SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xeor / 'Wszystko jest możliwe' / Redukcja, 7 miesięcy, 27kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Witajcie! :)
Powracam po dwóch latach z dociążeniem, to jest mój pierwszy dziennik i mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze, przez dwa lata nazbierało się trochę (+13kg a i tak wtedy było za dużo).

Kilka słów o mnie, od poprzedniego tygodnia wróciłem na siłownię, zakwasy niesamowite, ledwo poruszałem się w pracy. Wczoraj po treningu już wszystko dobrze, czuję się świetnie, dietę trzymam od tygodnia aczkolwiek nie dokładnie tą co teraz mam. Zaryzykowałem i zobaczymy za miesiąc jak to będzie z tymi kcal, bo mnie przeraziło zjadanie 3200kcal, ale po tygodniu już zacząłem jakby to wszystko szybciej wchłaniać i po 3h od posiłku jestem już głodny. :)

Dieta prezentuje się tak:




Wymiary:
Waga Biceps Klatka Pas Brzuch Udo Łydka
127 45 118 114 129 74 49

Wiek 20lat,
Aktywność:
3x w tygodniu siłownia, po siłowni steper (na razie przez ten tydzień po 15 minut, od następnego 30 minut i tak stopniowo aż dojdę do 60min).

2-3x w tygodniu planuję włączyć rozciąganie z aerobami, około 60-90minut

Do tego dodatkowo jak mi tylko ból gardła przejdzie to rano o 5 przed posiłkami, 30 minut szybkiego marszu na rozruszanie stawów (może po miesiącu włączę zamiast tego bieganie, ale teraz nie dałbym rady).

Trening siłowy wygląda tak:
PONIEDZIAŁEK
Klatka:
Skos góra hantle, 14/14/12/10
Płaska hantle, 12/12/12/12
Rozpiętki hantle, 12,12,12,12

Biceps:
Stojąc sztanga: 14/12/10
Modlitewnik: 12/12/12
Stojąc młotki: 12/12/12

ŚRODA
NOGI:
Przysiad: 16/16/16/16/16
Prostowanie siedząc: 16/16/16/16/16
Prostowanie leżąc: 16/16/16/16/16

Barki:
Wyciskanie siedząc hantle: 14/14/12/10
Do brody: 12/12/12
Wymachy na bok: 12/12/12

Kaptury: 16/16/16

PIĄTEK:
Plecy:
Ściąganie drążka do klatki: 14/14/12/10
Wiosłowanie: 12/12/12/12
Dociąganie w siadzie: 12/12/12/12
Martwy ciąg: 16/14/12/10

Triceps:
Francuz: 14/14/12/10
Prostowanie stojąc: 12/12/12
Prostowanie jednorącz podchwytem: 12/12/12

Przedramiona: 14/14/14/14

No to na tyle z tego treningu, wiem że on podchodzi trochę pod robienie masy, ale dodając do tego aeroby - 60 minut po treningu + codziennie te 30 min spaceru w DNT rozciąganie to da swoje efekty, nie przepadam za treningami FBW.

Mam nadzieję, że teraz się uda zmienić tryb życia na taki który chciałem od dawna, ale brak było pieniędzy, chęci a za dużo używek, fajki, alkohol. Nie chodzi mi teraz o samo odchudzanie, lecz to stawiam na pierwszym miejscu, lecz chodzi o zdrowe odżywanie i tryb życia.

Cal jaki sobie obrałem to w ciągu 7 miesięcy zejść do 100kg, wtedy już będę czuć się jak piórko, to wychodzi jakieś 3,8kg na miesiąc powinno się udać, pierwszy raz wrzuciłem sobie bilans 3200kcal, zawsze miałem 1500-2000 i może dlatego ta waga nie szła w dół, dzisiaj już po tej diecie odczuwam potliwość, lepsze samopoczucie i więcej energii, wydaje mi się że organizm mój zaczął szybciej przyswajać pokarm i wykorzystywać.

Sprawozdanie będę dawać co niedzielę jeżeli chodzi o wagę i wymiary.

Co o tym sądzicie? Jeżeli czegoś nie dopisałem proszę o zwrócenie uwagi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
wzrostu zapomniałeś napisać albo ja przeoczyłem
Powodzenia!

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
185cm, dzięki, zobaczymy jak to będzie wyglądać za miesiąc. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Nie wiem czy to wina tego że jestem przeziębiony czy czegoś innego ale ledwo co wepchnąłem 4 posiłek. Piąty chyba odpuszczę i zjem tylko ostatni i pójdę spać o 20:00, może się wykuruję, zobaczę jeszcze. Jutro trening o 17, sprawdzę ile podnoszę i będę notować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6450
Powodzenie życzęAle póki co bieganie sobie odpuść

" Brak Samodyscypliny Poprzedza Upadek "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2574
powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9039
Wytrwałości przede wszystkim, wiem z własnego doświadczenia że to jest klucz do sukcesu :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
jareklel tak jak mówiłem, rano przed śniadaniem planuję dodać 30 min szybkiego spaceru, codziennie, tylko nie wiem czy przed czy po śniadaniu, wydaje mi się że to będzie dobry pomysł, tylko przejdzie mi ból gardła i biorę się do roboty, :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6450
Ja bym najpierw zjadł śniadanie a potem sobie zrobił taki szybszy spacer

" Brak Samodyscypliny Poprzedza Upadek "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Wczoraj ominąłem jeden posiłek, pewnie z powodu przeziębienia nie mogłem go już wepchnąć.

Na wadze przez pierwszy tydzień było 1kg więcej, a teraz z tego 1kg zeszło do 0,5kg, nie wiem czy to woda, czy tłuszcz, ale coś zaczyna się dziać!

Dziś wszystko idzie bardzo sprawnie, Rano tylko uciekła mi gdzieś kasza ;f ale większego problemu to nie zrobi, o 17 trening, nogi, barki, zobaczymy jak pójdzie, tydzień temu było koszmarne źle. Męczy mnie lekko kaszel i katar ale da się przeżyć.
Tutaj zdjęcie mojego łososia z warzywami i kaszą :D Smakowało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
wrzuć swoje foto, będziemy oglądać efekty Twojej pracy. Powodzenia!

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mozecie kuknac na ten plan

Następny temat

plan do oceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium