trenowałem kiedys dwuglowe po plecach (ostatnie cwiczenie na plecy martwy, dalej 2glowe uda); efekt bardzo dobry rownie dobrym polaczeniem bylo dla mnie robienie na jednej sesji tylnych aktonow naramiennych takze po plecach np.w serii łączonej ze szrugsami - tego typu polaczenia lepiej na mnie działają niz trenowanie całej partii na jednej sesji [...]
Polka, wybacz zabrało czasu, ale mam nadziej że będę częściej w tamtych okolicach więc chętnie :) SFD/Images/2015/7/30/ce8d7cdfaf3f4d269e3a029a0aac2078.jpg ŚRODA Intensywny dzień, najpierw trochę prac,y potem Katowice na spotkanie z Laurą :) Jako że kawałek drogi mam to praktycznie poza domem cały dzień, ale było bardzo fajnie. Trening wpadł [...]
rozciąganie przed jest spoko ale na zasadzie przytrzymania np rozciągnięcia klatki na 5-10 sek i to lekko a konkretny streching danej partii dopiero po
rozciąganie przed jest spoko ale na zasadzie przytrzymania np rozciągnięcia klatki na 5-10 sek i to lekko a konkretny streching danej partii dopiero po a ja uważam to za zbędne, zawsze przed tren powinno się dynamicznie rozgrzewać, takie rozciągnięcia mięśnia moim zdaniem nie są potrzebne przed tren, tylko po ćwiczeniach
to nie przesadzaj z ciezarami, najpierw wyrób sobie technike, rób serie rozgrzewkowe, rozciaganie przed treningiem, nie musisz sie bac tych cwiczen. Ale dobrze by bylo gdybys mial pas.
Z jedzeniem z braku czasu na fantazje w kuchni, jadę na tym samym zestawie, zmieniając tylko warzywa. Wczorajszy trening: - 10min rower, 12min interwały - brzuch na wyciągu 3x30, spięcia na ławce 3x30 - twister 3x100, unoszenie nóg 3x15 - brzuch na wyciągu 2 serie do oporu - steper 40min - rozciąganie 10min Dzisiaj mam dzień bez treningu, muszę [...]
Zrobiłam bardzo podobny dzień do ostatniego. Nóg nie dałam rady zrobić, na steperze nie poćwiczyłam nawet 10min, po schodach nie mogłam wejść.. Jestem kaleką - 10min rower, 12min interwały - brzuch na wyciągu 3x30, spięcia na ławce 3x30 - twister 3x100, unoszenie nóg 3x15 - brzuch na wyciągu 2 serie do oporu - rower 60min - rozciąganie 10min [...]
Ja wytrzymałam 3 tygodnie bez siłowni od założenia dziennika na forum Dosyć szybko poczułam niedosyt i ograniczenie. Egzamin się opóźnił, więc ucięło mi sporo czasu na trening, nie byłam w stanie wszystkiego zrobić. - 10 min rower - przyciąganie drążka do klatki 3x15, wyciskanie leżąc 23,5kgx15, 28,5kgx15, 33,5kgx8 - martwy ciąg 28,5kgx15, [...]
Z floor wipers mam plan połączyć je ze sliderem, ale to jak będę miała siłę Robię tylko z nogami góra-dół, skosy odpuszczam, żeby swoją namiastkę talii zachować. volvo w dobrym temacie napisałeś? ----------------------------------------------------------------------------------- Micha: - oliwa, tran, jaja, orzechy, wasa, tatar, rukola i pomidor [...]
Wczorajszy trening: Trening A HIM I HAM + rozgrzewka ogólna przysiad ze sztangą 10/8/6/4 - 43/45/48/50 zarzut ze zwisu 10/8/6/4 - 20/23/25/28 wiosłowanie sztangą 10/8/6/4 - 25/28/30/33 wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej 10/8/6/4 -20/23/25/28 uginanie ramion ze sztangą 12/10/8 - 13/15/18 po siłowych 40min aero na orbitreku + [...]
Dziś trening dał mi w kość... Trening B HIM, HAM, rozciaganie martwy ciag 10/8/6/4 - 60/65/70/75 - progres ciężaru - była moc... zapomniałam pasków a i tak dałam radę podnieść, tylko jakoś smiesznie uginam nogi na zewnątrz, żeby sobie nóg nie obić... nie wiem czy to dobrze... no i to, że nie odkładam sztagi... (???) wyciskanie zolnierskie [...]
Po przemyslniach stwierdzam, że nawet jeśli nogi stanęłyby już w miejscu to nie będę się gniewał :P Dlatego też ogranicze ich trening do jednego razu w tygodniu (do tej pory pon: fronty, czw: klasyczne). Raz że skróci mi się czas treningu w czwartek i będę miał czas na rozciąganie, brzuch,łydki - to mam nadzieje ogranicze ich wzrost. Także [...]
/SFD/Images/2015/12/28/45977694aa0144b383ead75b670a3ca2.jpg Waga: Po 5 dniach LC w czwartek rano 82,9kg Sobota(po świętach) – 83,8kg Niedziela: 84,4kg Dziś(poniedziałek) – 83,4kg W sobote po 3 dniach wolnych i wszelkiego jedzenia zrobiłem cardio w formie spaceru, a wczoraj wleciał trening klatki i tricepsa. W święta się nie ograniczałem aczkolwiek [...]
NIEDZIELA DNT 10.01.2015 Dziś luz, przeznacze troche czasu na mobilność i rozciąganie. Według pomiarów:(ostatni przed świętami): BF 15,9%(13%) Waga 85kg(82kg) LBM 71,5kg(70kg) Może foty tego nie oddają ale robi się grubo. Może jeszcze obżarstwo świąteczne się odbija. Dziś w sumie dopiero 9 dzień "normalnej" miski. Może poczekać...Nie wiem czy przy [...]
Aeroby to tylko i wyłącznie rower - raz dwa razy w tygodniu po około 20-30km - wolnym tempem i to pod koniec, bliżej lata :) }:-( Trening będzie cięzki 3 razy w tyg FBW same wielostawy + raz w tygodniu mobilność rozciąganie i rwanie, zarzut itd. :) 15% kalorii z puli dotychczasowej? Pewnie utne z tłuszczu a węgle zostawie... Zmieniony przez - [...]