SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12117 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130927
Antos - dobry żart tynfa wart.
Pisane żarty najczęściej nie są przyjmowane z uśmiechem lecz wywołują grymas. Piszę to z autopsji - ja nie łapałem żartu innych a inni nie łapali mojego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ojan
Antos - dobry żart tynfa wart.
Pisane żarty najczęściej nie są przyjmowane z uśmiechem lecz wywołują grymas. Piszę to z autopsji - ja nie łapałem żartu innych a inni nie łapali mojego.


no i co mamy chodzić smutni, przygnębieni, przybici?
każdy przeżył w swoim życiu coś co nim mocno wstrząsnęło, dużo jest złych wydarzeń na które wpływu nie mamy to pracujmy chociaż nad tym by być szczęśliwym !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No cóż widzę ze nie do końca zostało zrozumiane to co napisałem, ale niema sensu ciągnąć tego dalej . Po prostu robię dalej swoje żeby sprawiało mi to przyjemność jak na geriatryka przystało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12117 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130927
jsdolan5
No cóż widzę ze nie do końca zostało zrozumiane to co napisałem, ale niema sensu ciągnąć tego dalej . Po prostu robię dalej swoje żeby sprawiało mi to przyjemność jak na geriatryka przystało
Toż Ty młodzian jesteś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
jsdolan5
No cóż widzę ze nie do końca zostało zrozumiane to co napisałem, ale niema sensu ciągnąć tego dalej . Po prostu robię dalej swoje żeby sprawiało mi to przyjemność jak na geriatryka przystało
Toż Ty młodzian jesteś!



Ba, jeszcze do niedawna tez tak myślałem . Ale jak mi juz w pracy chłopaki mówią dzień dobry panu , a w autobusie mi młoda dziewczyna miejsca ustąpiła to ...


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-09-06 16:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12117 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130927
jsdolan5
ojan
jsdolan5
No cóż widzę ze nie do końca zostało zrozumiane to co napisałem, ale niema sensu ciągnąć tego dalej . Po prostu robię dalej swoje żeby sprawiało mi to przyjemność jak na geriatryka przystało
Toż Ty młodzian jesteś!

Ba, jeszcze do niedawna tez tak myślałem . Ale jak mi juz w pracy chłopaki mówią dzień dobry panu , a w autobusie mi młoda dziewczyna miejsca ustąpiła to ...
A tak narzekają na wychowanie młodzieży! Pewnie dobiegałeś do tego autobusu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
jsdolan5
ojan
jsdolan5
No cóż widzę ze nie do końca zostało zrozumiane to co napisałem, ale niema sensu ciągnąć tego dalej . Po prostu robię dalej swoje żeby sprawiało mi to przyjemność jak na geriatryka przystało
Toż Ty młodzian jesteś!

Ba, jeszcze do niedawna tez tak myślałem . Ale jak mi juz w pracy chłopaki mówią dzień dobry panu , a w autobusie mi młoda dziewczyna miejsca ustąpiła to ...
A tak narzekają na wychowanie młodzieży! Pewnie dobiegałeś do tego autobusu?


No właśnie nie. Siedziałem na innym miejscu bo był luz ale na kolejnym przystanku autobus się zapełnił i ustąpiłem miejsca kobiecie w ciąży. A tu nagle piękne młode dziewczę ustępuje mi miejsca .

Dzisiaj przed praca na szybko
Trening Czwartek 6.09.2018
Rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp około 5 min

1. Pompki - 60p
- 4s x 15p

Ćwiczenia na brzuch
2. Kółko z kolan - 100p
- 5s x 20p

Jutro jeden z niewielu dni wolnych w pracy i trening siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ojan
jsdolan5
ojan
jsdolan5
No cóż widzę ze nie do końca zostało zrozumiane to co napisałem, ale niema sensu ciągnąć tego dalej . Po prostu robię dalej swoje żeby sprawiało mi to przyjemność jak na geriatryka przystało
Toż Ty młodzian jesteś!

Ba, jeszcze do niedawna tez tak myślałem . Ale jak mi juz w pracy chłopaki mówią dzień dobry panu , a w autobusie mi młoda dziewczyna miejsca ustąpiła to ...
A tak narzekają na wychowanie młodzieży! Pewnie dobiegałeś do tego autobusu?


Średnio, kobiecie w ciąży jednak nie ustąpiła. Branie miał jsdolan, nie może inaczej być.


