SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • co jest z moimi kolanami?

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Wątpię, czy rozciąganie może mu pomóc przy problemach ze stawami.-a miałes jakies powazne problemy ze stawami, ze tak piszesz?? bo ja miałem i między innymi rozciąganie mi pomogło, często problemy biora się stąd, że mięsnie są zbyt dlugi czas przykurczone i wywierają za duży, ciągly nacisk na staw... inną rzeczą jest możliwość nierównowagi [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2707 Data: 2008-03-23 22:08:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 5 dzien testu Jestem dziś jakis ospały i nie do zycia nie wiadomo czemu, chyba dlatego ze mało spałem. Jezeli chodzi o jedzenie to wszytsko tak jak w diecie bez zadnych zmian. Na treningu oczywiscie dalem z siebie wszystko, choc ciezko bylo na poczatku rozgrzac te masakryczne zakwasy na klatce Dzis trening plecow i tricpesa, bylo fajnie, pompa i [...]

    Odpowiedzi: 273 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-09 18:38:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Piatek - On Micha (do godziuny 15) 1. Platki owsiane + mleko + rodzynki i 3 jajka 2. Ryz + filet z kurczaka + buraki Trening (BCAA a po tren 40g bialka + banan) 3. Ryz + filet z kurczaka + buraki Wypis z treningu: Dzis ciezary na martwy mniejsze ale to z tego powodu ze chcialem zrobic to najbardziej technicznie jak potrafie, tak jak pisal miedzy [...]

    Odpowiedzi: 273 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-23 14:59:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wypiska z wczoraj Piątek - On Dieta 1. Musli 150g i 2 jajka 2. Sałatka z kurczakiem 3. 150g makaronu + kurak 200g 4. 180g makaronu + kurak 200g 5. Białko 40g + banan + wafelek (w pracy) 6. Kanapki z szynka (w pracy) 7. Twarog 200g + 10ml oliwy Trening: Martwy ciag (60x12, 60x12, 80x10, 100x8, 120x6, 140x4) Sciaganie drazka za kark (80x6, 75x8, [...]

    Odpowiedzi: 273 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-31 13:29:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich po krótkiej przerwie... Mam w domu problemy z netem, starzy sie wyprowadzili zostalem sam w mieszkaniu i musze nowa umowe podpisac na net. W poniedzialek musze jechac do glownej siedziby UPC i to zalatwic bo wczesniej nie było kiedy. W tym tygodniu net juz napewno bedzie, test potrwa jeszcze mysle jeszcze tydzien lub dwa. Mialoby [...]

    Odpowiedzi: 273 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-07 11:41:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Piątek - On OSTATNIA TRENINGOWA WYPISKA Dieta 1. Musli 150g i 2 jajka 2. Tunczyk 3. Kanapki 4. 180g makaronu + kurak 200g 5. Białko 40g + banan + wafelek (w pracy) 6. 100g ryzu +200g kuraka 7. Twarog w planie Trening: Martwy ciag (60x12, 80x12, 100x10, 120x8, 130x6, 140x4) Sciaganie drazka za kark (80x6, 75x8, 70x8, 55x15) Przyciagnie kierownicy [...]

    Odpowiedzi: 273 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-13 20:28:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czasami ludziom strzela w kolanach i słychać takie jakby tarcie chrząstek, jak robią pełny przysiad, ale to kwestia małego rozciągnięcia. Może u Ciebie też tak jest, że strzelają jakieś chrząstki, niemobilne krążki międzykręgowe czy jakoś tak? No raczej rozciąganie nie powinno kręgosłupa uszkodzić, nie popadajmy w paranoję. Ale chyba nie muszę [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1884 Data: 2013-11-11 13:49:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • większość było i troche nie na temat ale wrzuce to się może przyda: trening z użyciem ciężaru własnego ciała http://www.sfd.pl/temat219462-strona2/ ciekawy temat o ilości powtórzeń http://www.sfd.pl/temat247583/ jak dobierać ćwiczenia http://www.sfd.pl/temat262714/ ciekawe podejście do kapturów http://www.sfd.pl/temat259762/ [...]

    Odpowiedzi: 95 Ilość wyświetleń: 13223 Data: 2006-07-11 12:53:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Za mało tego, plan jest biedny a chodziło mi o użytkownika dariusz222. Kiedyś trafiłem na ten plan http://www.sfd.pl/M%C3%B3j_plan_na_si%C5%82owni_pod_sporty_walki-t794327.html całkiem spoko (mam nadzieję, że kolega nie będzie miał pretensji) Trochę ten plan możesz zmodyfikować a więc... Pierwszy dzień 1.Przysiady ze sztangą 3x15p (lekkie ciężary) [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 2919 Data: 2012-07-27 23:44:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Basen lepszy niż bieganie?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zgadzam sie, biegnie jest bardziej "kontuzjogenne" jesli chodzi o stawy, ale plywac nie ekazdy moze i w wodzie moze sie utopic Ja umiem plywać i biegać a najbardziej lubie jazde na rowerze, // Na motocyklu tez bylo fajnie ale kiepsko ze spalaniem tt poza tym sprzedalem ... Mi najwieksze efekty przynosi bieganie. Inna dobra kombinacja [...]

