SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
I z prostych, miłych fotek zrobił się ferment estetyczno -filozoficzny. Jsdolan, następne dajesz w samym kapelino.. Samym, tzn. Jako jedyny element garderoby :) Celem rozwinięcia dyskusji,:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na zakończenie, gra skojarzeń.
Tym razem Szajba


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
LiptonS

Prawdziwy facet nie ogląda się za innymi facetami, no chyba, że ma jakieś słabości do nich, lub nie czuje się facetem.



Lipton, to w Twoim dzienniku, co chwila przewijają się jacyś przerośnięci faceci
Ja się prawdziwym facetem nie czuję, bo oprócz tego że dorobiłem się dwóch dorosłych już synów, posadziłem kilka tysięcy drzew na praktykach na leśnictwie i prócz swego wybudowałem kilka innych domów, to właściwie jestem słaby, chudy i mam loczki

Ajazy, daj przykład i sam wrzuć fotę w kapeluszu lub innym "dyskusyjnym" elemencie garderoby.

Fan, ja się nie przyp*****lam do kapelusza, ale gdy widzę że ktoś kto nie jest mi obojętny zakłada "najki" do spodni w kant, to mu zwrócę uwagę.
Sam sweter jest zaj**isty.

Na tym kończę swój udział w tej dyskusji.
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
E tam wrzuciłem kiedyś filmik w czapce Mikołaja i nikt nie zwrócił uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Fakt...gatki miałem na tyłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73483
Jak dla mnie bomba , w kapeluszu czy bez

Loczki też mi się podobają :p

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Mam pewne podejrzenia ale nie zdradzę



Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2018-03-31 19:27:38
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
_Szajba_


Lipton, to w Twoim dzienniku, co chwila przewijają się jacyś przerośnięci faceci
Ja się prawdziwym facetem nie czuję, bo oprócz tego że dorobiłem się dwóch dorosłych już synów, posadziłem kilka tysięcy drzew na praktykach na leśnictwie i prócz swego wybudowałem kilka innych domów, to właściwie jestem słaby, chudy i mam loczki



Gify to luźne podsumowanie i niczym nie odbiegają od tematyki tego forum, na tym forum nie ocenia się kto ile dzieci zrobił, kto ogródek prowadzi, czy jest się łysym, czy nie, lub jaką ma się garderobę, tutaj pracujemy nad swoją sylwetką i ją prezentujemy, jeśli jest co prezentować.

Nie rozumiem twojej arogancji, może to kryzys wieku średniego, nie wiem, ale weź wyluzuj.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Moi drodzy spokojnie po co tyle emocji to tylko głupie zdjęcie z przymrużeniem oka . Nie czuje sie w żaden sposób dotknięty tym co pisze Szajba, ale też nie wychodzę tak ubrany na miasto i zdjęcie publikuje tylko na forum konkretnie do konkursu 4x4 a tu wrzuciłem dla żartu . A kapelusz jak juz pisałem jest kultowy bo zakupiony na 2 albo 3 Pikniku Country w Mragowie są to lata 80 ubiegłego wieku ma około 35 lat więc ma prawo być w dziale + 35 i nie jest to "niedokończona wizja polskiego rzemieślnika" tylko wyrób Skoczowskiej Fabryki Kapeluszy Polkap istniejącej od roku 1924 a jej wyroby maja swoja renomę na całym świecie . Co prawda po tylu latach jest już bardzo sfatygowany i zdeformowany i na tym zdjęciu nie widać ale rondo ma stosunkowo szerokie. Zresztą w jednym Szajba ma na pewno racje bliżej mi w tej chwili do faceta z chopperem niż do kowboja. Jeżeli chodzi o nakrycia głowy to bandan też mam kilka , chopper był i na pewno w niedługim czasie znowu będzie, a porównanie do gajowego ubawiło moją żone i mnie bardzo. Zresztą zona zaproponowała żebym nastepne zdjecie zrobił w kasku, motocyklowym albo narciarskim ale koniecznie w skórzanych spodniach . Moje zdjecia uwazam za żart i w tych kategoriach proszę to traktować bo więcej żadnego nie wstawię .
Na koniec
Życzę Wam wszystkim z okazji Świąt Wielkanocnych dużo zdrówka, sukcesów w treningach, wytrwałości w dążeniu do celu, oraz radości z dzieleniem się tym wszystkim tutaj na forum. No i tradycyjnie smacznego jajka i mokrego śmigusu-dyngusu
Nie wklejam tym razem żadnego zdjecia żeby się znowu nie porobiło
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LiptonS

na tym forum nie ocenia się...
tutaj pracujemy nad swoją sylwetką i ją prezentujemy


I co ja robię tu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium