SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Rozciąganie nóg do szpagatów

    Post
    Scena MMA i K-1

    Witam wszystkich Aby robić szpagat bez rozgrzewki należy mieć silne mięśnie przywodzicieli i dwugłowych uda(tylna część uda). Mięśnie wewnętrzne(przywodziciele) wzmacniamy przez przywodzenie nóg leżąc(kładziemy się na plecach, dolny grzbiet przylega do podłogi, nogi pionowo i wykonujemy odwodzenie nóg w bok, a następnie jak opuścimy je jak [...]

    Odpowiedzi: 1904 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-08-30 22:58:00 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Zanim omówię benfity „stretchingu” chciałbym nadmienić kilka rzeczy, które należy zrobić zanim przystąpi się do niego, oraz metody stretchingu. Wiele osób ma nawyk mylenia stretchingu ze zwiększaniem mobilności. Stretching jest formą zwiększania elastyczności poszczególnych mięśni i powięzi z nimi związanych. Zanim jednak do niego się przystąpi [...]

    Odpowiedzi: 592 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-07-30 08:47:35 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • natomiast technika cwiczen wygladala ok w mojej skromnej opinii ha- teraz ja się poczułam obserwowana (dopiero teraz...) Betkaapoza ślinieniem czuje się dobrze niecierpliwie czekam na nowy trening, chyba zmieniło mi się podejście do ćwiczeń, bardziej mnie teraz jara zrobienie ćwiczenia tak, żeby się zmęczyć przy 3 powtórzeniu mądrzenie się w [...]

    Odpowiedzi: 841 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-17 09:10:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shrimp, strasznie mnie cieszy i salsunia i spadki 8-)8-)8-) MISKA ZAŁOŻENIA: 3 dni T100/W40 1 dzień 1700 kcal B130/T>100/W>100 nie wiem czy to od ciągłego siedzenia, czy od tego ze w końcu udaje mi się wyrobić z ilością warzyw... mam wzdęcia do 2 dni i brzuch jak balon WARZYWA pomidor, cebula, marchewka, pietruszka, papryka, - ilość powyżej 700 [...]

    Odpowiedzi: 841 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-18 20:23:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pat34 - Living Life On Your Own Terms

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Postanowiłem od przyszłego tygodnia podkręcić obroty i zmienić plan treningowy na bardziej konkretny. Plan pochodzi z rocznego planu treningowego christiana thibaudeau. Myśle że zostane przy nim na 4-5 tyg. Potem 5-6 tyg planu z priorytetem na klatke a dalej zobaczymy ;) Plan ma dość sporą objętość treningową ale myśle że dam rade. Kcal podbije [...]

    Odpowiedzi: 662 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-28 21:59:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początkujący z motywacją

    Post
    Trening w domu

    Dobra miałem chwile, poczytałem i starałem sie profesjonalnie podejść do tego, wiec tak : Rozgrzewka: 1. Bieg w miejscu, w trakcie biegu krążenie ramion w przód i w tył po 15-20 razy. 2. Stanie w rozkroku ramiona w góre, skłony tułowa w przód i w tył z pogłębieniem po 15-20 razy. 3. Skrętoskłony 15-20 razy 4. Stanie w szerokim rozkroku, [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 5537 Data: 2009-09-18 15:29:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Nie mam ostatnio czasu żeby pobuszować po forum :-(. Korzystam z ładnej pogody i robię porządki wiosenne na podwórzu i w ogrodzie, oraz w miarę wolnego uskuteczniam spacery z psem a nawet już zrobiłem pierwszy wiosenny rekonesans rowerowy :-D. Wtorek 05.03. 2019 - Spacer z psem 6 km. - Gimnastyka rozciąganie – 20 min - Rower stacjonarny 25 min [...]

    Odpowiedzi: 4069 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-03-08 14:32:47 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Jawor - Opisałbyś te ćwiczenia na zwiększenie mobilności w stawie biodrowym! Wstaw filmik z komentarzem albo zrób to pisemnie. Dzisiaj w TV śniadaniowej mówili o nerwie kulszowym i polecali rozciąganie: w siadzie przyciąganie zgiętej nogi w kolanie do klatki z przytrzymaniem przynajmniej 10 sekund a także (zdaje mi się) w siadzie założenie nogi [...]

    Odpowiedzi: 4069 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-11-12 11:43:57 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Na poczatek to odniose sie do tego przekręconego przez Ojana przysłowia ;-) Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj! Nie ma sprawy tylko doba musiała by trwać 5 razy dłużej ;-) To co masz zjeść dzisiaj zjedz jutro! Ja tam raczej wolę świeże jedzenie, nie będę odkładał na jutro ;-) W czwartek takie krótkie spotkanie opłatkowe dyspozytorów aktywnych i [...]

    Odpowiedzi: 4069 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-12-15 18:29:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Kolejny tydzień treningowy dobiegł końca. Od przyszłego tygodnia trenujemy dalej ale trochę inaczej ;-). Trening "Dorównać Jaworowi " Tydzień 11 Piątek 07.02..2020 . Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itd 1. Seria łączona ( pompki, kubany ) 1a. Pompki na uchwytach szeroko - 30 p - 3s x 10p 1b. "Kubany" hantlami - 30p - 3s x 10p [...]

    Odpowiedzi: 4069 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-02-08 20:22:06 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Tak jak planowałem czwartek rano po pracy Trening „Powrót do formy” Tydzień 3/6 Czwartek 30.04..2020 . Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itd 1.Seria łączona ( pompki, kubany ) 1a. Pompki na uchwytach - 30 p - 3s x 10p 1b. "Kubany" hantlami - 30p - 3s x 10p x 5kg, 2.Wyciskanie sztangi leżąc ławka płaska – 46 p - 20 kg, x 10p - [...]

    Odpowiedzi: 4069 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-05-03 22:30:29 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    No niestety znowu się zaniedbałem }:-(, dużo roboty brak czasu żeby siąść przy kompie . Oczywiście trochę potrenowałem ;-)w zeszłym tygodniu wpadł czwarty trening, w tym jak na razie tylko dwa. NIEDZIELA po południu „Powakacyjne szukanie siły do WL" Tydzień 2 Niedziela 23.08..2020 . Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itd 1. [...]

    Odpowiedzi: 4069 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-08-29 12:00:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Tydzień podzielony między pracę a trening. Nie było za bardzo czasu na nic innego bo w pracy koledzy na kwarantannie i trzeba jakoś połatać ich dyżury. Wypiska treningowa z tego tygodnia :-D Tydzień 2 trening 1 „"Co z tego wyjdzie, Hmmmmm???" 23.11.2020r Krótka rozgrzewka i rozciąganie 1.Pompki na uchwytach z gumą - 10p x 5s 2. Kółko z kolan - [...]

    Odpowiedzi: 4069 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-11-27 21:11:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wszystkie artykuły uderzanych

    Post
    Sztuki Walki

    Aktualizowałem spis. Jakby któryś mod mógł to niech sie zajmie ocenieniem tego tak abym mógł juz w pełni zakonczyc ten spis Nie pogrubiałem teraz tak jak wczesniej bo zajmuje to duzo czasu. ZANIM ZADASZ PYTANIE - KONIECZNIE PRZECZYTAJ http://sk2.pl/19028 - Jesteś nowy CZYTAJ TO by Placek http://sk2.pl/19875 - WYSZUKIWARKA SFD! Dopiero zamierzasz/ [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 9936 Data: 2008-09-19 08:49:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shula/Dziennik-blog.IRONMANIA.sezon 2009/2010r.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    poniedziałek-5.10.09r. pierwszy trening siłowy po przerwie,postanowiłem zrobić go bardzo delikatnie. rano przed ćwiczeniami rozciąganie całego ciała kończyny dolne 5 ćwiczeń.góra 3ćw. dokładnie opiszę ćwiczenia rozciągające za kilka dni. trening siłowy: nogi-przysiady ze sztangą-3s.x12-8powt.30,40,45kg. klata-wyciskanie sztangi płasko [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-10 22:23:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shula/Dziennik-blog.IRONMANIA.sezon 2009/2010r.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    3.11.09r. rozciąganie całe ciało. brzuszki-4x100powt. pompki-4x25powt. bieg-6km.czas:36:03sek.tętno-143/160max. spining:2h.tętno-122/166max.kcal-1178. rozciąganie całe ciało. 4.11.09r. rozciąganie całe ciało. siłownia: środa nogi-prostowanie nóg-6s.x12-8powt. nogi-zginanie nóg-6s.x12-8powt. klata-wyciskanie hantli leżąc-s.x12-8powt. [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-07 22:23:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shula/Dziennik-blog.IRONMANIA.sezon 2009/2010r.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    11.01.10r. tętno spoczynkowe-42. rozciąganie całe ciało. brzuszki-spięcia-100powt. siłownia: wyc.szt.leżąc,uchwyt szeroki-10p.x50kg./8p.x60kg./6p.x70kg./4p.x80kg.x3serie. wyc.szt.leżąc,uchwyt wąski-10p.x50kg./8p.x60kg./6p.x70kg./4p.x80kg. rozpiętki z hantlami-10p.x8kg./8p.x10kg./6p.x12kg./4p.x14kg. dipsy-15,15,15,15,powt. fr.wyc.szt.łamanej [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-17 17:29:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shula/Dziennik-blog.IRONMANIA.sezon 2009/2010r.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    poniedziałek-15.02.10r. rozciąganie całe ciało. brzuszki-100powt. pompki-20,20. i tyle...szkoda gadać! wtorek-16.02.10r. rozciąganie całe ciało. brzuszki-100,100,100powt. pompki-5x20powt. bieg-3km.czas-14:05sek. troszkę za krótko i za szybko! spining-2h.tętno-123/158max.kcal-1310. środa-17.02.10r. rozciąganie całe ciało. [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-23 22:53:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shula/Dziennik-blog.IRONMANIA.sezon 2009/2010r.

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    HEJKA!!! lateoo-pozdrawiam! 15.07.2010r. rozciąganie całe ciało. brzuszki-3x100powt. ławka rzymska-3x20powt. prostowanie pleców z leżenia-3x10powt. rower-MTB-9km.trasa-leśna wyjechałem w góry z rodzinką i znajomymi,takie mini wakacje wieczorem dojechaliśmy i zrobiliśmy ognisko! 16.07.2010r. marszobieg-12km. podciąganie się-6powt. rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-24 11:23:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co do czytania dzienników innych. To na spokojnie bo zaraz kulki w aucie będziesz woził ;-). Nie grozi na razie :-D To do mnie ta aluzja? :-D Macie rację. Jestem bzik, ale mi z tym dobrze :-) Jedni wożą odważniki w bagażniku, inni obrazki na plecach :-D :-D :-D Policzek drugi nastawiam pokornie :-D Kabo pisał, że mnie tu wywołano... Mam [...]

    Odpowiedzi: 2610 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-09-15 11:20:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)