SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Banan po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Często rozgrzewka, trening właściwy, rozciąganie oraz przebranie się zajmują mi 2h. Potem dojazd do domu okl 40-60min.

Czy bezpośrednio po zakończeniu treningu mogę spożywać banana? A potem jak wrócę do domu pełnowartościowy posiłek?
Czy to prawda, że posiłek musi być zjedzony do godziny bo inaczej organizm czerpie z mięśni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Nie prawda , ale jak chcesz możesz zjesc tego banana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Czyli nic się nie dzieje, jak nie dostarczę organizmowi pożywienia przez godzinę po treningu?


Zmieniony przez - Chovine w dniu 2018-03-28 16:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Nie nic się nie stanie , wracasz dod domu to zjadasz zbilansowany posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Ostatnio usłyszałam, jak trener personalny mówił do swojej podopiecznej, że od razu po treningu w szatni ma spożyć wegle i białko. Stąd moje pytanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
najlepiej w jednej ręce banan, a w drugiej słuchawka od prysznica
nie prawda nie musisz sie spinać i śpieszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nawet jak zjesz w ciągu 2 godzin będzie ok, ale jak odczuwasz głód mozesz po treningu coś przetrącić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Chovine
Ostatnio usłyszałam, jak trener personalny mówił do swojej podopiecznej, że od razu po treningu w szatni ma spożyć wegle i białko. Stąd moje pytanie :)


Napewno jeszcze jej sprzedał te odzywki , to są właśnie dzisiejsi specjaliści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
flex1976
Chovine
Ostatnio usłyszałam, jak trener personalny mówił do swojej podopiecznej, że od razu po treningu w szatni ma spożyć wegle i białko. Stąd moje pytanie :)


Napewno jeszcze jej sprzedał te odzywki , to są właśnie dzisiejsi specjaliści


I zabraniał jeść owoców oraz tłuszczu w posiłkach okołotreningowych :D

Banan po wysiłku to dla mnie fajna opcja, czuję wtedy się lepiej. A potem zjadam z dużą chęcią posiłek
potreningowy. Moje pytanie miało bardziej tyczyć się tego, czy tak można, czy nie zaszkodzi w niczym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Nie zaszkodzi , możesz zjesc . Trener musi się doedukowac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Ja owoce jem zawsze do godziny 13/14,poźniej juz nie. Zazwyczaj dzien zaczynam od omleta i smaruje go musem bananowym z firmy Eterno, bardzo dobry sklad i zaspokaja apetyt na slodkie. A jak Wy radzicie sobie ze słodkim?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie najlepiej i w miarę ok cenowo kupić odżywki?

Następny temat

Wieprzowina- jak przygotować, aby nie zalegała na układzie pokarmowym

WHEY premium