Ps. Nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatni raz jechałem autobusem i to nie jest śmieszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Lekki zastój w dzienniku spowodowany brakiem czasu i dodatkowo dorobiłem się zapalania spojówek i podrażnienia rogówki . Treningi tez w tym czasie zaniedbane bo ciężko ćwiczyć jak oczy na przemian bolą i swędzą . Wczoraj wizyta u okulisty i od razu jest lepiej dlatego trening siłowy się wieczorem odbył . Ale po kolei.

Trening piatek 7.09.2018
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp około 15 min

1. Seria łączona - pompki, kubany
1a. "Kubany" hantlami - 40p
- 4s x 10p x 5kg,
1b. Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p

Ćwiczenie 5-3-1
2. Wyciskanie sztangi leżąc - 30p
- 40 kg, x 5p
- 50 kg, x 5p
- 60 kg, x 5p
- 61 kg, x 5p - 65% T. Max
- 71 kg, x 5p - 75% T. Max
- 81 kg, x 5p - 85% T. Max

Ćwiczenia na brzuch
3. Seria łączona - kółko, spięcia -
3a. Kółko z kolan - 60p
- 4s x 15p
3b. Spięcia brzucha leżąc - 40p
- 4s x 10p

4. Kompleks sztangowy - 6 obwodów, ciężar do wszystkich ćwiczeń jednakowy , przerwa miedzy każdą serią 1 minuta
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 36p
- 38kg x 6p x 6s
- Wyciskanie żołnierskie - 36p
- 38kg x 6p x 6s
. -Przysiad ze sztangą na barkach - 36p
- 38kg x 6p x 6s
-Martwy ciąg na prostych nogach - 36p
- 38kg x 6p x 6s
- Wiosło sztangą nachwyt - 36p
- 38kg x 6p x 6s

Rozciąganie

Trening sobota 8.09.2018
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp około 15 min

1. Pompki - 60p
- 4s x 15p

Ćwiczenia na brzuch

2. spięcia brzucha leżąc - 60p
- 4s x 15p
3. Unoszenie nóg - 60p
- 4s x 15p


Niedziela i poniedziałek niestety bez treningów . Z powodu bólu oczu nie byłem wstanie skupić się na jakimkolwiek ćwiczeniu . Natomiast wczoraj po zakropieniu, zażelowaniu i przemyciu oczu, oczywiście trening . Co prawda tak się rozpędziłem ze zrobiłem dubla treningu z piątku tylko końcówkę trochę zmieniłem, ale potrenowane .

Trening wtorek 11.09.2018
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp około 15 min

1. Seria łączona - pompki, kubany
1a. "Kubany" hantlami - 40p
- 4s x 10p x 5kg,
1b. Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p

Ćwiczenie 5-3-1
2. Wyciskanie sztangi leżąc - 30p
- 40 kg, x 5p
- 50 kg, x 5p
- 60 kg, x 5p
- 61 kg, x 5p - 65% T. Max
- 71 kg, x 5p - 75% T. Max
- 81 kg, x 5p - 85% T. Max

Ćwiczenia na brzuch
3. Seria łączona - kółko, spięcia -
3a. Kółko z kolan - 60p
- 4s x 15p
3b. Spięcia brzucha leżąc - 40p
- 4s x 10p

4. Kompleks sztangowy - 2 obwody, ciężar do wszystkich ćwiczeń jednakowy , przerwa miedzy każdą serią 1 minuta
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 12p
- 38kg x 6p x 2s
- Wyciskanie żołnierskie - 12p
- 38kg x 6p x 2s
. -Przysiad ze sztangą na barkach - 12p
- 38kg x 6p x 2s
-Martwy ciąg na prostych nogach - 12p
- 38kg x 6p x 2s
- Wiosło sztangą nachwyt - 12p
- 38kg x 6p x 2s

5. Podciąganie na drążku chwyt młotkowy - 50p
- 3-4-3
- 3-4-3
- 3-4-3
- 3-4-3
- 3-4-3

Rozciąganie

Dzisiaj już z okami o wiele lepiej . Po pracy w planie przysiady z dodatkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12117 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130927
Co Ci przepisał okulista?
Całe życie mam problem z uczuciem piasku pod powiekami. Okulista nie widzi nic niepokojącego - krople nawilżające i nic więcej. Najlepiej się czuję gdy mam zamknięte powieki

Te kompleksy dają Ci w kość? Gdy je robiłem to po 4-m obwodzie było gorąco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium