____________________ 30/11/2018 piątek TRENING GÓRA ____________________ Miał być dzień nietreningowy, ale z braku pewności co do czasu w sobotę poszłam zrobić górę (wczoraj nogi). Trochę z planu, trochę na spontanie. Miło i przyjemnie, co nie znaczy, że się nie zmęczyłam ;-) Bardzo podoba mi się podciąganie z gumą. W moim odczuciu lepsze niż na [...]
26/12/2018 środa - FBW (?) ______________________________ Wczoraj kolejne małe testy. A było to tak: Ergometr ~ 1000m, 5min Monster Walk 3xmax guma wyżej bokiem/ guma nisko przodem/ guma nisko bokiem + rozciąganie mobilne góry i dołu RDL 40x15/ 50x12/ 60x6/ 60x6/ 60x6/ 40x10 drugi raz 60kg poszło, chwyt więcej powtórzeń nie wytrzymał Suwnica [...]
Poniedziałek 31/12/2018 I dzisiejsza góra plus obiad :) Barki zrobię jutro lub w czwartek razem z nogami. Na start jak zawsze: Ergometr ok. 1000m 5min Rozciąganie mobilne Wiosłowanie hantlem 11x15/ 15x12/ 18x9/ 18x9/ 18x9/ 11x15 Dipy x5/ x5/ x3/ x2 +10neg/ x2+8neg Zaczynam coraz bardziej lubić:) Neutralny chwyt negatywy x11/ x8/ x9/ x9 [...]
01/01/2019 wtorek TRENING DÓŁ ______________________ Przez wczorajsze zmęczenie materiału wahałam się czy iść dzisiaj ćwiczyć. Tylko jak to tak opuścić noworoczny trening kiedy siłownia otwarta, dzień wolny i cała reszta świata też sprzyja %-) Późnym popołudniem regeneracja była bardzo na tak więc poleciałam - z resztą nie tylko ja - dziś sporo [...]
20/01/2019 DÓŁ II + PLECY ____________________________ Dzisiaj zestaw z mc sumo, bo dawno nie robiłam. Ostatnio mam tak z martwymi, że pierwsza seria to katorga po której czuję że już więcej nie wezmę, kolejna idzie nieco lepiej, po tym robocze już tak przyjemnie wchodzą :-)) nie do wiary jak układ nerwowy i ciało się rozkręcają i nakrecają. [...]
21/01/2019 poniedziałek GÓRA I ___________________________ Pierwszy plan na dziś był dół III względnie lekki i jutro górę . Stanęło jednak na pierwszym treningu nóg- najbardziej wymagającym. Dzisiaj miałam wolne więc stwierdziłam, że wykorzystam brak zmęczenia po pracy i skatuje się na treningu %-) W RDL pokombinowałam trochę, coś mi chwyt [...]
Dziękuję Tsu :) Już lepiej jest. Dwa treningi nawet zaliczone - nie mogłam wysiedzieć w domu :-D 01.02.2019 Piątek dół I ________________ Po tym treningu wczoraj ledwo siedziałam, a i dzisiaj jeszcze nie było tak lekko %-) Ciężary mniejsze, sporo siła poleciała w dół po tygodniu przerwy. Po treningu poszłam dla zabawy na bieżnie tak żeby się [...]
Hej hej :) Czas tak szybko umyka. Codzienne obowiązki nadal nie zwalniają, szczęście na treningi udaje się wygospodarować czas. Z dietą niestety bywa przeróżnie i rozmaicie ;-) w półtora miesiąca 1.5kilo w dół i na razie stoi uparcie. Treningi trzymam jak dotychczas cztery w tygodniu. Czasem wypadnie piąty to wtedy lekko plecy plus barki osobno [...]
Rutkow - kluski to mamy sprawka, jakby co to zapraszamy przy okazji odwiedzin w Opolu ;) Paula - o gotowanych nie myślałam, może jutro jakieś dobrej jakości upoluje i będziemy testować :-)) Chciałam dzisiaj kupić, ale już słabo im było więc odpuściłam ;-) Dzisiaj treningowo. Odpuściłam sobie 4 dni z rzędu po tym jak w weekend po popołudniami [...]
