Witam Zwracam sie do osób z doświadczeniem o uwagi do poniższego planu treningowego. Do tej pory trenowałem na "wyczucie", ale po przeczytaniu tekstów na sfd przekonałem się że opierając się tylko na wyczuciu można co najwyżej zostać wyselekcjonowanym na cmentarz Z gory dziekuje za wszelkie krytyczne i konstruktywne uwagi Szerp Plan Treningowy na [...]
Witajcie! :) Powracam po dwóch latach z dociążeniem, to jest mój pierwszy dziennik i mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze, przez dwa lata nazbierało się trochę (+13kg a i tak wtedy było za dużo). Kilka słów o mnie, od poprzedniego tygodnia wróciłem na siłownię, zakwasy niesamowite, ledwo poruszałem się w pracy. Wczoraj po treningu już wszystko [...]
Mam 15 lat, w październiku tego roku skończę 16. Postanowiłem wziąć się za siebie.Jestem początkujący jednak już od ok. miesiąca ćwiczę trochę z expanderem, robię pompki, brzuszki, podciągam się na drążku, dużo jeżdżę na rowerze. Ułożyłem sobie swój własny plan treningowy.Skorzystałem ze stronki http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Mój sprzęt to: [...]
No więc tak, od ponad roku trenuję w domowym zaciszu. Mam do dyspozycji trochę sprzętu, min: hantle 3kg, ekspander i rękawice bokserskie. Mam 15 lat, 66 kg wagi i 183cm wzrostu. Trenuje najczęściej co drugi dzień np: Poniedziałek-Trening Wtorek-Wolne Środa-Trening Czwartek-Wolne Piątek-Trening Sobota-Wolne Niedziela-Trening Niestety Wtorki i [...]
Nikt nie odpowiedział na zamieszczony w innym dziale temat, pewnie dlatego, że był to zły dział. Plan opracowany na podstawie tego:klik PONIEDZIAŁEK (rozgrzewka:skakanka, trucht) 1.podciąganie jednorącz 3 serie po 6 powt. 2.pompki w staniu na rękach 3 serie po 10 powt. 3.przysiad na jednej nodze 2 serie po 6 powt. 4.pompki z przeskokiem 3 serie po [...]
Witam. Proszę o sprawdzenie poniższego planu treningowego. Ćwiczę tym planem od 5 tygodni. Mam 24 lata, 63 kg, 177 cm. Cel: zbudowanie masy mięśniowej. Staż: Kiedyś podobnym planem ok. pół roku, później długa przerwa, następnie 3 miesiące na siłowni, rok przerwy i rok siłowni (raz w tygodniu, tyle co na wf na uczelni). Dieta: ok. 3000 kcal. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
1.WIEK: 16 2.WAGA: 49 3.WZROST: 163 4.WYMIARY: nigdy nie mierzyłam :) -Biceps: - -Klata: - -Udo: - -Talia: - 5.STAZ NA SILOWNI: 3 miesiące 6.CEL SUPLEMENTACJI: regeneracja, spalenie tkanki tłuszczowej 7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: bcaa, żele energetyczne (o ile można to nazwać odżywką) 8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA [...]
Witam wszystkich mam takie pytanie odnośnie treningu: Obecnie trenuje sobie takim systemem: Dzien 1 Brzuch: Według uznania Klatka: -Wyciskanie lawka plaska 16-16-16-16 -Wyciskanie w skosie 12-12-12-12 -Pompki na poreczach (z obciazeniem) 12-10-8-8 Triceps: "SUPER SERIA" Wyciskanie sztangielka zza głowy 12-12-12-12 Pompki odwrotne [...]
Witam wstałem dziś rano, wszedłem na sfd, patrzę, a tu nowy post Yakuzy, myślę sobie: „też bym sobie coś dziś napisał". Otworzyłem posty podwieszone i szukam o czym jest najmniej artykułów, no i co? Okazało się, że o barkach jest tylko 5 tematów, postanowiłem to zmienić . A więc jedziemy : Barki są niewielką grupą mięśniową, lecz nie oznacza to, [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Informacje o mnie znajdziecie w tym temacie http://www.sfd.pl/Rozpocz%C4%99cie_IF_bardzo_prosz%C4%99_o_pomoc_przy_diecie-t957156.html dlatego nie będę tu tego kopiował bo nie ma sensu moim zdaniem... Z tamtej strony także wysłali mnie do tego działu ;) Witam. Uprzedzam, że poniższy tekst i temat będzie długi, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś [...]
KILKA WSKAZÓWEK W TEMACIE PRZED-TRENINGOWEJ SUPLEMENTACJI Rozciąganie zimnej gumy może ją rozerwać w przeciwieństwie do rozgrzanej i elastycznej. Mięśnie, ścięgna i wiązadła muszą być rozgrzane aby podczas treningu nie dochodziło do nadmiernej ilości mikropęknięć, wywołujących stan zapalny i silny ból. Poza tym częste, skumulowane mikrourazy mogą [...]
Witajcie drogie ladies ;) Postanowiłam się do Was zgłosić,żeby mnie ktoś nakierował na odpowiednie tory ,bo czuję że się pogubiłam w tym wszystkim .Postaram się przedstawić sprawę jasno i konkretnie. Wcześniejsze odżywianie (czyli od urodzenia) było straszne.Wychowywała mnie babcia ,która uwielbia słodycze i mnie nimi też faszerowała od małego.Do [...]
Witajcie, Pisanie tego bloga ma na celu mnie zdopingowac do dalszej pracy nad soba:) - kobieta 29 lat - 183 cm / 85 kg - cel: redukcja, jestem raczej mocnej budowy typu gruszka.. zalezy mi na spadku cm, nie kg doklande pomiary podam rano Krotka historia: Dawno temu po glodowkach + obrzarstwach (ok. 8 lat temu) trafilam na to forum i w miare [...]
Witam moimi celami wakacyjnymi jeśli chodzi o dziedzinę sportu to siła,masa,wytrzymałość,kondycja. i mam prośbę by ktoś doświadczony sprawdził czy idę w dobrą stronę siłę i masę- chce ćwiczyć poprzez ćwiczenia na siłce kondycja-rowerek wytrzymałość-poprzez odpowiedni trening wszystko postarałem się dobierać tak by się za bardzo nie kolidowało [...]
Witam, mam 15 lat i chciałbym zrobić sobie nowy plan i prosiłbym was o ocenę, trenuję już z 3 miesiące i moim celem jest spalenie tkanki tłuszczowej i być ogólnie sprawniejszym, posiadam sporo obciążenia 3 sztangi i sztangielki, drążek, ławkę regulowaną i stojak. Mój stary plan: Przed treningiem rozciąganie dynamiczne i po treningu zwisy na [...]
Urodziłem się w 1995 roku. Zrobiłem w swojej karierze A6w i wykonywałem ćwiczenia na całą partie ciała w pon. śr. i pt. żeby się przygotować do siłowni. Zacząłem od sierpnia tamtego roku, a brzuch katowałem już od stycznia(na marne) Oto mój plan: Poniedziałek: Biceps,Triceps, ABS(brzuch) Wtorek: Bieganie, rozciąganie, Boks Środa: Klata [...]