SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Piątkowy trening

Trening piatek 16.08.2019
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp
0. Seria łączona - kubany, pompki,
0a. Pompki na uchwytach - 45 p
- 3s x 15p

0b. "Kubany" hantlami - 36p
- 3s x 12p x 5kg
,
00. Face pull z gumami - 24p
12p x 2s



1. Wyciskanie sztangi leżąc ławka płaska - 31p
- 45 kg, x 8p
- 52,5 kg, x 6p
- 62,5 kg, x 4p
- 70 kg, x 3p
- 75 kg, x 2p
- 75 kg, x 8p
- tu tez miały być 2 powtórzenia ale jakoś tak się rozpędziłem że dopiero przy 8 się zorientowałem

2. OHP- 30p
- 26 kg, x 5p
- 30 kg, x 5p
- 35 kg, x 5p
- 38 kg, x 5p
- 44 kg, x 5p
- 50 kg, x 5p


3.Seria łączona - drążek, wiosło - 5 obwodów
3a. Podciąganie na drążku nachwyt - 25p
- 5p x 5p

3b. Wiosłowanie sztangą nachwyt - 50p
- 60 kg x 5s x 10p


Brzuch
4. Ćwiczenia na brzuch - kółko, spięcia, - seria łączona, 4 obwody
4a. Kółko z kolan - 40p
- 4s x 10p

4b. Spięcia brzucha leżąc - 40p
- 4s x 10p


Rozciąganie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131229
Chyba ciężko jest połączyć wiosło z podciąganiem na drążku w seriach łączonych?
Na, ale młody (i większy) może więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

No cóz odpowiem tak, nie sądź ludzi po wyglądzie, pozory mylą

To był tylko żart
Tylko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Giaurnemo
jsdolan5

No cóz odpowiem tak, nie sądź ludzi po wyglądzie, pozory mylą

To był tylko żart
Tylko



Ja też w ten sposób to odebrałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
Chyba ciężko jest połączyć wiosło z podciąganiem na drążku w seriach łączonych?
Na, ale młody (i większy) może więcej.



Lubię serie łączone, a przy takim zestawie czujesz jak plecy pięknie pracują . Jeszcze lepsze jest połączenie trzech ćwiczeń, drążek nachwytem 5p, wiosło sztangą stojąc 10p, wiosło sztangielkami na ławce skośnej 15p, takie 4 serie i plecki ładnie przetrenowane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Giaurnemo
jsdolan5

No cóz odpowiem tak, nie sądź ludzi po wyglądzie, pozory mylą

To był tylko żart
Tylko



Ja też w ten sposób to odebrałem

Ale jak to? Czyli, że co ładniejsi nie są lepsi?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Żarty żartami ale mnie osobiście mocno wqurwialo jak ktoś mówił, że nie widać że coś ćwiczę, a jeszcze bardziej bo to było zwykle na serio . Całe szczęście ten etap już za mną i nie muszę się denerwować . Co lepsze to wtedy faktycznie nie było widać, ale nie wiem co sobie wyobrażałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
kabo9
Żarty żartami ale mnie osobiście mocno wqurwialo jak ktoś mówił, że nie widać że coś ćwiczę, a jeszcze bardziej bo to było zwykle na serio . Całe szczęście ten etap już za mną i nie muszę się denerwować . Co lepsze to wtedy faktycznie nie było widać, ale nie wiem co sobie wyobrażałem .


Kabo ja mam świadomość tego jak wyglądam i w tym roku sylwetka jest daleka od wymarzonej . Ale etap obrażania się mam juz raczej za sobą . Sylwetki kulturysty nie będę miał nigdy, zresztą na takiej mi nie zależy, za dużo wyrzeczeń . Celem na ten rok była ( i jest ) ławka i w połowie cel został osiągnięty, jak bedzie to zależy czy Ajazy zechce mnie poprowadzić od września dalej . Co prawda na lato tez miał byc spadek wagi i poprawa sylwetki ale z tych czy innych względów nie wyszło . A to ze napisałem ze pozory mylą dotyczyło siły nie wyglądu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja to zrozumiałem, ale tak mnie naszła refleksja przy wieczorze
trzymam kciuki za dalszy etap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2211 Napisanych postów 6190 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311271
Poszło. rób tylko to, co jest napisane. trzymaj miskę. dużo spaceruj/roweruj itd. I ławka pójdzie, i będzie widać, że ćwiczysz . W przypadku miski do Kabo się zwróć, sugeruję..wbrew pozorom chyba dobry chłop z niego
Nie dodawaj ćwiczeń. to, że na twarz nie padasz nie znaczy, że zły trening był W dnt jak nie masz czasu na spacery - skakanka. Kup bokserską, stalową. docelowo 10 min bez przerw, zacznij od 10 x 1 minuta
A, nie napisałem..wl i ohp robisz 3110 (3s w dół, krótka pauza, sru w góre i następne), w siadzie 4010
jest lekko, ale to okres przygotowawczy, trwa 3 tygodnie.
jeśli gdzieś niedoszacowałem ciężaru, pisz...góra chyba jest ok, dół musisz sprawdzić.
Jeszcze jedno..to nie jest żaden plan trójbojowy, to zwykły, podzielony na 4 fazy trening, ale myslę, że przyzwoicie rozpisany i usystematyzowany. Jak fajnie pójdzie w każdym aspekcie, to można go pociągnąć dłużej. Jeśli będziesz po nim chciał szczytować na ławce, to po prostu napiszesz, ale nie śpiesz się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium