Ania Karcz razem ze swoim partnerem Arkiem, postanowili kupić psa. Mała biała kuleczka nazywa się Layla i jest psem rasy Samojed. Nie poszli w ślady Akopa i Sylwii czy Ady Kaczmarek i Norberta Daszkiewicza i nie adoptowali psa ze schroniska, co jest teraz bardzo modne. Podobnie jak Deynn i Majewski, kupili psa od hodowcy. Jak można było się spodziewać zostali za to skrytykowani przez niektóre osoby... Również idąc w ślady idolów gimbazy, nowy członek rodziny Ani i Arka ma już nawet założone swoje konto na Instagramie i prawie 2 tysiące obserwujących (Dabbie ma ponad 72 tys.)! To już kolejna fit para, która postanowiła kupić lub adoptować pieska. Mamy nadzieję, że Ania i Arek poświęcą więcej czasu Layli niż Majewscy Dabbie... Ciekawi jesteśmy, która para ze świata fitness jako następna zdecyduje się na czworonożnego przyjaciela. Jak myślicie?

Zobaczcie również: Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót!

https://youtu.be/B7q-m0G7aYk

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (9)
pavlog89

Przecież ona wygląda jak przeciętna dziewczyna ..

0
basmann

Kwestia gustu mi się ona również nie podoba, jakaś niewymiarowa.
Takie czasy 'gwiazd' instagrama.

0
ProSatan

Nie znam ludzi, nie przypomina fit osoby.
Piesek fajny, ale ten artykuł jest bez sensu, typowy zapychacz.

0
Fitplota

Nie znasz Ani Karcz?

0
pavlog89

Zgadza się bez hejtu ale moja dziewczyna ma bardziej wysportowane uda a raz przekroczyła próg siłowni i to tylko mi potowarzyszyc ..

0
Munga

Ostatnie zdjęcie idealnie podkreśla dzisiejsze czasy. Spała w czapce i makijażu, pokazała robiony cyc w pushupie i już jest super fit girl. Ludzie, ogarnijcie się ._.'

0
kaśka_żary

ostatnie zdjęcie wulgarne... smutne, że laski same sobie to robią

0
Mariusz300

Serio ta dziewczyna ma 18 lat? Wyglada na ponad 30 lat, i to nie jest powód do zadowolenia. Co do sylwetki to sorry sa lepsze o wiele.

0
maciasss

Do tego 99,9% zdjęć z jednego ujęcia... a z przodu niestety kwadrat. Nie zaistniała ani razu na scenie, jedynie w mediach, ale takie czasy. Imho dziewczyna maksymalnie przeciętna.

0