SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Maćko [Nowy plan str 25]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Na pierwszej stronie jest dieta, w dużym stopniu opiera się na kurczaku. Jest zbilansowana. To tylko podstawowe suplementy, bcaa, białko, carbo, witaminki i omega 3,6,9 . Napalm tylko spróbowałem, już nie biore, wiec na jakiej podstawie śmiesz twierdzić że są "KOMPLETNIE zbedne" ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Ale po co ci HMB i Kreta?

Białko z miejsca mozesz wyrzucic bo nie potrzebujesz takiej ilosci
a nawet jesli to lepiej na tym wyjdziesz jak zastapisz proch faktycznym jedzeniem.

Carbo? Głownie sam cukier, zjedz po treningu worek ryzu wiecej i nie faszeruj sie prochami.

BCAA w tabsach? Przyjeto ze odpowiednia ilosc to jakies 1g BCAA na 10kg masy ciała. Dostarcz tyle z tych tabsów apewnie to opakowanie na długo ci nie starczy.



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-12-08 20:49:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
A więc tak, na pierwszym zdjęciu są puste opakowania, na drugim pełne. HMB brata, kreta z treca też jego, i jedna dekstroza, ja kiedyś brałem krete, teraz tak jak mówie tylko białko (nitroprogen), bcaa z treca (wiem ze w prochu lepsze by były), Carbo pijam bo po treningu nie mam możliwości odrazu zjedzenia posiłku, wiec pijam odrazu po treningu białko + carbo. No i witaminki i minerały biore teraz, a to chyba dobrze ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Robi się coraz ciężej..

5 min orbitrek + rozgrzewka stawów + lekkie rozciąganie

1. Wyciskanie sztangą leżąc płasko 3 serie (Klatka piersiowa)
26kgx12 ; 52kgx12 ; 56kgx12 ; 60kgx12
2. Wyciskanie sztangi z klatki stojąc 2 serie (Naramienne)
6kgx12 ; 19kgx12 ; 21kgx12
3. Francuskie wyciskanie sztangi leżąc do czoła 2 serie (Triceps)
6kgx12 ; 18kgx12 ; 19kgx12
4. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 3 serie (Najszerszy grzbietu)
6kgx12 ; 27kgx12 ; 29kgx12 ; 31kgx12
5. Przysiady ze sztangą 3 serie (Czworogłowe)
6kgx12 ; 42kgx12 ; 46kgx12 ; 50kgx12
6. Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowe)
6kgx12 ; 30kgx12 ; 34kgx12 ; 38kgx12
7. Uginanie ramion ze sztangą lekko łamaną 2 serie (biceps)
6kgx12 ; 19kgx12 ; 20kgx12
8. Wspięcia stojąc ze sztangą 3 serie (łydki)
6kgx12 ; 46kgx12 ; 50kgx12 ; 54kgx12
9. Skłony w leżeniu głową w dół (Brzuch)
5kgx20 ; 6kgx20

+ Rozciąganie całego ciała
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Trening 12.12.2012

5min orbitrek+rozgrzewka stawów+lekkie rozciąganie
1. Wyciskanie sztangą leżąc płasko 3 serie (Klatka piersiowa)
26kgx12, 53kgx12, 57kgx12, 61kgx12
2. Wyciskanie sztangi z klatki stojąc 2 serie (Naramienne)
6kgx12, 20kgx12, 22kgx12
3. Francuskie wyciskanie sztangi leżąc do czoła 2 serie (Triceps)
6kgx12, 19kgx12, 20kgx12
4. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 3 serie (Najszerszy grzbietu)
6kgx12, 29kgx12, 31kgx12, 33kgx12
5. Przysiady ze sztangą 3 serie (Czworogłowe)
11kgx12, 43kgx12, 47kgx12, 51kgx12
6. Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowe)
11kgx12, 32kgx12, 36kgx12, 40kgx12
7. Uginanie ramion ze sztangą lekko łamaną 2 serie (biceps)
6kgx12, 20kgx12, 21kgx12
8. Wspięcia stojąc ze sztangą 3 serie (łydki)
11kgx12, 48kgx12, 52kgx12, 56kgx12
9. Skłony w leżeniu głową w dół (Brzuch)
20, 20
+Rozciąganie całego ciała ;]


Zmieniony przez - Maćko w dniu 2012-12-12 22:29:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20169
przysiad i martwy ciag powinnny być robione wiekszym ciężarem niż klata
wiosłowanie powinnno być zbliżone do wycisku na klate
wyciskanie na barki też słabe

Zmieniony przez - 23Viper23 w dniu 2012-12-13 12:25:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Jak juz ktos sie bierze za komentowanie to niech przeczyta poprzednie wpisy, przysiad slaby bo noge mam po wypadku powaznym, ciezar w martwym i wyciskaniu na barki powoli spokojnie zwiekszam. Jak ktos sie bierze za komentowanie to moglby chociaz wczesniejsze wpisy przeczytac. Pawel nie spamuj jak nie masz nic ciekawego do napisania.

Zmieniony przez - Maćko w dniu 2012-12-13 16:44:37
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo. EOT.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Trening 14.12.2012r

5min orbitrek+rozgrzewka stawów+ lekkie rozciąganie
1. Wyciskanie sztangą leżąc płasko 3 serie (Klatka piersiowa)
26kgx12; 54kgx12; 58kgx12; 62kgx12
2. Wyciskanie sztangi z klatki stojąc 2 serie (Naramienne)
6kgx12; 23kgx12; 25kgx12
3. Francuskie wyciskanie sztangi leżąc do czoła 2 serie (Triceps)
6kgx12; 20kgx12; 21kgx12
4. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 3 serie (Najszerszy grzbietu)
6kgx12; 31kgx12; 33kgx12; 35kgx12
5. Przysiady ze sztangą 3 serie (Czworogłowe)
16kgx12; 44kgx12; 56kgx12; 60kgx12
6. Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowe)
16kgx12; 42kgx12; 46kgx12; 50kgx12
7. Uginanie ramion ze sztangą lekko łamaną 2 serie (biceps)
6kgx12; 21kgx12; 22kgx12
8. Wspięcia stojąc ze sztangą 3 serie (łydki)
16kgx12; 60kgx12; 64kgx12; 76kgx12
9. Skłony w leżeniu głową w dół (Brzuch)
25, 25
+Rozciąganie całego ciała


-W wyciskaniu na klatke bardzo ciężko, ostatnie 2 powtórzenia w ostatniej serii juz bez techniki, ciezko.
-W wyciskaniu na barki duzy zapas, na kolejnym treningu doloze kilka kilo
-Francuz średnio ciężko, jeszcze można troche dołożyć, ale mało ;]
-Wiosłowanie sztangą w ostatniej serii ciężko na koniec, ale jest dobrze ;]
-Przysiad dzis bardzo dobrze, az dziwne, czulem sie ze moge zrobic 20+ powtórzen z ciezarem 60kg, znaczy ze nogi odzyskują sprawność ;)
-w MCNPN ciezko troche z trzymaniem sztangi, ale daje rade
-Uginanie na biceps mnie wykańcza, ale daje rade ;>
-w wspieciach pomylilem sie i dalem za maly ciezar, za to nadrobilem mocno w ostatniej, na nastepnym treningu jeszcze dowale kilogramow
-brzuch jak to brzuch, nigdy nie ma na niego siły ;<
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie

Następny temat

Trening na masę do oceny.

electro
Polecane artykuły