x3 km - tempa: 5:41 min/km i 5:46 min/km ~pomiędzy biegami 6 min przerwy (chód)~ - 3x10 przysiady z kettlami 2x8kg + brzuch 2 obwody x 4 ćw. - rozciąganie Łącznie: 7 km w 40:27 min Założeniem przed [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 15630 Data: 2015-05-22 22:10:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Artroskopia stawu biodrowego - FAI

    Post
    Zdrowie i Uroda

    To co masz w ramach NFZ to nic specjalnego i efektów po tym specjalnych nie ma co się spodziewać ale jak masz to korzystaj. Co do działania to właśnie to co masz w planie czyli terapia manualna i we własnym zakresie rozciaganie i rollowanie żadne lampy nie są potrzebne.

    Odpowiedzi: 207 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-06-03 21:51:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Artroskopia stawu biodrowego - FAI

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Jasna sprawa że za wcześnie, miałam na myśli raczej to że spodziewałam się dużego bólu a jest naprawdę Oki. Jutro zdejmuję szwy. Może Pan doradzi czy można już się udać do rehabilitanta czy jeszcze poczekać? Czy można coś samemu w domu już poćwiczyć. Jak dłużej pochodzę pobolewa mnie krzyż, może coś na wzmocnienie mięśni? Rozciąganie?

    Odpowiedzi: 207 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-04-14 09:37:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Karate kyokushin

    Post
    Sztuki Walki

    Genetyki nie poprawisz, chociaż kiedyś słyszałam że rozciąganie (ciągniecię) palców pomaga zresztą po co ci wielka łapa w karate ??

    Odpowiedzi: 220 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-20 18:19:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawa czasu w biegu na 800 m

    Post
    Inne dyscypliny

    plan wyzej jest bardzo dobry, tylko rozciaganie przed biegiem to nie najlepszy pomysl, postaw bardziej na skipy, oraz dynamiczne wymachy.

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 13830 Data: 2017-02-02 23:06:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wiadomo thx jednak go sobie odpuściłem dodam jeszcze iż Trening robię 3x w tyg, w weekend dodaję basen oraz wtorek czwartek rozciąganie na drążku, stopniowo nara zie 10-15 minut dziennie, oczywiście w seriach Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2011-09-05 19:47:28

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 1719 Data: 2011-09-05 19:46:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bangus / BLOG / Proteo-System

    Post
    Trening dla początkujących

    Będe ściśle przestrzegał planu treningowego zawartego w książce sprawdze tym samym "cudowne działanie" tej metody treningu, i mam nadzieje, że moje obserwacje i postępy w jakiś sposób pomogą innym. Trening składa się z trzynastu etapów, ja zaczynam od pierwszego i będe z tygodnia na tydzień przechodził na wyższe etapy. Moje postępy bd [...]

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 7880 Data: 2007-08-21 09:04:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy już nie będzie można w ogóle modyfikować wpisów?? Piątek 21.10.2011 Trening na siłowni: 1. Bieg na bieżni 20 minut 2. Ćwiczenia na maszynach - wszędzie 3 razy 20 powtórzeń a) Ręce: Rozciaganie-sciaganie na boki, obciążenie 7/10 b) Ręce: Zginanie-prostowanie do przodu, 8/10 c) Ręce: Zginanie-prostowanie w gorę 8/10 d) Plecy: Sklony gora-dół [...]

    Odpowiedzi: 414 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-21 21:56:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wrzucam dzisiejszą michę - dzień treningowy (rozgrzewka melb+abs melb+siłowy+tabata 4min+rozciąganie melb) /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/2d1f881c30db40cd88f15f682e3b8dbd.png

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 5703 Data: 2015-01-14 20:58:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozciąganie - zero efektów

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Kilka miesiecy temu tez zaczalem rozciaganie. Zauwazylem ze niezle sie usztynilem byc moze przez trening silowy bo ledwo dotykalem palcami ziemi a wczesniej takich problemow nie mialem. Ruchy spokojne jak doczytalem na forum mialy byc do tego najlepsze pochylam sie do pozycji 'rozciagajacej' i utrzymuje. Efekty marne. Sprobowalem ruchow szarpanych [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 7914 Data: 2010-01-27 01:31:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening po wypadku - prośba o ocenę planu

    Post
    Trening dla początkujących

    Zapytałem znajomego, z dużym stażem o Twój problem. Rozciągaj i wzmacniaj mięśnie. Obroty głową, rozgrzewka karku, rozciąganie pleców i kregosłupa. Na wzmocnienie kregosłupa i mięsni okołokręgosłupowych - martwy ciąg, mały ciężar, żebyś lajtowo sobie machał, wiosełko na gryfie prostym - małe cięzarki, chodzi tylko o wzmocnienie. Jesli chodzi o [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1440 Data: 2013-05-24 18:13:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)