SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Maćko [Nowy plan str 25]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Zdaje sobie sprawę że asekuranta nie mam najlepszego, ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma.
Na nastepnym treningu zostane przy tych obciążeniach co teraz, jedynie regres spróbuje zrobić na 60kg zamiast 50kg, nie wiem czy dam rade zrobic 20pwt z 60kg, ale nie poddam sie bez walki ;]

Nie mogąc zasnąć przeglądałem ciekawy dziennik na body-factory i znalazłem takie coś:
" "Odblok" to taki trik z układem nerwowym. Załóżmy że zamierzasz zrobić przysiad 100kg ,ale zanim to zrobisz ładujesz na sztangę 140kg przytrzymujesz na plecach przez 10sekund bez odchodzenia od stojaków.
Po załóżmy minucie podchodzisz do swoich 100kg w przysiadzie. Te 100kg będzie sprawiało wrażenie dużo lżejszego i ułatwi Ci to przysiad gdyż układ nerwowy zaadoptował się przed chwilą do dużo większego ciężaru.

W mc można zrobić to samo. Ładujesz więcej i podnosisz z pozycji klęczącej. Przytrzymujesz 10sek odrywając ciężar na dosłownie 3 cm."

Próbował może ktoś tego sposobu? Czy to na prawde działa? Pisała to mistrzyni polski w trójboju klasycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
coś w tym jest, ja po wiosłowaniu 80kg hantlą, jak złapie 30kg to tak jakbym samą ręką machał

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Podnoszenie 200% wagi ciala z pozycji kleczace gdzie caly ciezar bedzie spoczywał na kolanach to bardzo dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Można by zrobić dociąg, ale tylko szlachta ma squat racki.
Plus takie czarowanie przy maksie 100 kg to trochę nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Znaczy mnie to tak na przyszłość zainteresowało, narazie notuje w ostatnim czasie dość duży progres siłowy w siadach w porównaniu do tego co było wcześniej.


Link do dziennika w którym była o tym mowa: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=13562&page=5 Jest pod okiem woodyna :]

Pas zakupić czy zaczekać jeszcze by doszlo te 10-20kg w ostatniej serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
dwa krzysła, dwie ławeczki ewentualnie na upartego mozna zrobic z pni drzew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ewentualnie to jest dość skuteczna metoda robienia siły na siłę:




Z pasem wstrzymaj się do 140-150 kg.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-05-23 18:35:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Ok, pas narazie odpuszczam, lece zrobić jakiś lekki trening bicepsów, przedramion i jak sie uda to i brzucha, prawie wgl nie zalezy mi na tych partiach wiec zbieram sily na kolejny trening nóg czy pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
widzialem juz ten filmik, dobry wariat ja obecnie cisne serie 140-150 (wiem malo, zycie) i rekord robilem 170 bez pasa. wzmacniaj kręgosłup a pas na tym etapie będzie zbędny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kozacki filmik

Jak to ci nie zależy na bicepsach czy przedramionach? Co ty za sport uprawiasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie

Następny temat

Trening na masę do oceny.

WHEY premium