SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Plan treningowy na Selekcje

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Zwracam sie do osób z doświadczeniem o uwagi do poniższego planu treningowego. Do tej pory trenowałem na "wyczucie", ale po przeczytaniu tekstów na sfd przekonałem się że opierając się tylko na wyczuciu można co najwyżej zostać wyselekcjonowanym na cmentarz Z gory dziekuje za wszelkie krytyczne i konstruktywne uwagi Szerp Plan Treningowy na [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 9149 Data: 2006-06-09 13:56:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witajcie! :) Powracam po dwóch latach z dociążeniem, to jest mój pierwszy dziennik i mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze, przez dwa lata nazbierało się trochę (+13kg a i tak wtedy było za dużo). Kilka słów o mnie, od poprzedniego tygodnia wróciłem na siłownię, zakwasy niesamowite, ledwo poruszałem się w pracy. Wczoraj po treningu już wszystko [...]

    Odpowiedzi: 321 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-23 13:56:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam 15 lat, w październiku tego roku skończę 16. Postanowiłem wziąć się za siebie.Jestem początkujący jednak już od ok. miesiąca ćwiczę trochę z expanderem, robię pompki, brzuszki, podciągam się na drążku, dużo jeżdżę na rowerze. Ułożyłem sobie swój własny plan treningowy.Skorzystałem ze stronki http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Mój sprzęt to: [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2998 Data: 2009-06-24 12:24:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening domatora a moje efekty

    Temat
    Trening w domu

    No więc tak, od ponad roku trenuję w domowym zaciszu. Mam do dyspozycji trochę sprzętu, min: hantle 3kg, ekspander i rękawice bokserskie. Mam 15 lat, 66 kg wagi i 183cm wzrostu. Trenuje najczęściej co drugi dzień np: Poniedziałek-Trening Wtorek-Wolne Środa-Trening Czwartek-Wolne Piątek-Trening Sobota-Wolne Niedziela-Trening Niestety Wtorki i [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3922 Data: 2013-08-06 13:39:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nikt nie odpowiedział na zamieszczony w innym dziale temat, pewnie dlatego, że był to zły dział. Plan opracowany na podstawie tego:klik PONIEDZIAŁEK (rozgrzewka:skakanka, trucht) 1.podciąganie jednorącz 3 serie po 6 powt. 2.pompki w staniu na rękach 3 serie po 10 powt. 3.przysiad na jednej nodze 2 serie po 6 powt. 4.pompki z przeskokiem 3 serie po [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 623 Data: 2012-07-03 13:07:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening FBW

    Temat
    Trening dla początkujących

    Powtórzenia 6-12 lub metoda 15-10-5 Kolejność: 1.Bicepsy 2.Nogi 3.Plecy 4.Klata 5.Barki 6.Tricepsy A (pon.) Rozgrzewka(10 min) Skakanka(4-8min) Klatka piersiowa: - Wyciskanie hantli na skosie 3s -Pompki głębokie 2s Barki: -podrzut 3s - Wyciskanie hantli 2s Tricepsy: - Pompki na poręczach 2s Plecy: - Martwy ciąg 2s - Podciąganie na drążku [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 842 Data: 2014-08-26 21:53:59 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Oceńcie splita

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Plan treningowy dzień 1 - wolne - dzień 2 - wolne - dzień 3 - wolne - wolne Dzień 1: Klatka - wyciskanie sztangi leżąc 15/12/10/8 - wyciskanie sztangi na skośnej 15/12/10/8 - Rozpietki ze sztangietkami lezac 4x15-12 Biceps - sztangietki stojąc z nadgarstkiem ( z supinacją) 15/12/10/8 - uginanie siedząc [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 813 Data: 2006-03-27 12:04:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TAK/NIE? plan fbw na początek

    Temat
    Trening dla początkujących

    Trening: PONIEDZIAŁEK siłownia + 15min aeroby WTOREK rozciąganie + absII ŚRODA siłownia + 15min aeroby CZWARTEK rozciąganie + absII PIĄTEK siłownia + 15min aeroby SOBOTA rozciąganie + absII NIEDZIELA wolne +tabata 1x w mc-u -------------------------------------- 1) przysiad 3x12 (50kg) 2) rumunski martwy ciag 3x12 (35kg) 3) wyciskanie na plaskiej [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1346 Data: 2009-02-14 16:54:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik - AxlRose1

    Temat
    Trening w domu

    Witam. W celach czysto motywacyjnych, postanowiłem utworzyć dziennik. Trening który będę stosował jest następujący; Trening A: Przysiady 3-4s Żuraw 2s Rozciąganie nad głową 3-4s Pompki na 3 krzesłach 3s Rozciąganie przed sobą 2s Uginanie ramion z ekspanderem stojąc 2s Francuskie wyciskanie jednorącz z ekspanderem 2s Plank 2-3s po 30-60s. Trening [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2319 Data: 2010-08-07 20:43:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do sprawdzenie

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Proszę o sprawdzenie poniższego planu treningowego. Ćwiczę tym planem od 5 tygodni. Mam 24 lata, 63 kg, 177 cm. Cel: zbudowanie masy mięśniowej. Staż: Kiedyś podobnym planem ok. pół roku, później długa przerwa, następnie 3 miesiące na siłowni, rok przerwy i rok siłowni (raz w tygodniu, tyle co na wf na uczelni). Dieta: ok. 3000 kcal. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 547 Data: 2017-04-08 23:48:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 16 lat dziewczyna. suple w kolarstwie

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    1.WIEK: 16 2.WAGA: 49 3.WZROST: 163 4.WYMIARY: nigdy nie mierzyłam :) -Biceps: - -Klata: - -Udo: - -Talia: - 5.STAZ NA SILOWNI: 3 miesiące 6.CEL SUPLEMENTACJI: regeneracja, spalenie tkanki tłuszczowej 7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: bcaa, żele energetyczne (o ile można to nazwać odżywką) 8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1020 Data: 2013-02-03 23:19:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hmm:) Taki sobie trening

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam wszystkich mam takie pytanie odnośnie treningu: Obecnie trenuje sobie takim systemem: Dzien 1 Brzuch: Według uznania Klatka: -Wyciskanie lawka plaska 16-16-16-16 -Wyciskanie w skosie 12-12-12-12 -Pompki na poreczach (z obciazeniem) 12-10-8-8 Triceps: "SUPER SERIA" Wyciskanie sztangielka zza głowy 12-12-12-12 Pompki odwrotne [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1683 Data: 2008-09-10 18:20:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wstałem dziś rano, wszedłem na sfd, patrzę, a tu nowy post Yakuzy, myślę sobie: „też bym sobie coś dziś napisał". Otworzyłem posty podwieszone i szukam o czym jest najmniej artykułów, no i co? Okazało się, że o barkach jest tylko 5 tematów, postanowiłem to zmienić . A więc jedziemy : Barki są niewielką grupą mięśniową, lecz nie oznacza to, [...]

    Odpowiedzi: 133 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-08-29 15:50:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc/ocena przy pisaniu treningu i diety na rok szkolny

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Informacje o mnie znajdziecie w tym temacie http://www.sfd.pl/Rozpocz%C4%99cie_IF_bardzo_prosz%C4%99_o_pomoc_przy_diecie-t957156.html dlatego nie będę tu tego kopiował bo nie ma sensu moim zdaniem... Z tamtej strony także wysłali mnie do tego działu ;) Witam. Uprzedzam, że poniższy tekst i temat będzie długi, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1334 Data: 2013-07-22 14:18:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KILKA WSKAZÓWEK W TEMACIE PRZED-TRENINGOWEJ SUPLEMENTACJI

    Temat
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    KILKA WSKAZÓWEK W TEMACIE PRZED-TRENINGOWEJ SUPLEMENTACJI Rozciąganie zimnej gumy może ją rozerwać w przeciwieństwie do rozgrzanej i elastycznej. Mięśnie, ścięgna i wiązadła muszą być rozgrzane aby podczas treningu nie dochodziło do nadmiernej ilości mikropęknięć, wywołujących stan zapalny i silny ból. Poza tym częste, skumulowane mikrourazy mogą [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1907 Data: 2011-04-28 11:08:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witajcie drogie ladies ;) Postanowiłam się do Was zgłosić,żeby mnie ktoś nakierował na odpowiednie tory ,bo czuję że się pogubiłam w tym wszystkim .Postaram się przedstawić sprawę jasno i konkretnie. Wcześniejsze odżywianie (czyli od urodzenia) było straszne.Wychowywała mnie babcia ,która uwielbia słodycze i mnie nimi też faszerowała od małego.Do [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 4217 Data: 2012-06-18 11:42:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witajcie, Pisanie tego bloga ma na celu mnie zdopingowac do dalszej pracy nad soba:) - kobieta 29 lat - 183 cm / 85 kg - cel: redukcja, jestem raczej mocnej budowy typu gruszka.. zalezy mi na spadku cm, nie kg doklande pomiary podam rano Krotka historia: Dawno temu po glodowkach + obrzarstwach (ok. 8 lat temu) trafilam na to forum i w miare [...]

    Odpowiedzi: 1348 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-12 16:07:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • siła,masa,wytrzymałość :)

    Temat
    Sztuki Walki

    Witam moimi celami wakacyjnymi jeśli chodzi o dziedzinę sportu to siła,masa,wytrzymałość,kondycja. i mam prośbę by ktoś doświadczony sprawdził czy idę w dobrą stronę siłę i masę- chce ćwiczyć poprzez ćwiczenia na siłce kondycja-rowerek wytrzymałość-poprzez odpowiedni trening wszystko postarałem się dobierać tak by się za bardzo nie kolidowało [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 5726 Data: 2009-06-16 12:39:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny

    Temat
    Trening w domu

    Witam, mam 15 lat i chciałbym zrobić sobie nowy plan i prosiłbym was o ocenę, trenuję już z 3 miesiące i moim celem jest spalenie tkanki tłuszczowej i być ogólnie sprawniejszym, posiadam sporo obciążenia 3 sztangi i sztangielki, drążek, ławkę regulowaną i stojak. Mój stary plan: Przed treningiem rozciąganie dynamiczne i po treningu zwisy na [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 538 Data: 2015-06-13 20:53:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Planik do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    Urodziłem się w 1995 roku. Zrobiłem w swojej karierze A6w i wykonywałem ćwiczenia na całą partie ciała w pon. śr. i pt. żeby się przygotować do siłowni. Zacząłem od sierpnia tamtego roku, a brzuch katowałem już od stycznia(na marne) Oto mój plan: Poniedziałek: Biceps,Triceps, ABS(brzuch) Wtorek: Bieganie, rozciąganie, Boks Środa: Klata [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1428 Data: 2011-07-19 23:43:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)