SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 473373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Mój obecny cykl treningowy zbliż asie nieuchronnie do końca, zgodnie z zapowiedzią zmieniam sposób treningu. No może nie tak do końca bo podstawą jest dalej program 5-3-1 w MC i WL mam jeszcze rezerwę i chce zobaczyć dokąd dojdę z ciężarem, natomiast w siadach zszedłem dużo z ciężarem i tutaj stawiam na technikę i dokładność. OHP na czas testu zamieniłem na czas testu supli IHS na "Super seta Arnolda na barki". Trening 4 razy w tygodniu rozpisany na 6 tygodni, bardziej na wytrzymałość, poprawę sylwetki niż na silę. Co mi z tego wyjdzie zobaczę po sześciu tygodniach
Wygląda to tak
trening A
1. Oczywiście rozgrzewka
2. Ćwiczenia na rozruch czyli
- Kubany
- Pompki
3. Super seta Arnolda na barki
- wznosy hantli bokiem z w skłonie
- wyciskanie żołnierskie sztangą
- wznosy hantli przodem równocześnie
- podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
- siedząc wyciskanie hantli równocześnie
- wznosy hantli bokiem
4. Martwy ciąg 4 serii po 5 powtórzeń 60 70 % MT
5. Podciąganie na drążku 4 - 5 serii
6. Wiosło sztangą 4 serii 10 - 12 pow.
7. Dipsy 4 - 5 serii
8. "Mlotki" 4 - 5 serii ciężar malejący, na maxa

Trening B
1. Rozgrzewka
2. Ćwiczenia na rozruch czyli
- Kubany
- Pompki
3.Cwiczenie 5-3-1
- Przysiady ze sztangą na barkach
4. Wyciskanie sztangi leżąc - 4 serie 10 - 12 p
5. Wyciskanie hantlami skos dodatni - 4 serie 10 - 12 p
6. Rozpientki na ławce płaskiej - 4 serie 10 - 12 p
7. Wyciskanie sztangi leżąc, wąsko - 4 serie 10 - 12 p
8. Kółko - 2 serie z kolan, 5 serii ze stania
9. Bear Complex - 5 serii po 7 powtórzeń, ale to jak kondycja pozwoli
Tutaj może ćw. 4, 5, 6, 7 zrobię jako gigant serię ale to się zobaczy w praniu

Trening C
1. Rozgrzewka
2. Ćwiczenia na rozruch czyli
- Kubany
- Pompki
3.Cwiczenie 5-3-1
- Martwy ciąg
4. Super seta Arnolda na barki
- wznosy hantli bokiem z w skłonie
- wyciskanie żołnierskie sztangą
- wznosy hantli przodem równocześnie
- podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
- siedząc wyciskanie hantli równocześnie
- wznosy hantli bokiem
5. Uginanie przedramienia ze sztangą stojąc 4 serii, na maxa
6. Dipsy 4 - 5 serii
7. Podciąganie na drążku 4 - 5 serii

Trening D
1. Rozgrzewka
2. Ćwiczenia na rozruch czyli
- Kubany
- Pompki
3.Cwiczenie 5-3-1
- Wyciskanie sztangi leżąc
4. Przysiady ze sztangą na barkach - 4 serie 10 - 12 p
5. Przysiady Bułgarskie - 4 serie 10 - 12 p
6. Wspięcia na palce ze sztangą na plecach - 4 serie 20 - 30 p
7. Dzień dobry - 4 serie 10 - 12 p
8. Kółko - 2 serie z kolan, 5 serii ze stania
9. Bear Complex - 5 serii po 7 powtórzeń,

Kto doczytał do końca to gratuluję . Tak to będzie wyglądało. Nie wykluczam jednak możliwości ze w trakcie nastąpią jakieś zmiany czy korekty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
Dzień dobry daj może w dzień ciągu, a dipsy w dzień ławki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakładam, że będziesz wprowadzał super sety tak, jak Masti pisał - stopniowo? Barki dostaną po doopie. Życzę bez kontuzyjności Ja muszę swój plan jakoś rozpisać a nawet nie mam koncepcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ajazy
Dzień dobry daj może w dzień ciągu, a dipsy w dzień ławki?


Z "dzień dobry" miałem problem gdzie wstawić czy w przysiady czy w martwy. Natomiast dipsy nie wiem czy dobrze jest wstawiać w dzień kółka ale może masz rację. Spróbuję tak jak piszesz . Najwyżej jeszcze w trakcie zrobi się jakieś korekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131081
Trening wydaje mi się być długi - na miarę mistrza w kat. +55 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
jezoo
Zakładam, że będziesz wprowadzał super sety tak, jak Masti pisał - stopniowo? Barki dostaną po doopie. Życzę bez kontuzyjności Ja muszę swój plan jakoś rozpisać a nawet nie mam koncepcji


Tak jak Masti pisał może być ciekawie . Szczegółowo tego już nie rozpisywałem bo było by to za bardzo zagmatwane. Nad tym planem myślałem dość długo, zawsze mi się wydaje ze tego jest za mało i powinienem więcej trenować . Jak sobie kiedyś ułożyłem taki trening wszechstronny to mi to zajęło 3,5 godziny . Tobie też "bezawaryjnego" trenowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
Trening wydaje mi się być długi - na miarę mistrza w kat. +55 lat


Trening na miarę mistrza, ładnie powiedziane . Tylko czy ja temu mistrzostwu podołam to się okaże . Będę się starał dorównać moim idolom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345992
Po takich treningach bez kolizji proszę :)
Gdy będziesz wychodził z samochodu gościu na zawał padnie zobaczywszy z kim zadziera :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jawor50
Po takich treningach bez kolizji proszę :)
Gdy będziesz wychodził z samochodu gościu na zawał padnie zobaczywszy z kim zadziera :)


Postaram się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
widzę tu co najmniej próbę złapania 3 srok za ogon i pogodzenie treningu siłowego, kulturystycznego i jeszcze pod konkurs
to może być ciekawe, szczególnie dla tricpesów, które będą ćwiczone na każdym treningu
suple będą musiały pokazać pazury przy regeneracji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium