SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Fit & Emil back to reality...

    Post
    Odżywki i suplementy

    trenowałem kiedys dwuglowe po plecach (ostatnie cwiczenie na plecy martwy, dalej 2glowe uda); efekt bardzo dobry rownie dobrym polaczeniem bylo dla mnie robienie na jednej sesji tylnych aktonow naramiennych takze po plecach np.w serii łączonej ze szrugsami - tego typu polaczenia lepiej na mnie działają niz trenowanie całej partii na jednej sesji [...]

    Odpowiedzi: 1219 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-07-13 09:15:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Popuri - Albo wóz albo przewóz

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Polka, wybacz zabrało czasu, ale mam nadziej że będę częściej w tamtych okolicach więc chętnie :) SFD/Images/2015/7/30/ce8d7cdfaf3f4d269e3a029a0aac2078.jpg ŚRODA Intensywny dzień, najpierw trochę prac,y potem Katowice na spotkanie z Laurą :) Jako że kawałek drogi mam to praktycznie poza domem cały dzień, ale było bardzo fajnie. Trening wpadł [...]

    Odpowiedzi: 1867 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-07-30 13:31:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Popuri - Albo wóz albo przewóz

    Post
    Dzienniki Treningowe

    rozciąganie przed jest spoko ale na zasadzie przytrzymania np rozciągnięcia klatki na 5-10 sek i to lekko a konkretny streching danej partii dopiero po

    Odpowiedzi: 1867 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-29 16:05:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Popuri - Albo wóz albo przewóz

    Post
    Dzienniki Treningowe

    rozciąganie przed jest spoko ale na zasadzie przytrzymania np rozciągnięcia klatki na 5-10 sek i to lekko a konkretny streching danej partii dopiero po a ja uważam to za zbędne, zawsze przed tren powinno się dynamicznie rozgrzewać, takie rozciągnięcia mięśnia moim zdaniem nie są potrzebne przed tren, tylko po ćwiczeniach

    Odpowiedzi: 1867 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-30 17:25:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny, korekty, poprawki

    Post
    Trening dla początkujących

    to nie przesadzaj z ciezarami, najpierw wyrób sobie technike, rób serie rozgrzewkowe, rozciaganie przed treningiem, nie musisz sie bac tych cwiczen. Ale dobrze by bylo gdybys mial pas.

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 2507 Data: 2009-08-07 16:20:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Waga z dzisiaj 62,8 Dzisiaj pierwszy dzień treningu - nogi i brzuch + aeroby i rozciąganie.

    Odpowiedzi: 1892 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-16 10:20:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Z jedzeniem z braku czasu na fantazje w kuchni, jadę na tym samym zestawie, zmieniając tylko warzywa. Wczorajszy trening: - 10min rower, 12min interwały - brzuch na wyciągu 3x30, spięcia na ławce 3x30 - twister 3x100, unoszenie nóg 3x15 - brzuch na wyciągu 2 serie do oporu - steper 40min - rozciąganie 10min Dzisiaj mam dzień bez treningu, muszę [...]

    Odpowiedzi: 1892 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-28 11:31:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zrobiłam bardzo podobny dzień do ostatniego. Nóg nie dałam rady zrobić, na steperze nie poćwiczyłam nawet 10min, po schodach nie mogłam wejść.. Jestem kaleką - 10min rower, 12min interwały - brzuch na wyciągu 3x30, spięcia na ławce 3x30 - twister 3x100, unoszenie nóg 3x15 - brzuch na wyciągu 2 serie do oporu - rower 60min - rozciąganie 10min [...]

    Odpowiedzi: 1892 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-29 22:51:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja wytrzymałam 3 tygodnie bez siłowni od założenia dziennika na forum Dosyć szybko poczułam niedosyt i ograniczenie. Egzamin się opóźnił, więc ucięło mi sporo czasu na trening, nie byłam w stanie wszystkiego zrobić. - 10 min rower - przyciąganie drążka do klatki 3x15, wyciskanie leżąc 23,5kgx15, 28,5kgx15, 33,5kgx8 - martwy ciąg 28,5kgx15, [...]

    Odpowiedzi: 1892 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-30 20:05:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień 8 Trening: 1. RDL 5x5 2min - 50kg/55kg/60kg/60kg/65kg 2a. Suwnica nogi wysoko 4x 8-10 50kg/70kg/80kg/90kg 2b. Wznosy bioder 4x10 3. nogi klasycznie na wyciągu dolnym 3x5: 5kg/7,5kg/10kg 4. combo 4 wymachów na klęczkach po 20 ruchów wymach noga w gore prosta/ wymach zgieta/ trzymając nogę w gorze zgiętą prostowanie-uginanie/ wymach zgięta [...]

    Odpowiedzi: 1892 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-06-10 21:35:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Z floor wipers mam plan połączyć je ze sliderem, ale to jak będę miała siłę Robię tylko z nogami góra-dół, skosy odpuszczam, żeby swoją namiastkę talii zachować. volvo w dobrym temacie napisałeś? ----------------------------------------------------------------------------------- Micha: - oliwa, tran, jaja, orzechy, wasa, tatar, rukola i pomidor [...]

