SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
No to git. Szybkiegobpowrotu do zdrowia

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
Szybkiego powrotu do zdrowia i do treningów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

fanslaska - nawet MC sprawił mi przyjemność


wiedzialem, ze z Ciebie urodzony silacz. Nic tylko zalatwic polpasca i i wracac do treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ale ten półpasiec to skąd się wziął? nie odpoczywałeś wystarczająco? czy jakiegoś wirusa załapałeś i nie wykurowałeś się to dałeś dobre podłoże pod dalsze infekcje?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311150
Ospę miał w młodości, to i półpaśca dostał :P :) Każdy, kto miał ospę wietrzną może zachorować...to ten sam wirus, i zostaje w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
ajazy - nie strasz mnie (nas)
Miałem ospę wietrzną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311150
Serio serio :) Jak się przyczepi taki wirus do nerwu jakiegoś...uj, może boleć ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Gwid
ale ten półpasiec to skąd się wziął? nie odpoczywałeś wystarczająco? czy jakiegoś wirusa załapałeś i nie wykurowałeś się to dałeś dobre podłoże pod dalsze infekcje?


No w sumie tak jak ajazy napisał każdy może na to zachorować choć wierzcie mi nikomu nie życzę , akurat ja mam to na głowie co rzadko się zdarza ale moze być na kazdej części ciała. A u mnie no cóż tak jak pisałem poprzednio sam jestem sobie winien dużo pracy, nocne zmiany, niedospanie ( średnia za ostatni miesiąc wyszła mi 4,5 godz ) za dużo treningu ( do siłowego 3 x w tygodniu jeszcze koniecznie dorzucałem rower no bo ojan i jawor tez jeżdżą, no i brzuch bo mam słaby i otłuszczony, no i oczywiści siła chwytu też do poprawy ) nawet wtedy jak nie czułem się na siłach a dodatkowo trzeba jeszcze coś zrobić koło domu i w ogrodzie. Organizm w końcu się zbuntował, przyplątała się jakaś infekcja no i wirus zaatakował. Najbardziej mnie wkurza ze nie mogę trenować bo mam unikać wysiłku fizycznego. Siedzę w domu i od czytania już mnie zaczynaja oczy boleć dodatkowo głowa mnie boli od tygodnia a podobno takie bule mogę mieć nawet pół roku Wniosek Panowie z tego jeden, trening i to ciężki jak najbardziej tylko pamiętajcie o odpowiedniej regeneracji, ja już na pewno będę pamiętał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528



Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2016-05-20 21:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No to Panowie wracam do żywych ( trenujących ) . Czuję sie już dużo lepiej chociaż głowa mnie boli momentami dość masakrycznie. Wczoraj wieczorem lekka rozruchówka. 5 minut rowerka, rozciąganie, 80 pompek różnego rodzaju , 80 przysiadów ( na razie bez obciążenia ), spięcia brzucha 4x15, "deska" 5x30 sek. i na koniec 5 minut rowerka . Zajęło mi to 35 minut ale poczułem się od razu lepiej , bezczynność mnie dobija . Przez poprzedni tydzień przeczytałem chyba wszystkie zaległe artykuły w KiF-ie, część z tego na pewno wykorzystam w przyszłych treningach, tak że bezczynność nie poszła całkiem na marne . Dziś wieczorem robię pierwszy trening siłowy od ponad tygodnia, na razie lekko bez szarżowania. Przy okazji zmierzyłem sobie obwód nadgarstka 19,5 cm, predyspozycje są teraz tylko to odpowiednio wykorzystać .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium