SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Rozciąganie dynamiczne robię codziennie dwa razy takie jak w tym temacie do którego link mi dałeś ;P A przy yoko i ushiro nie mam problemów z ruchem tylko z takim bardziej estetycznym elementem jakim jest odpowiednie ułożenie stopy kopiącej. W walce umeim te techniki wykorzystać skutecznie, a mi chodzi o estetykę t3echniczną przy kopaniu w [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 9482 Data: 2012-07-16 20:55:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 11.11.11 , no wlasnie , troche polityki

    Post
    Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

    Wolałbyś zginąć za kraj, czy wieść długie i szczęśliwe życie? Niby odpowiedź jest prosta, że każdy wybrałby opcje żeby napychać i rozciągać swój brzuch, mieć dużo gadżetów zrobionych przez głodujące dzieci z Chin, ładną żone, i wielki dom zbudowany przez roboli robiacych na czarno po 14 godzin dziennie. Wiem ze patriotyzm to nie jest modne slowo, [...]

    Odpowiedzi: 213 Ilość wyświetleń: 16128 Data: 2011-11-24 13:16:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 65kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    No tak, ale nie stoję z treningami w miejscu, dokładam sobie każdorazowo ilość pompek (przysiadów). Rozgrzewki robię sobie intensywniejsze, dodaję powoli rozciąganie. Za jakiś czas dodam podciąganie, przyciąganie nóg do klatki piersiowej itd... No i wtedy mam stać z dietą w miejscu?

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 12371 Data: 2017-08-11 15:53:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [Fit]DT Tamaqucci

    Post
    Ladies SFD

    Ruszam z nowym treningiem (od Martuccy %-)) Wszystko po 3 serie x 15 powtórzeń Trening A „Pull” 1. Wiosłowanie hantlami leżąc na ławce skośnej 2. Wiosłowanie hantelką w oparciu o ławkę 3. Ściaganie uchwytu wyciągu górnego jednorącz siedząć 4. Ściąganie uchwytu wyciągu górnego jednorącz wyprostowaną ręką stojąc 5. Uginanie ręki z hantlą w oparciu [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3709 Data: 2014-07-23 22:12:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [Fit]DT Tamaqucci

    Post
    Ladies SFD

    Wtorek TRENING Rozgrzewka 1. Wiosłowanie hantlami leżąc na ławce skośnej 15x 8kg/10/kg /1kg 15x 8kg/10/kg /12kg 2. Wiosłowanie hantelką w oparciu o ławkę 15x 10kg/12kg/14kg 15x 12kg/12kg 10x 16kg 3. Ściaganie uchwytu wyciągu górnego jednorącz siedząć 15x 14kg/14kg/14kg 15x 14kg/14kg/14kg 4. Ściąganie uchwytu wyciągu górnego jednorącz [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3709 Data: 2014-08-05 19:44:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przysiady do ziemi, a rotacja miednicy

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Jest jedno skuteczne rozwiązanie problemu "podwijania ogona", mianowicie - przekroczenie kolanami linii palców stóp - aby tego dokonać można zastosować 3 rozwiązania: -zwiększyć mobilność stawu skokowo-goleniowego w płaszczyźnie strzałkowej w przód (m.in poprzez rozciąganie mm.trójgłowego łydki) -zainwestować w [...]

    Odpowiedzi: 115 Ilość wyświetleń: 17168 Data: 2013-11-27 20:48:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pan wyzej cos podobnego ci radzi. Pozwole sobie przyblizyc swoj trening narazie robie tak: Pon: 1km truchtu luzno. 6x skip A, wieloskoki, podbieg pod gorke 50m. wto: 20' rozciaganie 5x 40m Sr: 5x 200m lub 2x 500 Cz: 7km wybieganie (31:17) rekord:D P: wolne S i od nowa! narazie dobrze idzie gdy zaczynalem 26dni temu czas na 7km mialem 34:25 a [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 8057 Data: 2008-07-21 15:30:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kolejne dwa dni; czw; shake(banan platki owsiane+ pol miarki bialka); musli+poł łyzeczki miodu kurczak+pomidor+surówka+mozzarella ; sałatka grecka; sałatka grecka pt: musli; saigonki i do wieczora nic, i dopiero niestety jakiess koreczki salatka ziemniak i troche alkoholu:/ w czwartek trening; rozciaganie 1godz, po 25min biegu pt wolny. do [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 3611 Data: 2011-01-01 17:16:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spam-post dolnośląski :)

    Post
    Informator DOLNOŚLĄSKI

    cope są osoby które traktują rozpiętki jako ćwiczenia rozciągające a wiadomo rozciąganie po treningu więc dlatego rozpiętki są przeważnie na końcu. Ja na koniec teraz daje przenoszenie sztangi i kombinuje z chwytami

    Odpowiedzi: 840 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-08-07 23:28:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMÓŻCIE PROSZE....BARDZO PROSZE

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    jem nieregularnie nie mam ustalonych godzin posiłków uwielbiam tradycyjne tluste polskie obiady ale jestem w stanie wyrzec sie wszystkiego potzrebuje tylko naprowadzenia w jaki sposob sie odzywiac chociaz najbardziej zalezy mi na ruchu basen jest dla mnie n ajwazniejszy poniewaz z tego co wiem jest skuteczny a co najwazniejsze jest jedyna rzecza [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2424 Data: 2006-11-07 18:01:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • P90X i Insanity

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    OK a wiec pierwszy feedback bo 3 tygodniach P90X i pare slow o tym programie Podkreslam ze to jest moja subietkywna ocena i nie ma za zadanie promocji tego programu ani jego antyreklamy, po prostu moje wrazenie po tych 3 tygodniach jakby nie bylo nie latwego trenigu  i mozna sie z tym zgadzac lub nie;) Tak wiec Zalety : [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-19 18:13:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plus wady postawy, o których nie wiemy, a przez które pogłębiamy inne wady heh większość jednak wynika z tych czynników o których mówi Dezir ...rozciąganie !

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-07-28 16:50:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zabieg manualny (w tym yumeiho) można traktować jako wstęp do pracy nad mięśniami (rozciąganie i wzmacnianie konkretnych grup). I jeśli już chce się się wydać 80 PLN to ze tę cenę można dostać się do kogoś z doświadczeniem 5x większym niż terapeuta tylko tej metody.

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-06-27 22:39:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy ćwiczenia na ławeczce rzymskiej po sesji treningowej i rozciąganie dolnego odcinka grzbietu i mięśni udowych,pośladkowych pomoże mi w skorygowaniu nadmiernej lordozy?

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-16 19:52:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przyznam się - chciałam pójść na łatwiznę, nie musieć szukać, bo mój czas jest mocno ograniczony (pracuję i uczę się do poprawki). Jak tylko się z tym wszystkim uporam to zajrzę do regulaminu i poszukam potrzebnych mi informacji. Mam nadzieję, że wtedy będę mogła liczyć na Waszą pomoc (w razie wątpliwości). :-) Jednak...mam pilne pytanie - czy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1471 Data: 2014-09-04 20:16:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening sprinterski

    Post
    Inne dyscypliny

    Bigiel Tydzien 4,5,6,7 Do tamtych dni niech doda jeszcze jeden na siłowni i do skipów żabki 2x25m Trucht 5min Rozciaganie 20min 3 serie pełnych przysiadów po 10 powtórzeń z ciężarem nie przekraczającym 50% max możliwości 3 serie przysiadów dynamicznych z obciążeniem 25kg ,schodząc do półprzysiadu po 15 powtórzeń 3 serie pajacyków – [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-02-04 00:39:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening sprinterski

    Post
    Inne dyscypliny

    wywalić ten truch 25min...bezsensowne jeśli chodzi o poprawe szybkości Też trenowalem lekką, ale wydaje mi sie ze do pilki to troche inna szybkośc niż dla sprintera..barzdiej interwałowa..wiec: poniedziałkowy trening moze być czwartek inaczej, dorzucic skoczność, i inaczej odcinki, przykladowo: 1. rozgrzewka (trucht, rozciaganie, pbx3) 2. el. [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-05-09 23:55:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening sprinterski

    Post
    Inne dyscypliny

    Anferny, dzięki za ofertę pomocy Piszę po tych kilku dniach, bo chciałem skontaktować się z kumplem w tej sprawie. Jeśli chodzi o trenera to spróbujemy coś zaradzić (choć raczej pod kumpla), ale nie będzie łatwo. Może w Lubinie (mają jakąś sekcję lekkoatletyczną) lub Polkowicach, a jak nie to we Wrocku. Z tym, że o treningach w klubie od razu [...]

    Odpowiedzi: 217 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-09-23 14:18:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sezonowy Atak

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    Dokładnie rozumiem pojęcie sezonowca i wcale się nie burzę Niekiedy przychodzi nowy i nie wiemy,czy jest sezonowcem, czy początkującym.Może w końcu dojrzał do tego,żeby ćwiczyć Każdy z was pewnie w ciepłe dni bierze się też za inne sporty, np poza siłownią gra też w piłkę lub kosza oczywiście amatorsko. Są ludzie, którzy grają np w kosza wiele [...]

    Odpowiedzi: 239 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-05-27 10:22:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ktore to grupy mięsni małe i duże ?

    Post
    Trening dla początkujących

    Po treningu rozciąganie obowiązkowo. Rozciągamy wszystkie mięśnie. A co do małych i dużych grup moim zdaniem, to do dużych zalicza się brzuch, naramienne do średnich i przedramiona do małych. Ale to moja subiektywna opinia.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-10 13:41:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)