Day 23 Masa Regeneracja: 7 h + drzemka 4 h %-) Domsy: Klata 5/10 /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/9b57b650ccd641afa359fc3e7c5c83d9.png Plecy 1.Wiosłowanie sztanga w pochyleniu tułowia: 10 x 35kg / 9 x 40kg / 8 x 45kg / 7 x 50kg 2.Ściąganie drążka wyciągu szeroki neutral + szrugsy: 10 x 30kg + 20 x 10kg / 9 x 35kg + 18 x 12kg / 8 x 40kg + 16 x 14kg [...]
echhh... /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/911dcdf06b864339a874a8f3a2f9bdc7.jpg A uskuteczniać będę trening ten: Trening do domu do wykonania ze sztangielakami lub butelkami wody mineralnej w/g Agak trening A 1) Wznosy nóg z leżenia 2) Wspięcia na palce obunóż 3) Przysiady klasyczne z hantlami 4) wejście na ławkę z hantlami 5) wznosy z opadu [...]
Dziękuję jeszcze raz za życzenia };-) misworld Bóg mi świadkiem te 20 cm będzie nasze %-) 02.03.2012 Posiłki /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/ab8bd60361414b8493da0fc8157900e0.jpg rozciąganie 15min bieżnia /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/2b0568b6cb7b4a139bccc33868ac3bfd.jpg 1a. pod koniec 2 serii trochę ciągnęłam zwłaszcza lewą ręką 4a/4b. nie zawsze, ale za bardzo [...]
Mkroza };-) z wyglądu to na razie jestem taka Lady do kwadratu %-) Misworld następnym razem pójdę na całość, założę szpile i w trakcie będę jeszcze kręcić hula hop %-) te przykazania trzeba gdzieś spisać 8-) Shrimp racja ja im pokaz a one mi :-> (złowieszczy śmiech) Viki ty niespokojny duchu :-D Azzi ta energia to tak z radości bo miałam wolny [...]
%-) Iza };-) to jak ja sztangę podniosę ;-), tak z jabłka w klepsydrę to fizycznie i psychicznie inny człowiek – kupuję :-D Mkroza DaKilla było dobrze ludzi mnóstwo, ale nie dałam sobie odebrać ławki /-)_ Mis rób dziad jest smaczny, nawet mi z nim brokuły smakują %-) Azzi wracaj do Nas szybko, zaraz wpadnę zobaczyć co się będzie u ciebie dziać [...]
Azzi };-) to ja przywiozę kope jaj %-) Mis tylko żeby mnie nie zgarnęli za to %-) o i widzę że kacza poczta działa \-) Recow, jagoda, DaKilla, Viki i uwierzycie że ja przez dość dług czas żyłam w nieświadomości że mam koło siebie takie miejsce @-)a jak takie słońce to aż chce się wyrwać 8-) 18.03.2012 Posiłki [...]
aaa też myślałam o baraninie, ale nigdzie jej jeszcze nie wypatrzyłam :-P 21.03.2012 Posiłki /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/600fdca602054cb6b4d392d7eeed5ea7.jpg rozciąganie 15min bieżnia /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/397694de89694dafa1003ad6495944b9.jpg +30 przysiadów z samą sztangą 1b. idzie wolno, na chacie był nowy trener to mnie skorygował że za bardzo [...]
Melmanka to trzeba zorganizować jakiś trening w terenie jak Rocky :-D Monia od jakiegoś czasu mnie kusi aby jedną ścianę w pokoju dziennym %-) pomalować na ostrzejszy kolor, twoja mi się spodobała :-) Hehe brat mnie o pomoc poprosił tyle że miałam tylko samochodu pilnować a potoczyło się inaczej %-) 30.03.2012 Posiłki B=32% T=48% W=20% [...]