SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
Pracowity tata.


Córka mnie częstuje kawą, ciastem i często obiadem, jakoś się muszę odwdzięczyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
niezły trening z tymi workami !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dzisiaj po pracy tak jak planowałem kompleks sztangowy na 8 obwodów. Po zastanowieniu doszedłem do wniosku ze ja jednak nie robie kompleksu. Założeniem Kompleksu Sztangowego jest by wszystkie ćwiczenia robić bez odkładania sztangi z takim samym ciężarem. Ja niestety ta sztangę odkładam, z tego wniosek ze robię pół kompleks sztangowy w połączeniu z seria łączoną . Zrobiłem dzisiaj przed treningiem błąd który mi sie od czasu do czasu zdarza, przed wyjściem z pracy wypiłem kawę, zjadłem kawałek ciasta i zagryzłem to wszystko jabłkiem , a w domu przed treningiem ANABOLIC DREAM, SHOW TIME STING V 3.0 no i tak mi wywaliło żołądek że w pasie mi przybyło chyba ponad 10 cm . Komfort ćwiczenia średni , ale co się działo po treningu to przemilczę .
Dzisiaj sie ważyłem. Różnica miedzy końcem sierpnia, gdy strasznie sie zapuściłem a dzisiejszym dniem to 4 kg . Było 92 kg jest 88 kg. Szału może niema ale jednak waga spada '

Trening sobota 18.10.2018
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp około 10 min


1. Seria łączona - kubany, pompki, - przerwa między seriami około 30 sek
1a. "Kubany" hantlami - 50p
- 5s x 10p x 5kg,

1b. Pompki na uchwytach - 50 p
- 5s x 15p


Kompleks sztangowy - no powiedzmy pół kompleks 8 obwodów,
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 48p
- 40kg x 6p x 8s

- Wyciskanie żołnierskie - 48p
- 40kg x 6p x 8s

. -Przysiad ze sztangą na barkach - 48p
- 40kg x 6p x 8s

-Zarzut sztangi na klatkę - 48p
- 40kg x 6p x 8s

-Martwy ciąg na prostych nogach - 48p
- 40kg x 6p x 8s

- Wiosło sztangą nachwyt - 48p
- 40kg x 6p x 8s


Chciałem zrobić dziesięć serii ale jelita już tak rozrabiały ...
Informacyjnie dla Xtrasa cały trening z rozgrzewką około 45 minut, sam kompleks 28 minut.

Wyglądało to mniej więcej tak, Jest to czwarty obwód, Tak sobie pomyślałem ze może coś nagram . Wiem, wiem, tu za płytko tam za głęboko, tu za prosto tam za krzywo . Ale jak to Antos mówi nie wszystko musi być doskonałe , ważne żeby było to czuć .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
film niedostępny
myślisz, że to przez suple takie rewelacje miałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
kabo9
film niedostępny
myślisz, że to przez suple takie rewelacje miałeś?


Kurcze jak to niedostępny . teraz nic nie zrobię bo w pracy bam zblokowanego YuTube .
raczej przypuszczam ze wszystko naraz, kawa, jabłko, suple no i jeszcze spalacz przed treningiem . A przed kawą jeszcze spóźniony obiad po 17:00 w pracy. Najlepiej mi się trenuje po przynajmniej 4 godzinach po posiłku. Ale czasami o tym zapominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
kabo9
film niedostępny
myślisz, że to przez suple takie rewelacje miałeś?
Przecież jest komunikat, że jest dostępny na YT.
jsdolan musiał coś przeoczyć przy wysyłaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kompleks z definicji robi się jednym ciężarem.
Łatwo wtedy zobaczyć progres.
Przykładowo w czasie wykonania.

To już pod trening obwodowy podchodzi, ale w sumie po co szufladkowac?
Na filmie widać jak to jest w rzeczywistości.
Przerwy masz minimalne! Tylko 2 na zmianę stanowiska.

Podsumowując
Nie przejmował bym się nazwa i przerwami
Czas coraz mniejszy, kilogramów coraz więcej to jest ok.
Jak dodasz kilogramów a czas się wydłuży to będzie ok czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Panteon- Dla mnie to akurat niema wielkiej różnicy, ale może być tak ze ktoś powie ze ja żadnych kompleksów nie robię i ściemniam . Ciężar poszedł do góry, o ile pamiętam zaczynałem od 35 - 36 kg, no i dołożyłem zarzut. Na pewno jak ciężar się zwiększy to czas się wydłuży ale to tez do pewnego momentu. Dla mnie te 40 kg jest na razie optymalne jeżeli chodzi o podciąganie do brody i WS to tak od 5-6 serii jest ciężko . Zresztą został mi jeszcze tylko jeden trening z tymi kompleksami, kolejne kompleksy od przyszłego roku .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Wczoraj po pracy miał być MC ale jakiś wymęczony byłem po pracy, poczytałem trochę forum, obejrzałem filmiki z ćwiczeniami Rafała Najmana do treningu "Spartańskie Kopyta" no i zamiast MC popróbowałem trochę tych "wygibasów" . Zajęło mi to bagatela około godziny, bo oglądałem filmik potem robiłem ćwiczenie i tak po kolei z każdym ćwiczeniem.

Natomiast dzisiaj przed pracą

Trening środa 20.10.2018
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp około 15 min


1. Seria łączona - kubany, pompki
1a. "Kubany" hantlami - 60p
- 4s x 15p x 5kg,

1b. Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p

Ćwiczenie 5-3-1
2.Martwy ciąg - 26p
- 75 kg, x 5p
- 90 kg, x 5p
- 105 kg, x 5p
- 131 kg, x 3p - 75% T. Max
- 148 kg, x 3p - 85% T. Max
- 166 kg, x 0p - 95% T. Max -
Spalone podejście
Tak mnie wnerwiło to spalone podejście że odczekałem 2 minuty i
- 166 kg, x 3p - 95% T. Max

Ćwiczenia na brzuch - dwa ćwiczenia, po 20 powtórzeń w serii po 10 każdego ćwiczenia, dziesięć serii ,
3. Wznosy tułowia - Skrętoskłony leżąc - 160 p
- 8s x 20p


Plecy
4. Seria łączona - podciąganie, "wiosło", podciąganie - 6 obwodów, przerwa między ćwiczeniami około 30 sek, miedzy obwodami 60 sek
4a. Podciąganie na drążku nachwyt - 30p
- 6s x 5p
4b. Podciąganie sztangi w opadzie tułowia - 60p
- 70kg x 6s x 10p
4c. Podciąganie na drążku chwyt młotkowy - 30p
- 6s x 5p

Rozciąganie


Teraz tak z innej beczki. czy ktoś wie jak tam poszło Ojanowi ?



Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-10-20 20:17:45

Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-10-20 20:18:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
No to się nazywa wkurv. Nie udało się raz to zrobię trzy razy Hart ducha (czyt. adrenalina) działa.
Ojan startuje jutro po południu. Dzisiaj młodzież. U RedAlerta w dzienniku jest stream do live.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium