SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
Jurek jak coś z barkiem to wzmożona ostrożność,żadnych jakiś dziwnych prób i sprawdzania czy przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Jawor50
Jurek jak coś z barkiem to wzmożona ostrożność,żadnych jakiś dziwnych prób i sprawdzania czy przechodzi


Boli cały czas . Zaraz sobie zaaplikuję naświetlanie i maść na noc. Zobaczymy co będzie rano. Nawet nie umiem normalnie pisać na komputerze tylko lewą reką. Nie jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
niestety na bark nie zawsze pomaga rozćwiczenie , najpierw musi zacząć działać bez obciążenia, a później delikatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Boli dość porządnie , praktycznie prawej ręki nie jestem w stanie podnieść do góry. Noc z poniedziałku na wtorek właściwie nie przespałem . Dzisiaj jest może ciut lepiej . W czwartek mam wizyte u ortopedy no a potem na pewno fizjo. Po raz kolejny wszystkie plany treningowe i około treningowe poszły się ... .
Cały czas analizuję co było tego przyczyną, niestety nie nagrywałem. Już przy piatym powtórzeniu poczułem jakiś dyskomfort i wtedy miałem sztange odłożyć . Złe ułożenie, zły kąt wyciskania, rozluźnienie pozycji, tylko te czynniki mi przychodza na mysl. Najbardziej mnie wkurza że taki w sumie gówniany ciężar i tu trach


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2021-02-17 07:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Problem w okolicy barku może wynikać z wielu przyczyn, tam są przyczepy najróżniejszych mięśni. U mnie raz ból barku wynikał z zapalenia przyczepu bicepsa a innym razem problem był z przeciążonym i spiętym piersiowym. Dobrze, że obejrzy to specjalista.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Taaaaak. Jestem po wizycie u ortopedy. "Powywijał" mi tą ręka we wszystkie możliwe strony, tak ze bark boli bardziej niż wczoraj , a dzisiaj rano myslałem ze juz przechodzi i po co ja do tego lekarza pójdę . Nic konkretnego się nie dowiedziałem, dostałem skierowanie na USG i w zaleznosci co tam wyjdzie będzie decyzja o sposobie leczenia. Jakiekolwiek bicie własnych rekordów, występy w zawodach, konkursach, mogę sobie w tym roku wybić z głowy . Chyba nadeszła niestety chwila na zmianę celi treningowych, teraz mam czas żeby to przemyśleć. W chwili zostały mi nogi i brzuch, takie treningi mogę sobie robić . Na chwilę obecną nie mam ochoty na żaden trening . Może jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
Jurek czyli rower i trenażer wskazany
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Jawor50
Jurek czyli rower i trenażer wskazany


Wychodzi ze na to mi przyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
Panie Jurku..to jak się wyleczy olej pan rekordy i rób formę...ogarnij żarcie, pompuj mięśnie, dbaj o mobilność, kondycję i takie tam. Z rozsądkiem. Zresztą i tak przychodzi taki moment, ze celem jest jak najdłużej pozostać w formie, móc żonę na stole posadzić czy przy ścianie potrzymać, na długi spacer z rodzina pójść...
I nie smutkuj, nie pomstuj, nie wyklinaj...zaakceptuj nową rzeczywistość i zadbaj o siebie. Odpocznij do końca tygodnia, przemyśl to i do roboty.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ustawka treningowa dla + 35,Poznań 24 styczeń,godz 12:00

Następny temat

Konkursowy temat : Prehistoria kulturystyki : kult siły i piękna w cywilizacjach

Wiecej