SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • trening na wakacje

    Post
    Strength & Endurance

    Postaram się napisać to teraz najczytelniej jak tylko potrafię Mój trening będzie się składał z dwóch tygodni, w tygodniu A będę pracował 14-22 i to będzie tydzień bez treningów MMA (bo nie mam z kim z rana trenować), a więc planuję 3 dni w tygodniu siłownia i w pozostałe dni bieganie/basen tzn: praca 14-22 poniedziałek: trening A wtorek: [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3229 Data: 2013-06-21 12:50:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jest na sali endokrynolog?

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Mięśniową? od zawsze ale jedząc nawet te 1,5g białka/kg przez dwa lata to i tak za słabo na tych zdjęciach wypadasz. Powiedz jak wyglądały te twoje "frustrujace,ciezkie treningi"? Najnowsza rozpiska(zmiana ok co 2 miesiace) tutaj było roznie,bo np poniedzialek czasem mi sie przesunal,wiec klatke robilem we wtorek i wszystko przesuwalem,ale zapisze [...]

    Odpowiedzi: 50 Ilość wyświetleń: 4675 Data: 2013-07-14 14:31:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CYKLICZNOŚĆ II GRUPA II CYKL II str.8

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Mam pytanie odnośnie 4 dniowego cyklu z wolnymi ciężarami Czy 6 dni odpoczynku dla każdejpartii mięśniowej to nie za dużo? Czy jeśli nie ćwicze nóg to czy mój rozkład treningu mógłby wyglądać następująco: poniedziałek klatka-triceps-brzuch wtorek barki i m. czworoboczne-brzuch-basen środa grzbiet-biceps-brzuch czwartek klatka-triceps-brzuch piątek [...]

    Odpowiedzi: 364 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-11-16 00:22:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening 14 latka w domu

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Plan jak i odżywianie jest fatalne. Zapoznaj się http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp Wystarczą ci (jak nie masz to dokup sobie ekspander) 1. Pompki klasyczne 2. Pompki w podporze tyłem 3. Rozciąganie ekspandera za plecami 4. Podciąganie na drążku (podchwyt, nachwyt) 5. Rozciąganie ekspandera przed sobą 6. Rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 6268 Data: 2011-11-20 11:39:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 06.07.16 Dziś trzeci dzień bez węgli, a do tego trening nóg na czczo. Lekkie zombie, ale dałem radę :-D Trening Nogi + łykda: 1. Wyciskanie na suwnicy - 30x120kg; 25x140kg; 20x160kg; 15x200kg 2. Uginanie nóg siedząc - 12x15kg; 12x15kg; 12x15kg; 12x15kg 3. Fronty na maszynie - 15x65kg; 15x65kg; 15x65kg 4a. Martwy ciąg na prostej nodze - [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-07-06 22:37:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 06.08.16 Trening Klatka + biceps: 1. Rozpiętki na bramie na dół klatki - 15x5szt.; 15x5szt.; 15x5szt.; 15x5szt. 2. Wyciskanie na hammerze na skosie w dól - 8+4+2x55kg 2x rest pause + 3x45kg wolna f. ekscentryczna + 3x35 wolna f. koncentryczna + przytrzymanie w spięciu 25kg 3. rozpiętki na skosie w górę - 12x15kg; 12x17,5kg; 12x17,5kg; 12x17,5kg 4. [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-06 19:34:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 05.01.17 Odstawiłem póki co AI i waga codziennie idzie do góry. Dzisiaj mam już 79,4kg. Niestety odbiło się to przy treningu pleców. Trening Plecy: 1. Martwy ciąg - 5x80kg; 5x120kg; 5x140kg; 4x170kg 2. Ściąganie wyciągu górnego jednorącz - 12x47,5kg; 12x47,5kg; 12x47,5kg; 12x47,5kg 3. Wiosłowanie półsztangą - 15x52,5kg; 12x62,5kg; 10x72,5kg; [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-01-05 19:35:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 13.06.17 Tak jak pisałem rano dzisiaj rekordowo niska waga 78,0kg. Od razu lepsze samopoczucie z tego powodu :-D Trening Plecy + łydka: 1. Ściąganie wąskie uchwytu neutralnego przed klatkę - 15x85kg; 12x100kg; 10x115kg; 8x130kg 2. Wiosłowanie na hammerze chwytem neutralnym - 12x32,5kg; 10x37,5kg; 5x5 x37,5kg; 5x5 x40kg cluster set 3. Front [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-06-13 22:00:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 02.12.17 Wczoraj off, o dziwo dzisiaj waga nie do góry hehe. Z racji tego, że dawno nie jeździłem na rowerze, a rano było sucho, to zaliczyłem 45 min przy 0 stopniach :-D Trening Barki + triceps: 1. Unoszenie ramion bokiem stojąc w podparciu o ławkę - 15x15kg; 15x15kg; 15x15kg; 15x12,5kg 2. Wyciskanie na suwnicy Smitha sprzed brody - 15x20kg; [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-12-02 14:44:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 07.12.17 Trening Barki + triceps: 1. Unoszenie ramion bokiem stojąc w podparciu o ławkę - 15x15kg; 15x15kg; 15x15kg; 15x15kg 2. Wyciskanie na suwnicy Smitha sprzed brody - 15x30kg; 12x30kg; 10x35kg; 8x50kg; 8x50kg +ciężaru suwnicy, 2s robocze 3A. Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie - 15x7,5kg; 12x10kg; 12x10kg 2s robocze 3B. Rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-12-07 20:24:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 18.12.17 Wypiska na szybko, bo zbieram się na Wigilię %-) Waga z dnia na dzień +1,5kg, słodko. Ciekawe co będzie jutro. Może po winie woda zejdzie :-D Trening Barki + triceps: 1. Unoszenie ramion bokiem stojąc w podparciu o ławkę - 15x15kg; 15x15kg; 15x15kg; 15x15kg 2. Wyciskanie na suwnicy Smitha sprzed brody - 15x30kg; 12x35kg; 10x35kg; 9x50kg; [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-12-18 16:38:35 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Tak, ćwiczę tak, żeby nie bolało heh. Odpowiedni dobór ćwiczeń. Plus rolowanie przed treningiem i rozciąganie + praca izometryczna po treningu.

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-02-22 13:09:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Noga konkretna :-) A co do kolan, miałam taki okres jak robiłam dużo km że kolana bolały. Różnie, czasem już na początku i po kilku km przechodziło, czasem na odwrót - najpierw ok, a z każdym km coraz gorzej. Zwykle pomagało rolowanie czwórek i wspomnianego już pasma (to dopiero boli %-) polecam spróbować). Odkąd stosuje Flexa i rozciąganie po [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-08-08 09:20:36 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Fakt przez pojęcie rozciąganie miałem też na mysli rolowanie %-) U mnie cały pakiet ;-)

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-08-08 09:26:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wiesz co, mi trudno zejść niżej (wywalenie podkładek), bo mam słabą mobilność w stawie biodrowym. Fitter mi nie pozwolił zejść dopóki nad tym nie popracuję, a rozciąganie nie jest moją ulubioną zajawką :-P. Ale muszę się w końcu spiąć. A sam rower... wiem, że to bardziej mój wymyślony farmazon niż potrzeba, ale co tam :-D Póki co czekam do wtorku [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-07-25 22:20:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Diagnoza jest taka, że "Ma pan zespół mięśnia gruszkowatego. Ale taki j**itny". W poniedziałek idę do fizjo z Luxmedu, zobaczymy co mi ten powie. Jak fizjo nie pomoże, to w grę wchodzi ostrzykiwanie. Co prawda mam kilka ćwiczeń rozciągających, ale jak coś możecie podesłać z YT, to z góry dzięki. Miałem to samo, jeżeli nie zadbasz o to, to [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-11-05 19:55:28 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Generalnie z tym problemem borykam się od lat. Na wiosnę zrobiłem 5 zabiegów igłowania i przeszło prawie całkiem. Oczywiście jak nie bolało, to olewałem temat i wróciło ze zdwojoną siłą %-) Właśnie plan jest na rolowanie i rozciąganie. Uskuteczniam od paru dni, ale jeszcze chyba daleka droga przede mną hehe. Dzięki Fighter. Podrzucisz to z [...]

    Odpowiedzi: 12534 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-11-05 20:01:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 24.07.2017 Trening Rozgrzewka 1a Przysiady 12x8kg / 12x8kg / 12x8kg szło całkiem przyjemnie i coś lekko, ale bałam się zabrać za 12kg... 3 serie zrobiłam baaardzo powoli %-) 1b Przyciąganie wyciągu górnego do klatki piersiowej 12x25kg / 12x25kg / 12x25kg 1c Wznosy na ławce rzymskiej 12xcc / 12xcc / 12x2.5kg już bez pauzy w 3 serii ale łatwo nie [...]

    Odpowiedzi: 304 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-07-25 00:19:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Maćko [Nowy plan str 25]

    Post
    Trening dla początkujących

    Powiem tak, od lat ryb nie próbowałem, jak już będe kurczakiem i wołowiną rzygać, to może przemoge sie spróbować. Dziś trening który robiłem, był trzecim który robiłem tym FBW, dlatego najpierw wklejam rozpiski z dwóch poprzednich treningów: Trening I (28.11.2012r): 1. Wyciskanie sztangą leżąc płasko 3 serie (Klatka piersiowa) 26kgx12, 40kgx12, [...]

    Odpowiedzi: 570 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-12-03 21:36:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Maćko [Nowy plan str 25]

    Post
    Trening dla początkujących

    Robi się coraz ciężej.. 5 min orbitrek + rozgrzewka stawów + lekkie rozciąganie 1. Wyciskanie sztangą leżąc płasko 3 serie (Klatka piersiowa) 26kgx12 ; 52kgx12 ; 56kgx12 ; 60kgx12 2. Wyciskanie sztangi z klatki stojąc 2 serie (Naramienne) 6kgx12 ; 19kgx12 ; 21kgx12 3. Francuskie wyciskanie sztangi leżąc do czoła 2 serie (Triceps) 6kgx12 ; [...]

    Odpowiedzi: 570 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-12-10 21:39:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)