Trening 14.12.2012r
5min orbitrek+rozgrzewka stawów+ lekkie rozciąganie
1. Wyciskanie sztangą leżąc płasko 3 serie (Klatka piersiowa)
26kgx12; 54kgx12; 58kgx12; 62kgx12
2. Wyciskanie sztangi z klatki stojąc 2 serie (Naramienne)
6kgx12; 23kgx12; 25kgx12
3. Francuskie wyciskanie sztangi leżąc do czoła 2 serie (Triceps)
6kgx12; 20kgx12; 21kgx12
4. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 3 serie (Najszerszy grzbietu)
6kgx12; 31kgx12; 33kgx12; 35kgx12
5. Przysiady ze sztangą 3 serie (Czworogłowe)
16kgx12; 44kgx12; 56kgx12; 60kgx12
6. Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowe)
16kgx12; 42kgx12; 46kgx12; 50kgx12
7. Uginanie ramion ze sztangą lekko łamaną 2 serie (biceps)
6kgx12; 21kgx12; 22kgx12
8. Wspięcia stojąc ze sztangą 3 serie (łydki)
16kgx12; 60kgx12; 64kgx12; 76kgx12
9. Skłony w leżeniu głową w dół (Brzuch)
25, 25
+Rozciąganie całego ciała
-W wyciskaniu na klatke bardzo ciężko, ostatnie 2 powtórzenia w ostatniej serii juz bez techniki, ciezko.
-W wyciskaniu na barki duzy zapas, na kolejnym treningu doloze kilka kilo
-Francuz średnio ciężko, jeszcze można troche dołożyć, ale mało ;]
-Wiosłowanie sztangą w ostatniej serii ciężko na koniec, ale jest dobrze ;]
-Przysiad dzis bardzo dobrze, az dziwne, czulem sie ze moge zrobic 20+ powtórzen z ciezarem 60kg, znaczy ze nogi odzyskują sprawność ;)
-w MCNPN ciezko troche z trzymaniem sztangi, ale daje rade
-Uginanie na biceps mnie wykańcza, ale daje rade ;>
-w wspieciach pomylilem sie i dalem za maly ciezar, za to nadrobilem mocno w ostatniej, na nastepnym treningu jeszcze dowale kilogramow
-brzuch jak to brzuch, nigdy nie ma na niego siły ;<