Arnold Schwarzenegger to nie tylko ikona kulturystyki, ale także wspaniały aktor. W 1977 zagrał główną rolę w filmie dokumentalnym Pumping Iron u boku innej legendy Lou Ferrigno. Odniesienie sukcesu w Hollywood nie zajęło mu dużo czasu. W krótkim czasie stał się supergwiazdą za sprawą filmów takich jak Conan Barbarzyńca i Terminator.

 

Arnold zagrał też w kilkunastu innych kultowych produkcjach takich jak chociażby Gliniarz w przedszkolu, Bliźniacy, Junior, Batman i Robin czy Niezniszczalni. Przez jakiś czas nie brał udziału w żadnych zdjęciach, ale teraz w końcu będziemy mogli zobaczyć go ponownie na ekranie.

Schwarzenegger niedawno udostępnił zwiastun nadchodzącego serialu na platformie Netflix. FUBAR ma mieć premierę 25 maja, a według informacji w serwisie IMDb wystąpią w nim także Monica Barbaro, Scott Thompson i Fabiana Udenio. Serial komediowy będzie o agencie CIA, który będąc już jedną nogą na emeryturze, odkrywa pewien rodzinny sekret, który zmusi go do pozostania na służbie jeszcze przez jakiś czas. Czekamy z niecierpliwością na majową premierę i z chęcią zobaczymy kultowego Arnolda na ekranie telewizora.

Komentarze (1)
lodzianin1

Kiedys fakt i za stare lata bardzo jego lubię,lecz na chwilę obecną to dzban po całości

3