SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2211 Napisanych postów 6189 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311259
Aha...może spróbuję. Co na pierwszą przedtreningówkę? Nie chcę wylecieć na orbitę :P :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Ja na początek proponuję kupić sam ARGIPOWER....kiedyś trenowałem na 2 kapsach przed treningiem i do tego mała kawa i było super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Oczywiście jak pikawka jest OK ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2211 Napisanych postów 6189 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311259
Siur, serducho jak dzwon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
W Z O R EK
Spora odległośc od posiłku do treningu , ale myslę że byłeś fajnie naładowany po takim jedzeniu....

Przed treningówka po 22-ej ....i mogłeś potem zasnąć ?
Jaką przed treningówkę bierzesz ?


Dwie i poł godziny od posiłku do treningu a i tak czułem sie jakiś pełny. Jeżeli ćwicze po rannej zmienie około 19 - 20 to zawsze biorę przedtreningówkę. Po 12 godzinach w pracy za pulpitem muszę mieć coś na pobudzenie . Dzisiaj miałem dzień wolny od pracy tak ze nie zabardzo sie przejmowałem o której wstanę , zasnąłem koło pierwszej ( czytałem jeszcze książkę i jak trzeci raz uderzyła mnie w twarz to zgasiłem światło i zasnąłem ). Po wieczornej małej kawie też zasypiam raczej bez problemu. Mam stosunkowo niskie ciśnienie i jak przychodzę rano do pracy to piję kawę z 4 łyzeczek zeby wejśc na obroty . Jeżeli chodzi o przedtreningówkę to w zeszłym roku brałem PUMP PRE-WORKOUT FORMULA tania i na mnie działała ale nie lubię swędzenia po beta- alaninia więc rodzinka mi kupila pod choinkę 2 puchy NITROBOLON II POWDER. Tu jestem trochę rozczarowany bo owszem pompa jest ale pobudzenie średniawe . Mam jeszcze pare szaszetek HERO PUMP musze tego spróbować, tylko tam też jest beta- alanina
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Z tego wszystkiego zapomniałem że zrobiłem jednak dzisiaj trening .

Jedenasty dzień treningu 5/3/1 cykl 5/3/1 + 2 tura


Rozgrzewka - rowerek 5min, rozciąganie wymachy, skłony, przysiady, itp 15min

Pompki w szerokim rozstawie
4s x 15p

Kubany" hantlami
5s x 15p x 3kg, dla rozgrzania barków

ćwiczenie zasadnicze

Wyciskanie sztangi ławka płaska
35kg x 5p
40kg x 5p
50kg x 3p
63kg x 5p
72kg x 3p
80kg x 6p


ćwiczenia dodatkowe

Wyciskanie sztangi stojąc -
37kg x 5s x 10p

Wiosłowanie sztangą nachwytem -
58kg x 5s x 10p

Kółko z kolan -
5s x 12p

Pompki wąsko z przytrzymaniem na dole około 2 sekundy -
5s x 10p

Trochę mnie ten trening dzisiaj zmęczył. Dwa dni pod rząd to chyba dla mnie ciut za dużo ale było fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
No niestety BETA ALANINA wywołuje takie swędzenia głowy i ciała , jedni to lubią inni się wku....ają.
Najbardziej czułem jej działanie biorąc REDWAILERA , ale szczerze mówiąc Lubię to....czasami nawet w połowie treningu brałem samą BET-ę w ilości około 5g żeby jeszcze się podkręcić na drugą połowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Wczoraj wróciłem do domu z pracy po 23:00 chciałem jeszcze potrenować ale jak sobie pomyslałem że zaczne około 24:00 a skończę okolo 2:00 to się okąpałem i poszedłem spać . Wstałe dzisiaj dosyć wcześnie zjadłem śniadanko ( nudle z piersią z kurczaka jakiś sosik i pomidorek ) potem kawka i za jakieś dwie godzinki trening .

Dwunasty dzień treningu 5/3/1 cykl 5/3/1 + 2 tura
Waga na razie staneła na 87, 4 kg

Rozgrzewka - rowerek 5min, rozciąganie wymachy, skłony, przysiady, itp 16min

Pompki w szerokim rozstawie
4s x 15p

Kubany" hantlami
3s x 15p x 3kg, dla rozgrzania barków

ćwiczenie zasadnicze;

Przysiady ze sztanga na barkach -
1s x 5p -45kg,
1s x 5p - 55kg,
1s x 3p - 70kg,
1s x 5p x 85kg,
1s x 3p x 97kg,
1s x 6p - 108kg,
właściwie to mogłem jeszcze pociągnąc ale tak bez asekuracji zawsze troche się boję ( wiem, wiem ciężar nie jest oszałamiający ale dla mnie to dużo )


ćwiczenia dodatkowe

Martwy ciąg -
- 87kg x 5s x 10p dziesiątki w MC zawsze mnie dobijają

Wiosłowanie sztangą nachwytem -
58kg x 5s x 10p

Kółko z kolan -
1s x 15p
4s x 12p
w przed ostatniej serii moje kochane kółeczko pękło jakoś je skleciłem z powrotem i dokończyłem ćwiczenie, ale bedę musial zakupić nowe, solidniejsze

Pompki wąsko z przytrzymaniem na dole około 2 sekundy -
5s x 10p


Jutro jadę z żoną, córkami i wnukami do moich rodziców na dzień babci i dziadka, a po powrocie wieczorem kolejny 5-3-1 tym razem odładowanie czyli lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
Po powrocie od rodziców należy Ci się odpoczynek!

!08kgx6p w przysiadzie to wcale nie jest mało!
Młodsi mają teraz mniej pary!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
ćwiczenie zasadnicze

Przysiady ze sztanga na barkach -
1s x 5p -45kg,
1s x 5p - 55kg,
1s x 3p - 70kg,
1s x 5p x 85kg,
1s x 3p x 97kg,
1s x 6p - 108kg,

Po raz kolejny zauważyłem że dziwnie wykonujesz te ilości powtórzeń ?
Zaczynasz od 5 potem 3 potem znowu 5 i znowu 3 i ...nagle 6
Dlaczego tak skaczesz z tymi ilościami powtórzeń , to samo widziałem przy wyciskaniu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium