SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 525520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
Nie mam ostatnio czasu żeby pobuszować po forum . Korzystam z ładnej pogody i robię porządki wiosenne na podwórzu i w ogrodzie, oraz w miarę wolnego uskuteczniam spacery z psem a nawet już zrobiłem pierwszy wiosenny rekonesans rowerowy .

Wtorek 05.03. 2019
- Spacer z psem 6 km.
- Gimnastyka rozciąganie – 20 min
- Rower stacjonarny 25 min

Środa 06.03. 2019
- Spacer z psem 6 km.
- Rower terenowy 8km – pierwsza jazda w tym roku relaksowa po polach i lasach

Trening środa 06.03.2019
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp około 15 min


1. Seria łączona - kubany, pompki,
1a. Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p

1b. "Kubany" hantlami - 40p
- 4s x 10p x 5kg
,

2. Face pull z gumami - 48p
- 4s x 12p


Wieczorem miał być trening siłowy który został przerwany po rozgrzewce, musiałem pojechać do pracy. Wróciłem około 23:00, trening przełożyłem na czwartek dlatego ze w planie było filmowanie

Trening czwartek 07.03.2019
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp około 15 min


1. Seria łączona - kubany, pompki,
1a. Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p
1b. "Kubany" hantlami - 40p
- 4s x 10p x 5kg,

2. Face pull z gumami - 48p
- 4s x 12p



3. Przysiad ze sztanga na barkach - pauza na dole 5 sek - 32p
- 00 kg, x 8p
- 57 kg, x 8p
- 70 kg, x 8p
- 85 kg, x 8p
Uff, było ciężko, nie do końca wszystkie pauzy były 5-cio sekundowe ale starałem się jak mogłem. W ostatniej serii pomyślałem ze Ajazy chce mnie na pewno zabić .Ale udało się, przeżyłem .

4. Wykroki- 60p
- 00 kg x 20p x 3s


5. Podciąganie na drążku chwyt młotkowy - 40 p
- 10p - 8p - 8p – 7p – 7p

6. Dipy – pompki na poręczach - 32p
- 4s x 8p

Brzuch
7. Spięcia brzucha leżąc - 80p
- 4s x 20p

Rozciąganie


Tak to wyglądało wczoraj. Filmiki wrzucę dzisiaj po powrocie z pracy (miałem mieć wolne ale awaryjnie mnie ściągnęli ).
Ręka już coraz bardziej sprawna. Ajazy myślę że za jakieś dwa tygodnie można by do tego treningu dołożyć jakąś ławkę na rozruszanie bo projekt „Rekord w WL” nadal aktualny , a nie chciałbym startować z martwego punktu.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13802 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1977 Napisanych postów 2330 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61787
Dla mnie 5 sekund podczas treningu to pojęcie względne. W trakcie wykonywania serii jest krótsze niż w przerwie między seriami Jak nie mam sekundanta to wiem, że się nie liczy
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143607
Paatik
A u nas leje i wieje i szaro i buro - i tylko na kanapę się chce. Zazdroszczę...
A poseł musiał bo łóżko mu zarwali!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
ojan
Paatik
A u nas leje i wieje i szaro i buro - i tylko na kanapę się chce. Zazdroszczę...
A poseł musiał bo łóżko mu zarwali!


Jaki poseł Kto mu łózko zarwał
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
Paatik - Tak cieplutko że moje wnuki już na bosaka biegają

Jezoo - sam zobaczysz na filmie moim zdaniem raz było 4 raz 6 a liczyłem tak samo 121, 122, 123, 124, 125
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
Jak będziesz gotów to daj znać :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
Męcząca zmiana dzisiaj w pracy, przyjechałem do domu padnięty. Miałem jeszcze zrobić zakupy ale ostatecznie postanowiłem pojechać wydawać pieniadze jutro rano . No ale jak obiecałem to wrzucam filmiki z wczorajszych siadów . Pierwszy raz robiłem siady w ten sposób, myślę ze kolejne próby będą dużo lepsze, no i muszę wymyślić jakiś sygnalizator 5 sekundowy .

Przysiad ze sztanga na barkach - pauza na dole 5 sekund 57 kg x 8p




Przysiad ze sztanga na barkach - pauza na dole 5 sekund 70kg x 8p





Przysiad ze sztanga na barkach - pauza na dole 5 sekund 85kg x 8p






Nie było łatwo w ostatniej serii, może miałem zrobić dłuższe przerwy między seriami ale te 3 minuty to dla mnie wieczność, jestem za bardzo niecierpliwy żeby dłużej czekać. Normalnie robię przerwy 60 - 90 sekund miedzy seriami, no w wyjątkowych sytuacjach 2 minuty .
Ajazy jak będę gotowy dam znać
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięć sekund, grubo.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
paawo
Pięć sekund, grubo.


No niestety nie zawsze było to 5 sekund . Dochodzi jeszcze kwestia mobilności i wytrzymałości bo sam ciężar to sprawa drugorzędna . Stawy też już nie takie jak kiedyś . Ale biorę IRON FLEX myślę ze za jakies 2 miesiace bedzie lepiej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

Shoty
Polecane artykuły