SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Viki - fajne takie wyjazdy tyle ze kosztowne . To ostatni w tym sezonie choc w planach były jeszcze Alpy . Ale taki 5-cio dniowy wyjazd na jedną osobę to tak lekko licząc z 1000 zł ( skipas, nocleg, jedzenie ) plus dojazd, plus jakieś przyjemności, drogo . A jak tak sobie pojedzie czteroosobowa rodzina az strach pomyśleć .

Kabo - Na Jaworzynie byłem pare razy ale ja raczej orczyków juz nie lubię a do wagoników długa kolejka . Na moją jazdę to wystarcza Słotwiny Arena . Wygodne kanapy, kilka tras, i dobra infrastruktura. Polecam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie wiem jak ja wczoraj patrzyłem, na usprawiedliwienie mam to że to było w telefonie
w każdym razie wyszło mi, że Słotwiny to 1 wyciąg - ten nr 3 z dwoma trasami
ale jak teraz popatrzyłem w kompie to faktycznie może być dobra opcja na pojeżdżenie - byle tylko kolejek nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607487
Kolejki to masakra. Ja wczoraj trochę stałam, kolejnym razem zjechałam pod inne krzesełka, bo nie było kolejki. Szybko się okazało dlaczego Nawet bez kolejki wyjazd trwał dłużej niż stanie i wyjazd na drugim wyciągu. Na szczęście byłam o takiej porze, że ludzie zaczęli się wykruszać na obiad i w sumie dość luźno się zrobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
No to se k***a pojeździłem na nartach . Zrobiłem dzisiaj trening siłowy a potem zacząłem pakować bety na wyjazd. Oczywiście waliza waliza w sypialni na poddaszy no i cały sprzęt tez w garderobie na poddaszu no i coś mnie podkusiło bo nie chciało mi się parę razy kursować w górę i w dół to wziąłem walizkę, torbę z butami i plecak na jeden raz. No i schodząc po tych pier... schodach przydepnąłem na pasek z torby od butów. Efekt taki że pier.... z polowy schodów na dół, strzeliło mi coś w plecach, boli mnie kolano i prawa kostka, nie umiem stanąć na prawej nodze . Jutro zamiast na narty jadę do lekarza . K...... M......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak słów
Co będzie jutro
Odpukać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Paatik
O Matko! Może nic wielkiego??? Szkoda, ze nie można czasami cofnąć czasu...
Trzymam kciuki.
Umie pisać a więc nic mu nie będzie.
Żółty krem z apteki i jedzie na narty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607487
Oby to tylko lekkie stłuczenie a nie coś poważnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
Na pewno to lekkie stłuczenie ,na twardzieli musi być poważniejszy upadek np.na stoku przy prędkości 80km
Jurek posmarować ,pokuśtykać i na stok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
ale dokończ pakowanie, bo pewnie do jutra przejdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ustawka treningowa dla + 35,Poznań 24 styczeń,godz 12:00

Następny temat

Konkursowy temat : Prehistoria kulturystyki : kult siły i piękna w cywilizacjach

Wiecej