SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Budowa szkieletu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Wszystkich! Jestem tu pierwszy raz i mam takie pytanko do użytkowników. Czy da się jakoś zmienic położenie stawu barkowego i połączenia obojczykowo-łopatkowego przy pomocy jakichś ćwiczeń (prostowanie ,rozciąganie) aby uzyskac efekt szerokich ramion.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 4587 Data: 2004-08-02 09:49:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy brać kratynę /dieta / plan treningowy

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam serdecznie ćwiczę od wczoraj - czy mogę już zacząć brać kreatynę? Pierwszy trening odbyłem na sucho. Mam 22 lata ważę 61 kg 180 cm wzrostu, z góry dziękuje za odpowiedzi :) ps czy mam dobry plan treningowy? poniedziałek: pompki wtorek: przysiady, podnoszenie hantli środa: pompki, przysiady czwartek: rozciągania, podnoszenie hantli, bieganie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 629 Data: 2013-06-17 16:30:28 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Chwilowe drgania włókien mięśni

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Od jakiś 3-4 miesięcy zauważyłem chwilowe drgania/skurcze włókien mieśni. Najczęściej uda (nad i pod), pod stopa, łydki, dłonie, ręka. Takie skurcze/drgania trwają chwile, koło 1 sekundy, koło 20-25 razy dziennie. W ciągu dnia jak mam prace siedzącą, objawy są mniejsze. Najbardziej jak leże, odpoczywam. Z początku myślałem, że to niedobory. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1519 Data: 2016-09-25 09:04:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siemanko. Dokupiłem troszke sprzętu i jade dalej z tematem. Przybyło troche kg przez te 2,5 miesiaca więc idzie całkiem fajnie :) Wczesniejszy trening przez ok 2 miesiace byl bez MC i Przysiadów ze sztanga( byly z hantlami). Trenig 2-3 razy w tyg. Trenig trwa 2 godziny prawie wiec troche duzo jak dla mnie, bo jestem padniety pózniej i zastanawiam [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1146 Data: 2013-09-23 20:34:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem przy robieniu nóg

    Temat
    Trening dla początkujących

    Dzisiaj poszedłem na siłownie i chciałem przeprowadzić porządny trening nóg od dłuższego czasu, przy 1 ćwiczeniu założyłem na hantle 10kg i robiłem wykroki, było za dużo zrobiłem po 8 pow na nogę, 1min przerwy i zmieniłem ciężar na 5kg niestety udało mi sie zrobić jeszcze jedną serie po 10 pow, robiąc te pow, miałem straszny dyskomfort z tyłu ud i [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 888 Data: 2016-01-15 18:31:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 20 LAT BF 19% 170 CM / 65.5 KG DIETA - była już sprawdzana, jest okej - bilans na zero z rotacją węglami w dni nie treningowe CEL - REKOMPOZYCJA/MASA PLAN - FBW STAŻ - 3 MIESIĄCE UDANEJ REDUKCJI, 0 TRENINGU SIŁOWEGO NOGI - przysiady 4 serie po 6, wspięcia na palce obunóż 4 serie po 6 PLECY - rozciąganie ekspandera nad głową, 4 serie po 6 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1577 Data: 2014-10-06 12:59:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • interwały, początek, pytania

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Po 2 miesiącach aerobów postanowilem zmienić trening na interwały. Przygotowałem sobie przykładowy plan, prosze o ocene i korekte. 3-4 minuty rozgrzewki 5x 45sekund truchtu 15sekund sprintu (czy taka proporcja jest dobra? czy ją pozmieniać? Prosze o rady) 5 minut powolnego truchtu na uspokojenie rozciąganie Czy po zakończonych interwałach [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1720 Data: 2012-06-30 20:33:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do sprawdzenia

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    KLATA cel ŻEŹBA typ budowy COS POMIEDZY EKTO A MEZO Rozciaganie i rozgrzewka to podstawa Wyciskanie sztangi na plaskiej 3*20 Wyciskanie sztangi w skosie 3*20 Rozpietki w skosie 6*20 Rozpietki na plaskiej 6*20 Cwicze z kumplem na jedej lawce i w czsie jak on robi serie, nie chcac tracic cennego czasu robie pompki i rozciagam sprezyny (wiadomo o co [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 840 Data: 2008-12-24 21:40:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podniesienie hormonu wzrostu

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam Mam 18 lat i chcialbym w jakis sposob podniesc poziom hormonu wzrostu. Mam 175 cm wzrostu, waze 60kg. Jestem B-boyem, moj trening to zwykle pompki, przysiady, brzuszki, rozciaganie i tego typu cwiczenia. Zero silowni bo nie mam na to czasu i sam nie wiem czy chce to robic. Moje pytanie brzmi: Jaki suplement polecili byscie mi na zwiekszenie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1452 Data: 2011-10-29 19:52:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Banan po treningu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Często rozgrzewka, trening właściwy, rozciąganie oraz przebranie się zajmują mi 2h. Potem dojazd do domu okl 40-60min. Czy bezpośrednio po zakończeniu treningu mogę spożywać banana? A potem jak wrócę do domu pełnowartościowy posiłek? Czy to prawda, że posiłek musi być zjedzony do godziny bo inaczej organizm czerpie z mięśni?

