Dorian Yates jest jednym z największych kulturystów wszechczasów. Wielu jego fanów zachwycało się jego wspaniale zbudowanymi plecami. Teraz Yates jest na emeryturze, przeprowadził się do słonecznej Hiszpanii z Birmingham wraz ze swoją żoną Gal i zdecydowanie korzysta z życia, jak tylko może. W jednym ze swoich ostatnich postów w mediach społecznościowych Dorian pokazał tatuaż, jaki zrobił i to wcale nie mały, bo pokrywa większość jego ogromnych pleców.

Yates wyjaśnia, że ​​inspiracją do tego było jego doświadczenie „Ayhuasca” w Solar Healing Center, a on jest dumny ze swojego nowego, zapierającego dech w piersiach dzieła. Tatuaż ma wiele znaczeń dla Yatesa i wspomniał, że musiał poddać się kilku sesjom. Ogłosił nawet konkurs na najlepszą interpretację jego dziary.

ZOBACZ: Dorian Yates i nowy rozdział w jego życiu

Na Instagramie napisał:

"Oto kompletny projekt artystyczny. To była misja, która trwała wiele długich godzin i bólu, ale odbywała się w towarzystwie kilku dobrych ludzi @bagwatattoo… Doświadczenie, którego nikt nie zapomni. Zainspirowany moimi wizjami i informacjami otrzymanymi podczas mojego doświadczenia Ayahuasca w Soltara centrum uzdrawiania...... Jaka będzie twoja interpretacja mojej historii..... Osoba, która udzieli najlepszej odpowiedzi otrzyma trening i obiad w moim towarzystwie.”

Spróbujcie, może Wam się uda :)

Komentarze (1)
domosos

Fajna dziara.

0