    Odpowiedzi: 1892 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-30 22:06:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wczorajszy trening: Trening A HIM I HAM + rozgrzewka ogólna przysiad ze sztangą 10/8/6/4 - 43/45/48/50 zarzut ze zwisu 10/8/6/4 - 20/23/25/28 wiosłowanie sztangą 10/8/6/4 - 25/28/30/33 wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej 10/8/6/4 -20/23/25/28 uginanie ramion ze sztangą 12/10/8 - 13/15/18 po siłowych 40min aero na orbitreku + [...]

    Odpowiedzi: 469 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-15 11:38:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień treningowy: B HIM, HAM, rozciaganie martwy ciag 10/8/6/4 - 53/55/58/60 wyciskanie zolnierskie 10/8/6/4 - 15/18/20/23 wykroki ze sztanga 10/8/6/4 - 28/30/33/35 wyciskanie sztangielek na laweczce skosnej 10/8/6/4 - 8/9/10/12,5 wyciskanie francuskie sztangi lezac 12/10/8 - 10/13/15 + 40 min orbitrek Trening bardzo dobry. Progres [...]

    Odpowiedzi: 469 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-16 19:10:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień treningowy: B HIM, HAM, rozciaganie martwy ciag 10/8/6/4 - 55/60/65/70 wyciskanie zolnierskie 10/8/6/4 - 15/18/20/23 wykroki ze sztanga 10/8/6/4 - 28/30/33/35 wyciskanie sztangielek na laweczce skosnej 10/8/6/4 - 10/10/12,5/12,5 wyciskanie francuskie sztangi lezac 12/10/8 - 13/15/18 + 30 min orbitrek Szkoda, że za późno [...]

    Odpowiedzi: 469 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-20 19:09:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziś trening dał mi w kość... Trening B HIM, HAM, rozciaganie martwy ciag 10/8/6/4 - 60/65/70/75 - progres ciężaru - była moc... zapomniałam pasków a i tak dałam radę podnieść, tylko jakoś smiesznie uginam nogi na zewnątrz, żeby sobie nóg nie obić... nie wiem czy to dobrze... no i to, że nie odkładam sztagi... (???) wyciskanie zolnierskie [...]

    Odpowiedzi: 469 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-01 19:19:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Po przemyslniach stwierdzam, że nawet jeśli nogi stanęłyby już w miejscu to nie będę się gniewał :P Dlatego też ogranicze ich trening do jednego razu w tygodniu (do tej pory pon: fronty, czw: klasyczne). Raz że skróci mi się czas treningu w czwartek i będę miał czas na rozciąganie, brzuch,łydki - to mam nadzieje ogranicze ich wzrost. Także [...]

    Odpowiedzi: 1476 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-23 11:52:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    /SFD/Images/2015/12/28/45977694aa0144b383ead75b670a3ca2.jpg Waga: Po 5 dniach LC w czwartek rano 82,9kg Sobota(po świętach) – 83,8kg Niedziela: 84,4kg Dziś(poniedziałek) – 83,4kg W sobote po 3 dniach wolnych i wszelkiego jedzenia zrobiłem cardio w formie spaceru, a wczoraj wleciał trening klatki i tricepsa. W święta się nie ograniczałem aczkolwiek [...]

    Odpowiedzi: 1476 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-28 08:39:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    NIEDZIELA DNT 10.01.2015 Dziś luz, przeznacze troche czasu na mobilność i rozciąganie. Według pomiarów:(ostatni przed świętami): BF 15,9%(13%) Waga 85kg(82kg) LBM 71,5kg(70kg) Może foty tego nie oddają ale robi się grubo. Może jeszcze obżarstwo świąteczne się odbija. Dziś w sumie dopiero 9 dzień "normalnej" miski. Może poczekać...Nie wiem czy przy [...]

    Odpowiedzi: 1476 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-10 11:25:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    /SFD/Images/2016/2/10/1e826a6d43ca456dade9cacaaeeb8955.jpg 09.02.2016 DT NOGI + BARKI + BRZUCH KOMENTARZE, PRZEMYŚLENIA, WNIOSKI: Nogi weszły dobrze – barki w sumie też, we wszystkich bojach założony progress 13.00: Śniadanie - 5 jaj + 100g chleba domowego + pomidory + 200g pomarańcz + kawa z mlekiem(multiwitamina + magnez + wit. D) 15.00 – 3g [...]

    Odpowiedzi: 1476 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-10 08:03:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]diwadek / Dawid - Redukcja, do czech razy sztuka

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Aeroby to tylko i wyłącznie rower - raz dwa razy w tygodniu po około 20-30km - wolnym tempem i to pod koniec, bliżej lata :) }:-( Trening będzie cięzki 3 razy w tyg FBW same wielostawy + raz w tygodniu mobilność rozciąganie i rwanie, zarzut itd. :) 15% kalorii z puli dotychczasowej? Pewnie utne z tłuszczu a węgle zostawie... Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 1476 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-11 12:53:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)