SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Po tygodniowej przerwie chciałem powrócić to treningów ale po przyjeździe z gór przyplątało mi się jakieś zatrucie pokarmowe i byłem częstszym bywalcem innego miejsca niż moja prywatna siłownia przez całe 3 dni . Wczoraj zrobiłem lekkie FBW , tak mi się wydawało bo dzisiaj czuję wszystkie mięśnie chyba nie doszedłem jeszcze do siebie po tym chorowaniu, wszystkie grupy 60% CM 3x10, biceps i triceps na maxa + 3x15 tak jak mi napisał _CORTES_ . Poćwiczę tak przez dwa tygodnie a potem konkretny program treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
_CORTES_
Pytanko. Czy wcześniej robiłeś łapę też 5x5?


Nie nie robiłem. Na początku 5x5 robiłem biceps i triceps ale 3x10 z zapasem 2 powtórzeń ale tak od lutego właściwie przestałem, może na 2-3 treningach jeszcze poćwiczyłem ale w końcówce już nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dzisiaj kolejne FBW z naciskiem na biceps i triceps plus łydki, _CORTES_ dziękuje za podpowiedz takiego trenowania tych partii, czułem jak by mi łapy urosły jak u Małeckiego aż paliły. W poniedziałek dodam przedramiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dziś rano po pracy kolejne FBW dorzuciłem do "katowania" przedramiona, łapy ma tak nabite że trudno pisać na klawiaturze . Powalczę tak dwa tygodnie a od 21 marca chcę ruszyć z 5/3/1 nie wiem jeszcze jaki wariant i czy 3 albo 4 dni w tygodniu, oraz jakie ćwiczenia dodatkowe ( musiał bym się skupić na tym co u mnie najsłabszy czyli brzuch i popracować nad podciąganiem na drążku bo robię to ze "wspomaganiem" ) ale mam jeszcze trochę czasu do zastanowienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Wczorajsze FBW dało mi "popalić" nie wiem czy to wina czterech kolejnych nocek ( niedospanie ) czy ciśnieni jakieś takie albo za duża objętość treningu . Na koniec "zrobiłem" ( w cudzysłowie bo było bardzo kaleko)jeszcze podciaganie na drążku i padłem kompletnie 90 minut treningu i nie chciało mi się reką ruszyć. Swoją drogą nad tym podciąganiem muszę popracować bo ciężkooooooooooooo to idzie. Włączę go jako dodatkowe do 5/3/1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
z podciąganiem na drązku mam to samo -muszę lekko wspomagać się-zamierzam wprowadzić 5 sek opuszczanie się (na stołeczek broda powyżej drążka i powoli w dół do pełnego zwisu ) może to troszkę pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311150
Którą wersję 531 chcesz robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Jawor50 - ja wspomagam się gumą, znaczy podciagam z pomocą gumy i opuszczania luźno 4s x 8- 10 p, choć wczoraj 2 ostatnie serie tylko
po 6p

ajazy - chyba na 99% zdecyduję sie na coś takiego "Boring But Big: Podstawowy bój, znów podstawowy bój w 5 seriach po 10 powtórzeń z 50% 1RM i jedno pomocnicze ćwiczenie w 5 seriach" 4 dni w tygodniu jako dodatkowe chcę wrzucić 2 x brzuch, tylne ud i to podciąganie na drążku. Jeden brzuch chcę robić z kółkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium