SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z tego co pamiętam film z wszystkich serii mialbyc w ciągłości a tu wydaje mi się że wyłączasz kamerkę po każdej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
drazekm
Z tego co pamiętam film z wszystkich serii mialbyc w ciągłości a tu wydaje mi się że wyłączasz kamerkę po każdej serii.


Drazek to nie konkurs zebym miał sie trzymać jakis sztywnych zasad . Ja tam sobie nie przypominam zeby było coś o ciągłości nagrywania, może tak . Poza tym nie mam urządzenia które nagrywało by bez przerwy przez 15 - 20 min. Ćwiczenie jest robione jednym ciągiem zajeło mi to jakieś 15 minut, kto chce niech wierzy kto nie chce niech nie wierzy dynda mi to, nie mam powodu żeby oszukiwać czy kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja nie wierzę.
A jak tam zdrówko?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jsdolan nie bądź "Janusz" przeczytaj sobie ostatnie zdanie na niebiesko z głównego tematu testu to nie chodzi o wiarę kto uwierzy a kto nie pisze dokładnie że ilość kilogramów dzielona przez czas, a jak oceniasz postęp nie wiedząc jak długie przerwy i ogólny czas ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-04-19 17:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
drazekm
Jsdolan nie bądź "Janusz" przeczytaj sobie ostatnie zdanie na niebiesko z głównego tematu testu to nie chodzi o wiarę kto uwierzy a kto nie pisze dokładnie że ilość kilogramów dzielona przez czas, s jak oceniasz postęp nie wiedząc jak długie przerwy i ogólny czas ?


Drażek wyluzuj, to nie zawody ani konkurs, czy Ty naprawdę z wszystkiego musisz robić problem ? Ja wiem jakie robię przerwy i ile czasu mi to zajmuje i jestem w stanie ocenić czy zrobiłem postęp mi jako testerowi to wystarczy .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
paawo
To ja nie wierzę.
A jak tam zdrówko?


No cóz nasuwa mi sie tu pewien cytat z bibli
A zdrówko no fizyczne OK psychicznie trochę gorzej , ale da sie przeżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie mój problem rób jak chcesz, ale ciężko Ci przyznać że mam rację czy to dla Ciebie jakaś ujma ?
Ja będę robił film w ciągłości smartfony mają na tyle dobre baterie że kilkanaście minut filmu to żaden problem, niestety ja nie mam takiego wyczucia czasu i wiem że jak zwiększę obciążenie różnica może być nawet do ośmiu minut.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-04-19 18:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jakby który z Was na kolację musiał iść, to ja się mogę za niego kłócić
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Jakby który z Was na kolację musiał iść, to ja się mogę za niego kłócić

Nie mam zamiaru się kłócić skończyłem.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-04-19 18:39:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
drazekm
Nie mój problem rób jak chcesz, ale ciężko Ci przyznać że mam rację czy to dla Ciebie jakaś ujma ?
Ja będę robił film w ciągłości smartfony mają na tyle dobre baterie że kilkanaście minut filmu to żaden problem, niestety ja nie mam takiego wyczucia czasu i wiem że jak zwiększę obciążenie różnica może być nawet do ośmiu minut.



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-04-19 18:08:10


Zacznijmy od tego ze ja Ci nie wymyślam od "Januszy" i jeszcze raz sie pytam gdzie jest napisane ze nagranie ma być jednym ciągiem, bo z tego zdania co przytoczyłeś to nie wynika. Dlatego za bardzo nie wiem w czym mam Ci przyznać rację, ale ok masz rację nie ważne w czym.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium