Rozciąganie dynamiczne robię codziennie dwa razy takie jak w tym temacie do którego link mi dałeś ;P A przy yoko i ushiro nie mam problemów z ruchem tylko z takim bardziej estetycznym elementem jakim jest odpowiednie ułożenie stopy kopiącej. W walce umeim te techniki wykorzystać skutecznie, a mi chodzi o estetykę t3echniczną przy kopaniu w [...]
Wolałbyś zginąć za kraj, czy wieść długie i szczęśliwe życie? Niby odpowiedź jest prosta, że każdy wybrałby opcje żeby napychać i rozciągać swój brzuch, mieć dużo gadżetów zrobionych przez głodujące dzieci z Chin, ładną żone, i wielki dom zbudowany przez roboli robiacych na czarno po 14 godzin dziennie. Wiem ze patriotyzm to nie jest modne slowo, [...]
No tak, ale nie stoję z treningami w miejscu, dokładam sobie każdorazowo ilość pompek (przysiadów). Rozgrzewki robię sobie intensywniejsze, dodaję powoli rozciąganie. Za jakiś czas dodam podciąganie, przyciąganie nóg do klatki piersiowej itd... No i wtedy mam stać z dietą w miejscu?
Ruszam z nowym treningiem (od Martuccy %-)) Wszystko po 3 serie x 15 powtórzeń Trening A „Pull” 1. Wiosłowanie hantlami leżąc na ławce skośnej 2. Wiosłowanie hantelką w oparciu o ławkę 3. Ściaganie uchwytu wyciągu górnego jednorącz siedząć 4. Ściąganie uchwytu wyciągu górnego jednorącz wyprostowaną ręką stojąc 5. Uginanie ręki z hantlą w oparciu [...]
Jest jedno skuteczne rozwiązanie problemu "podwijania ogona", mianowicie - przekroczenie kolanami linii palców stóp - aby tego dokonać można zastosować 3 rozwiązania: -zwiększyć mobilność stawu skokowo-goleniowego w płaszczyźnie strzałkowej w przód (m.in poprzez rozciąganie mm.trójgłowego łydki) -zainwestować w [...]
pan wyzej cos podobnego ci radzi. Pozwole sobie przyblizyc swoj trening narazie robie tak: Pon: 1km truchtu luzno. 6x skip A, wieloskoki, podbieg pod gorke 50m. wto: 20' rozciaganie 5x 40m Sr: 5x 200m lub 2x 500 Cz: 7km wybieganie (31:17) rekord:D P: wolne S i od nowa! narazie dobrze idzie gdy zaczynalem 26dni temu czas na 7km mialem 34:25 a [...]
kolejne dwa dni; czw; shake(banan platki owsiane+ pol miarki bialka); musli+poł łyzeczki miodu kurczak+pomidor+surówka+mozzarella ; sałatka grecka; sałatka grecka pt: musli; saigonki i do wieczora nic, i dopiero niestety jakiess koreczki salatka ziemniak i troche alkoholu:/ w czwartek trening; rozciaganie 1godz, po 25min biegu pt wolny. do [...]
cope są osoby które traktują rozpiętki jako ćwiczenia rozciągające a wiadomo rozciąganie po treningu więc dlatego rozpiętki są przeważnie na końcu. Ja na koniec teraz daje przenoszenie sztangi i kombinuje z chwytami
jem nieregularnie nie mam ustalonych godzin posiłków uwielbiam tradycyjne tluste polskie obiady ale jestem w stanie wyrzec sie wszystkiego potzrebuje tylko naprowadzenia w jaki sposob sie odzywiac chociaz najbardziej zalezy mi na ruchu basen jest dla mnie n ajwazniejszy poniewaz z tego co wiem jest skuteczny a co najwazniejsze jest jedyna rzecza [...]
OK a wiec pierwszy feedback bo 3 tygodniach P90X i pare slow o tym programie Podkreslam ze to jest moja subietkywna ocena i nie ma za zadanie promocji tego programu ani jego antyreklamy, po prostu moje wrazenie po tych 3 tygodniach jakby nie bylo nie latwego trenigu  i mozna sie z tym zgadzac lub nie;) Tak wiec Zalety : [...]
plus wady postawy, o których nie wiemy, a przez które pogłębiamy inne wady heh większość jednak wynika z tych czynników o których mówi Dezir ...rozciąganie !
Zabieg manualny (w tym yumeiho) można traktować jako wstęp do pracy nad mięśniami (rozciąganie i wzmacnianie konkretnych grup). I jeśli już chce się się wydać 80 PLN to ze tę cenę można dostać się do kogoś z doświadczeniem 5x większym niż terapeuta tylko tej metody.
Czy ćwiczenia na ławeczce rzymskiej po sesji treningowej i rozciąganie dolnego odcinka grzbietu i mięśni udowych,pośladkowych pomoże mi w skorygowaniu nadmiernej lordozy?
Przyznam się - chciałam pójść na łatwiznę, nie musieć szukać, bo mój czas jest mocno ograniczony (pracuję i uczę się do poprawki). Jak tylko się z tym wszystkim uporam to zajrzę do regulaminu i poszukam potrzebnych mi informacji. Mam nadzieję, że wtedy będę mogła liczyć na Waszą pomoc (w razie wątpliwości). :-) Jednak...mam pilne pytanie - czy [...]
Bigiel Tydzien 4,5,6,7 Do tamtych dni niech doda jeszcze jeden na siłowni i do skipów żabki 2x25m Trucht 5min Rozciaganie 20min 3 serie pełnych przysiadów po 10 powtórzeń z ciężarem nie przekraczającym 50% max możliwości 3 serie przysiadów dynamicznych z obciążeniem 25kg ,schodząc do półprzysiadu po 15 powtórzeń 3 serie pajacyków – [...]
wywalić ten truch 25min...bezsensowne jeśli chodzi o poprawe szybkości Też trenowalem lekką, ale wydaje mi sie ze do pilki to troche inna szybkośc niż dla sprintera..barzdiej interwałowa..wiec: poniedziałkowy trening moze być czwartek inaczej, dorzucic skoczność, i inaczej odcinki, przykladowo: 1. rozgrzewka (trucht, rozciaganie, pbx3) 2. el. [...]
Anferny, dzięki za ofertę pomocy Piszę po tych kilku dniach, bo chciałem skontaktować się z kumplem w tej sprawie. Jeśli chodzi o trenera to spróbujemy coś zaradzić (choć raczej pod kumpla), ale nie będzie łatwo. Może w Lubinie (mają jakąś sekcję lekkoatletyczną) lub Polkowicach, a jak nie to we Wrocku. Z tym, że o treningach w klubie od razu [...]
Dokładnie rozumiem pojęcie sezonowca i wcale się nie burzę Niekiedy przychodzi nowy i nie wiemy,czy jest sezonowcem, czy początkującym.Może w końcu dojrzał do tego,żeby ćwiczyć Każdy z was pewnie w ciepłe dni bierze się też za inne sporty, np poza siłownią gra też w piłkę lub kosza oczywiście amatorsko. Są ludzie, którzy grają np w kosza wiele [...]
Po treningu rozciąganie obowiązkowo. Rozciągamy wszystkie mięśnie. A co do małych i dużych grup moim zdaniem, to do dużych zalicza się brzuch, naramienne do średnich i przedramiona do małych. Ale to moja subiektywna opinia.