    Odpowiedzi: 66 Ilość wyświetleń: 11362 Data: 2005-09-19 16:47:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik Treningowy Kamyka :)

    Post
    Trening w domu

    1 TRENING SILOWY 24-12-2015 Lafay pzm. Ib Rozgrzewka + B 9/4/2 = 15 (pierwsza seria o 3 powt. wiecej niz w tescie wiec naprawde fajnie to poszlo :P ) A 13/8/4 = 25 C1 4/3/3 = 10 EL 15/15/15 = 45 EP 15/15/15 = 45 F 15/10/10 = 35 G 3 serie - nie liczylem powt. K2(150cm) 15/15/15 = 45 Zwis swobodny 3x25sek Rozciąganie - Przepona - jak widac [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3145 Data: 2015-12-24 20:35:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gienus12 dziennik treningowy - road to sopot :-)

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    /SFD/Images/2016/6/27/c54926f33b2647119d18131ee35b50e9.jpg Powitać Klatka + Biceps + brzuch + cardio zrobione Klatka : Tutaj wszystkie powt wolne opuszczanie i szybsze unoszenie, także zeszło mi kope czasu. Wyciskanie na maszynie siedząc przed siebie. 3s x12 powt i w ostatniej dropset Wyciskanie na ławce dodatniej 20kg x 3s x 12 powt Pompki na [...]

    Odpowiedzi: 461 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-27 12:38:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Typ treningu przy MMA

    Post
    Scena MMA i K-1

    witam jest to chyba pierwszy moj post na sfd -Typ treningu: Wszystkie partie ciała każdego dnia czy trening danych partii w określonych dniach? Moim zdaniem lepiej wszystkie miesnie podczas jednego treningu, ale uwazaj, zeby sie nie przetrenowac, zapoznaj sie z tym tematem: [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2107 Data: 2008-04-19 20:39:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase dla trenującego sztuki walki

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Płeć : mężczyzna Wiek : 18 Waga : 65 Wzrost : 186 Obwód klatki : Obwód ramienia : Obwód talii : Obwód uda : Obwód łydki : Wszystkie info o wymiarach podam max do jutra Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : Aktywność w ciągu dnia : szkoła ( dużo dużo schodów hehe) Rozciąganie rano i wieczorem, walka z cieniem Uprawiany sport lub inne formy [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 9055 Data: 2019-03-29 21:52:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poniedziałek - 07.03 Rozbieganie 8 km Rozciąganie : 10min Rytmy : 8x60m Sprawność na sali: 2x po 10 stacji np. brzuchy, grzbiety, pajacyki, płotki, piłki lekarskie Wtorek - 08.03 Trucht : 3 km Rozciąganie : 10 min Szybkość : 8x120m Środa - 09.03 Wolne - chyba mnie bierze choroba, łamie mnie w kościach i złe samopoczucie, narazie się wygrzewam w [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1956 Data: 2011-03-09 18:16:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A dlaczego lepiej wolna? jesli mozna wiedziec:P bo na smithie dzisiaj najgorzej nie było triceps mocniej pracowal niz normalnie przy wyciskaniu klatka tak jakby tez lepiej pracowała, czulem rozciaganie w dolnej fazie ruchu inne niz przy wolnej sztandze spodobal mi sie nawet ten smith a przecinki bo spacji nie mam, moge jej uzywac wciskajac [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 6603 Data: 2009-01-21 22:35:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A dlaczego lepiej wolna? jesli mozna wiedziec:P bo na smithie dzisiaj najgorzej nie było triceps mocniej pracowal niz normalnie przy wyciskaniu klatka tak jakby tez lepiej pracowała, czulem rozciaganie w dolnej fazie ruchu inne niz przy wolnej sztandze spodobal mi sie nawet ten smith bo narzuca ruch w nienaturalnym torze co potencjalnie jest [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 6603 Data: 2009-01-21 22:41:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Metodyk tak zrobię na następnym treningu siadów, póki jeszcze mam śmieszny ciężar mogę szukać swojej pozycji i żeby przy tym było poprawnie. Dużo mi dało nagrywanie filmów...żałuję,że nie robiłam tego wcześniej,ale trudno. Pamiętam od razu jak Piotrek wychwycił błędy,potem weszło rozciąganie i była poprawa. Jeszcze jak grrubcio chodził na siłkę to [...]

    Odpowiedzi: 1192 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-03 22:50:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Arcanui - przygotowanie do zawodów

    Post
    Strength & Endurance

    Witam Miniony tydzień z tych bardziej delikatnych, zamiast 6 zrobiłem 3 treningi. Czuje się w miare wypoczęty. W nastepnym tygodniu przewiduje 5 treningów, 3 Muay Thai, 2 z ciężarem własnego ciała. Dodatkowo rower. 25.07 Muay Thai -rozgrzewka -ciąg dalszy walki z odwrotnej pozycji -sprinty x6 -sprint + unoszenie nóg w lezeniu razem z tułowiem [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3840 Data: 2013-07-27 17:21:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Arcanui - przygotowanie do zawodów

    Post
    Strength & Endurance

    Witam 19.08 Dałem zaciągnąć się na siłowanie, wyszedłem z karnetem%-) Trochę mi brakowało treningu z ciężarami. W poniedziałki i piątki będę odwiedzał siłownie. Na razie zrobiłem taki trening: 1. podciąganie x8 2. wyciskanie w staniu 5kg x15, 8kg x15, 10kg x15 +20kg gryf 3. pompki na poręczach 16x, 12x, 8x 4. przysiad 20kg x15, 32,5kg x15, [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3840 Data: 2013-08-21 17:51:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)