Wszystko wskazuje na to, że Joseph Baene (20 l.), który jest nieślubnym synem Arnolda Schwarzeneggera, zamierza wystartować w zawodach kulturystycznych. Joseph ciężko trenuje na siłowni, by uzyskać większą masę mięśniową i rywalizować w Classic Physique! Marzy również o dołączeniu do przemysłu filmowego. Nie ma takiej sylwetki jak jego ojciec w tym wieku, ale ewidentnie ma “gena” i z każdym kolejnym treningiem wykazuje coraz większą poprawę.

Niedawno opublikowany film pokazuje, jak Joseph trenuje ramiona z legendarnym Mikiem O'Hearn'em w najbardziej znanym klubie Gold's Gym w Kalifornii. Opowiedzieli też o swoich przyszłych celach i planach rywalizacji w Classic Physique.

“Przyszłość wiążę z aktorstwem, ale chciałbym także spróbować swoich sił w kulturystyce. Mam 183 cm wzrostu i ważę około 86 kg. Planuje dobić najpierw do 90 kg, potem do 95 kg i zobaczymy co dalej…”

https://youtu.be/Z2HPVWoJYzs

https://youtu.be/-0do9qw1Rqk

Być może Joseph nie ma jeszcze mocnej kulturystycznej sylwetki, ale z każdą sesją treningową zaczyna wyglądać coraz bardziej jak jego ojciec. Z pewnością, jeśli zdecyduje się wystartować, będzie ciążyła na nim ogromna presja i nie uniknie porównań do ikony kulturystyki, jaką jest jego ojciec. Z wielką ciekawością będziemy obserwować postępy Josepha. Jak myślicie? Ma szansę zbudować sylwetkę na miarę mistrza i stać się równie popularny w świecie kulturystyki, jak jego ojciec?

ZOBACZ też: Christopher Schwarzenegger nie poszedł w ślady ojca

Komentarze (3)
xorton

Z takimi nogami (udo szerokości łydki), nie wróżę mu szybkiego startu w zawodach.

1
TomaszAZ

wyglada jakby pocwiczyl 3 miesiace na silowni z dosc kiepskim genem...nie wiem kto widzi gena tam ,czy jakas super sylwetke :D

2
domosos

W jakichś podrzędnych to startować sobie moze.

0