SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • DT, 23.05.2013 Siłownia - początek nowego treningu Z okazji rozpoczęcia upiekłam ciasto rabarbarowe, zainspirowana ciachem tolka2012 ;) ale dopiero jutro będę testować :D ale lepiej opiszę trening! No więc troszkę się bałam, bo wiadomo nowe ćwiczenia, ale poszło dosyć sprawnie i poprawnie. Prosiłam panów, żeby rzucili okiem czy okej. Jeżeli chodzi [...]

    Odpowiedzi: 406 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-23 19:58:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aga, no to kiepskie wieści dla mnie, a przede wszystkim dla mojego portfela}:-( no ale zdrówko ponad wszystko ;) Obliques, no właśnie z tego co słyszę od koleżanek to połowa cierpi na lodowate ręce i nogi. Gdyby jeszcze nie ten podniesiony poziom hormonów. DT, 15.06.2013 Siłka. rozgrzewka: 7 minut bieg + 5 minut wygibasy trening siłowy: 50 minut [...]

    Odpowiedzi: 406 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-15 18:35:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hehe, Tochna dziękuję bardzo :D noo, jak już dobierzesz się do wolnych to nie będziesz chciała wracać do maszyn :D ja uwielbiam przysiady i MC ;) DT, 27.06.2013 ? 3 minuty rozgrzewka http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/At-Home-Cardio-and-Toning-Workout-Sweat-Like-You-Mean-It/ft/ 5 minut rozciąganie zaczęłam na początku inny trening, [...]

    Odpowiedzi: 406 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-27 23:33:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Miała być siłka, ale ostatnio mam jakiś spadek formy, do tego wciągnęłam się w serial i trudno mi się oderwać od kompa. #-P Ale jutro na pewno pogonię. DT, 28.06.2013 ze skakanką Rozgrzewka: 5 minut + 55 przysiadów ATG challenge Trening: skorzystałam z zamieszczonego treningu na potreningu.pl 30sek skakanka 30sek high knees 30sek skakanka 30sek [...]

    Odpowiedzi: 406 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-28 23:57:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kurde, zaplanowałam sobie dzisiaj spacer wzdłuż Wisły a jak na razie grzmi tak okrutnie, że chyba nici z niego! f***... W ogóle tak sprzątam, wyrzucam rzeczy, bo będę się wyprowadzać i pośród słoików znalazłam jakieś mięsko w sosie, tyle szczęścia 8-) DT, 5.07.2013 Trening siłowy. rozgrzewka: 7 minut bieg + 5 minut rozgrzewka + przysiady z ATG [...]

    Odpowiedzi: 406 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-05 14:55:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Piaaaatekkkk :) Mariusz przeczytalam, bardzo fajnie napisane. Pamietam jak zawsze na rozgrzewce mowili o kreceniu glowa a pozniej zmienili na ruchy od lewa do prawa. Ja biegam lub orbitrek, robie rozgrzewkowe serie, a przed siadami siady bez obicazenia, z polowa maksa wiec nie jest zle. Czego nie jestem pewna to lubie rozciagnac nogi wydaje mi sie [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-23 09:38:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ok, doloze gdzie moge albo zrobie wiecej. Pamietam o wiosle, zapisze sobie na co mam zwracac uwage i bedzie filmik. Dodatkowo zrobie unoszenia i wystawie do poprawy. Poki co energia mnie rozpiera wiec i trening bedzie super Aaa rano probowalam sie rozciagnac i doszlam do wniosku ze jestem sztywna jak kolek. Takie rozciaganie gdzie sie siada z [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-28 13:46:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Link do poprzedniego treningu plecy+barki: http://www.sfd.pl/Tygrysica%2FKontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251-s13.html Plecy+barki 05/05/2010 1. Podciaganie 40-15 (35-12) 35-13 (30-11) 30-11 (30-9) 25-4 (25-2) Chciala bym sie wiecej podciagnac ale sily brak, dodatkowo na dloniach robia mi sie odciski. Coz musze cwiczyc dalej. Faza negatywna [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-06 11:03:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • JessSSSSteMMMMMM Trening jak przewidywalam byl ZAJJjjjjee..... SUPER. Dalam z siebie wszystko, potem jeszcze pobiegalam i dobilam sie 7min na natciarzu. Spalam jak zabita a dzisiaj wstalam w extra humorze Teraz szczegoly, link do poprzedniego treningu hmm no w poprzendim tyg nie bylo piatku dwa tyg temu: [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-08 16:06:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hej Mariusz nigdy nie zwracalam uwagi na wiek, wazne co czlowiek soba reprezentuje Fakt jest taki natomiast ze mi latka leca i coraz czesciej ludzie wokol mnie sa mlodsi... No i po treningu, wczoraj padlam jak zabita wiec rozpiska dzisiaj. Nie jest idealnie ale mysle ze dobrze poszlo. Link do poprzedniego treningu plecy+biceps: [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-13 09:27:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wczorajszy trening Link do poprzedniego treningu plecy+biceps: http://www.sfd.pl/Tygrysica%2FKontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251-s32.html Plecy+biceps 19/05/2010 1. Podciaganie 40-17 35-15 30-10 25-4 Dwie pierwsze serie super, czulam plecki, wychodzilam z plecow ladnie, elegancko. Trzecia seria troszke slabiej no i czwrata z pomoca. W [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-20 13:42:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening poniedzialkowy 24/05/2010 barki + nogi Poprzedni trening: http://www.sfd.pl/Tygrysica%2FKontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251-s39.html 1. Wyciskanie na barki, siedzac 6-12 (5-14) 6-12 (6-12) 7-9 (7-8) Pierwsze dwie serie spoko, trzecia ciezko bylo. Barki praocwaly mocno. 2. Unoszenie bokiem 6-5 (3-12) 5-6 (4-10) 3-12 (4-9) [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-25 12:35:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plecy+biceps 02/06/2010 Link do poprzedniego treningu plecy+biceps: http://www.sfd.pl/Tygrysica%2FKontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251-s49.html 1. Podciaganie 35-12 (35-15) 30-12 (30-12) 30-10 (30-9) 25-4 (25-5) Idzie slabo. Bedzie filmik z ostatniej serii. Wyszla srednio dobrze, mialam malo sily. 2. Wioslowanie w opadzie [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-06-03 14:07:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Marta sam trening trwa nieco ponad godzine (ten poniedzialkowy) reszta jest krotsza, dodatkowo rozgrzewka I rozciaganie. O Mariusz filmik bylby super :) Ciezarami sie bier martwie, daje z siebie wszystko, zlewam sie potem, nadaje technika pracuje jest git. Zrobie tak jak mowisz podniose o 2,5 w siadzie :) Nie ma sensual sie stresowac ze dzwigam [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-13 10:06:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzien dobry Tydzien 1 trening 2 klatka + biceps + triceps 15/07/2010 1. Wyciskanie na malym skosie 19kg – 12 19kg – 11 21.5kg – 5 21.5kg – 5 Dalam z siebie wszsytko. Wiem ze ciezary male al enie jestem w stanie podniesc wiecej. Moje osobiste spostrzezenie nie iwem jak trafne jest ze padaja mi lapki zanim [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-16 11:26:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tydzien 2 trening 3 – 20/07/10 1. Box przysiady 12.5kg - 15 12.5kg - 15 15kg - 15 15kg – 15 17.5kg – 14 Chyba mmusze nizszy box sobie zalatwic. 2. Wspiecia ze sztanga 20kg – 20 3. Wykroki 2x5kg – 15 (2x5kg – 15) 2x6kg – 15 (2x5kg – 14) 2x6kg – 12 [...]

    Odpowiedzi: 811 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-20 09:46:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Te hantle regulowane możesz jak najbardziej kupić. Jesli masz na myśłi te, które były ostatnio po 10 kg. Dadzą Ci sporo możliwości treningowych (2 szt) i będzie można ułożyć trening rzeczywiście siłowy z ich użyciem. Tylko na pewno z czasem to może być mało. Żeby zbudować mięśnie potrzebny jest silny bodziec w postaci kg :) Jeśli chodzi o makro [...]

    Odpowiedzi: 621 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-04-22 13:48:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzisiejszy trening: Przed rozgrzewka + latający pies po 10 powtórzeń na każda stronę bo pomaga mi brzuch trzymać w ryzach 1. Pompki (robie w pochyleniu, opierając się o komodę) dzisiaj było po 10 powtórzeń - planuje robić progres w ćwiczeniu z książki „skazany na trening” najpierw zwiększać liczbę powtórzeń potem przechodzic do trudniejszej [...]

    Odpowiedzi: 621 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-04-28 21:03:26 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Wasz pomysł z Tabata/inerwalem na koniec mi sie podoba. Wypróbuje na pewno. To bedzie dla mnie oszczędność czasu, jak robie 15min interwał innego dnia, to zawsze drugie tyle mi schodzi na rozgrzewkę i rozciąganie, a tak wszystko za jednym zamachem :D Ze tez sama na to nie wpadłam!

    Odpowiedzi: 621 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-04-30 21:13:05 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Wczorajsze jedzonko: Jajecznica, jogurt z owocami Kanapki z indykiem i pomidorem Kawa z ciachem i lodami :D Mielone wieprzowe z cebulką, cukinią sosem pomidorowym i płatkami jaglanymi Znowu przegrałam z tłuszczem. Mogło być gorzej :) kcal=2 170, B=125,3 T: 99,3 W: 229,6 Treningu nie było. Tylko spacerki Dzisiaj: Banan + baton przed treningiem [...]

    Odpowiedzi: 621 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-05-02 11:00:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)