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3672 Data: 2018-03-28 16:41:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena domowego planu treningowego

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Chciałbym żeby ktoś ocenił moją improwizacje treningowa:) Ćwiczę co drugi dzień Plan: 6 serii pompek z tym że każda seria sklada sie z dwoch mniejszych serii. Jedna seria 30 pompek klasycznych, 1,5 min przerwy druga seria 30 pompek z nogami na krześle.I tak robie 6 x. Po skończeniu robię 2 serie hantlami na biceps po 20 powtorzen.W przerwach [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 652 Data: 2013-03-19 20:03:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak to jest z rozgrzewką???

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    witam wszystkich. Mam takie pytanie - jak wyglądać powinna solidna, profesjonalna rozgrzewka? Wiem ze jest to jedna z ważniejszych spraw aby trening był bezpieczny i efektywny. W moim przypadku rozgrzewka wygląda dosyć skromnie; różnego rodzaju wymachy rąk, krążenia, rozciąganie mięśni, pompki i oczywiście 1-2 serie z większą ilością powtórzeń z [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1034 Data: 2008-11-16 09:53:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybkość/ interwały biegowe.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Yo ! Chciałem się spytać czy program na szybkość może działać jak interwały. Narazie mam plany biegać środa,sobota,niedziela. W dni bez siłowni ewentualnie jeszcze jeden dzień dołoże. Narazie plan wyglądał by tak: 30min biegu rozgrzewka 10min rozciąganie Skipy około 30-40m ABC 4x każdy Sprinty 10-20-40-60m 4x każdy Sprint 100m 4x No i około [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1513 Data: 2012-07-19 12:59:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 40 LAT !!!

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ,jestem nowym forumowiczem na tej stronie. Mam 39 lat, w listopadzie 2012 bedzie 40! Czas poprawic kondycje. To taki prezent dla mojego ciala. Dzis rano zrobilem pierwszy trening bieg, rozciaganie, hankle bede to cwiczyl stopniowo coraz ciezej aby nie miec zakwasow. W mlodosci przez 12 lat cwiczylem intensywnie sporty zrecznosciowe w klubach [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 860 Data: 2012-03-21 07:40:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na zrzutkę zeźbe do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    ilość dni trenujących w tygodniu 3-4 start - dziś (środa) rozgrzewka 5min -stepper\bieżnia\rowerek rozgrzanie ogólne całego ciała ćwiczenia na klatkę 1)wyciskanie sztangi na ławce poziomej ( 5 serii x 12powt -) ciężar średni 2)wyciskanie sztangi sprzed klatki ławka skośna ( 5 serii 10-12powt) 3- ławka prosta - rozpiętki 4serie 12powtórzeń Biceps [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 572 Data: 2011-05-25 12:17:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zimno

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich. Szukam suplementu, który mnie ogrzeje. Dosłownie. Robię dobrą rozgrzewkę, ćwiczę w miarę intensywnie itd. Jak się lekko zapocę to czuję po prostu zimny pot. Dodam, że jestem na redukcji dieta dobrze dobrana (wykupiona) + odpowiedni trening (rozgrzewka, rozciąganie, cardio itp.) Nie wiem czy może jakiś spalacz czy [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1904 Data: 2018-02-20 17:08:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW 3razy w tygodniu do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Prosze o ocene planu. 1. Rowerek 10 minut plus rozciaganie 2. Drażek 2s do zalamania szeroko (nachwytem)/ 2 s do zalamania na szerokosc barkow, (nachwytem) 3. Przysiady 4s po 12-10 powtorzen 4. Martwy ciag 4 s po 12-10 powtorzen 5. Wioslowanie nachwytem 4s 12-10 p 6. Pompki na poreczach 4s do zalamania 7. Wyciskanie na klatke na ławce [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1471 Data: 2012-04-06 14:49:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nauka muay thai w miesiac

    Temat
    Sztuki Walki

    Trenuje Muay Thai od 8 miesiecy,przez najbliszy miesiac nie moge chodzic na treningi, co radzicie robic przez ten okres, bo ja mysle cos takiego: 10 min rozgrzewki, 15 min skakanki, godzinka techniki- przed lustrem, walka z cieniem, serie ciosów na prowizoryczne woreczek, ogolnie cwiczenie akcji, potem pompki brzuszki odchylenia i rozciaganie rak [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 3608 Data: 2007-04-29 00:46:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Osiągnięcia/czas

    Temat
    Sztuki Walki

    Witam, nie jestem zaawansowany w Muay Thai ale kompletnym laikiem też już nie jestem:-). Moje pytanie dotyczy high kicka. W jakim czasie można nauczyć się wykonywać pełne kopnięcie do high kicka, mam na myśli ile trzeba ćwiczyć żeby podnieść tak wysoko nogę. Ja klepie rozciąganie już około 2 miesięcy ale na razie bez problemów kopie zaledwie na [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1434 Data: 2013-01-30 03:22:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • koktaile proteinowe

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    czesc mam pytanie.cwicze juz od jakis trzech lat moze dluzej.Na poczatku biegalam i schudlam 15 kg w jakies 4mc.Pozniej cwiczenia z SHAPE(super gazeta)cwiczylam pod okiem instruktora teraz robie to sama w domu(hantla,ciezarki,guma ,rozciaganie itp.)wiadomo moje cialo bardzo sie zmienilo(WAZYLAM PRAWIE80KG MOJA NAJNIZSZA WAGA TO 64). jakies dwa [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1886 Data: 2011-01-03 17:52:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)