Początek roku dla wielu osób to okres realizacji postanowień noworocznych. Wiele z nich dotyczy wprowadzenia zmian w stylu życia, a szczególnie w sposobie żywienia. Zazwyczaj obiecujemy sobie, że nasza dieta stanie się zdrowsza, bogatsza w warzywa i owoce oraz jednocześnie ograniczeniu ulegną wszystkie niezdrowe przekąski, oraz słodycze. Czy jest to dobry pomysł?

Dobre zmiany nie muszą odbierać przyjemności

Zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze jest bardzo dobrym pomysłem, jednak nie oznacza to, że musimy całkowicie rezygnować ze swoich ulubionych potraw, czy też łakoci. Wszystkie zmiany w diecie musimy wprowadzać rozsądnie, by nasze postanowienia nie legły w gruzach. Najczęstszym problemem jest rezygnacja z łakoci. Wiele osób podchodzi do tego wyzwania zero jedynkowo, co niestety często wraz z biegiem czasu skutkuje porażką i ogromnym poczuciem winy.

Delektuj się na diecie 

Fani marki ALLNUTRITION bardzo dobrze wiedzą, że można delektować się słodkościami bez wyrzutów sumienia. Marka ta stworzyła wyśmienitą linię słodyczy, której główną zaletą jest brak dodanego cukru! Mowa o serii NUTLOVE, którą pokochano za cudowne kremy, praliny i shaky proteinowe. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości, do rodziny fit słodyczy dołączyły oczekiwane od dawna batoniki - ALLNUTRITION NUTLOVE MILK CHOCOLATE BAR. To wyborne batony czekoladowe o mlecznym smaku z dodatkiem kawałków migdałów i prażonych wiórek kokosowych. Brzmi wyśmienicie, prawda?

NUTLOVE MILK CHOCOLATE BAR

Ten pyszny baton został stworzony bez grama dodanego cukru, znajdziemy w nim tylko te naturalnie występujące. Substancją słodzącą zastosowaną do jego produkcji jest maltitol, który należy do rodziny polioli. Jego główną zaletą jest niska wartość energetyczna oraz indeks glikemiczny, szczególnie w porównaniu do cukru i syropów glukozowo-fruktozowych, które znajdują się w tradycyjnych słodyczach. Ta substancja słodząca wytwarzana jest ze skrobi a dokładniej maltozy, którą pozyskuje się m.in. z pszenicy, kukurydzy i tapioki. Maltitol w przeciwieństwie do tradycyjnego cukru dużo mniej gwałtownie podnosi poziom glukozy we krwi, co jest bezpieczniejsze m.in. dla osób chorujących na cukrzycę, czy insulinooporność.

W składzie ALLNUTRITION NUTLOVE MILK CHOCOLATE BAR nie znajdziemy również tłuszczów trans oraz tłuszczu palmowego. Możemy za to cieszyć się wysokim udziałem masy kakaowej, stanowiącej minimum 35% składu. Kakao należy do jednych z najbogatszych źródeł antyoksydantów, które walczą w naszym organizmie z wolnymi rodnikami. Regularne spożycie kakao może przynieść wiele korzyści zdrowotnych, m.in. dla układu sercowo-naczyniowego i nerwowego.

Dodaj koloru swojej diecie 

ALLNUTRITION NUTLOVE MILK CHOCOLATE BAR to przepyszne batony, o wyjątkowym składzie, które pozwolą cieszyć się słodkim smakiem przy jednoczesnym utrzymaniu postanowień noworocznych. Odpowiednio dobrane łakocie mogą sprawić, że każda dieta może stać się urozmaicona i smaczna. Jeśli chcesz ograniczyć cukier, ale kochasz słodycze produkty serii NUTLOVE to idealny kompan Twojego jadłospisu.

Komentarze (1)
Steven_99

Smaczny baton, idealny do porannej kawy. Jest u mnie dostepny w 'portugalskim' dyskoncie ;)

0