SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1781 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 50998
Jsdolan zdrówka i nie łam się, to jeszcze przecież nic ostatecznego. Jeszcze nas zaskoczysz :)
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

http://www.sfd.pl/DT_nadine_,_pół_roku_str.26-t1075034.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3760 Napisanych postów 10584 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 514444
Jsdolan zdrówka i nie poddawaj się Kilka lat temu fizjo mi powiedział, że nigdy już nie będę mogła ćwiczyć, biegać, żadnej aktywności, jedynie basen i spacery... no to poszłam do innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3378 Napisanych postów 9494 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 541853
Wyleczysz tego nerwa, trochę wagi zrzucisz i już jaki zupełnie nowy jsdolan zaczniesz dźwigać. Kciuki trzymam!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2836 Napisanych postów 12186 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1123910
a jeszcze jedno mi się przypomniało - jeżeli fizjo mówi żeby nie ćwiczyć to znaczy, że może warto też skonfrontować diagnozę z jakimś innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1403 Napisanych postów 3845 Wiek 58 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 518679
Dziękuję Wam moi drodzy za wsparcie . Przygodę rowerową z zawodami, nagrodami i.t.p. mam juz a sobą choc nie twierdzę że to koniec bo jazda na rowerze sprawia mi dużą przyjemność, ale nie ta szosowa tylko terenowa .
Po dzisiejszej sesji czuje się dużo lepiej choć rano było fatalnie, ale tak mi wczoraj fizjo powiedziała. Nie będę szukał kogo innego Bo juz kilka razy postawili mnie w tym gabinecie na nogi i mam do nich pełne zaufanie . Może sie w poprzednim poście źle wyraziłem, bo ten zakaz ćwiczeń siłowych jest na obecną chwilę a nie na zawsze. Tak jak mi fizjo powiedziała najpierw trzeba zaleczyć to co jest ( swoją droga to dostałem lekki ochrzan ze tak późno się zgłosiłem ) a potem będziemy wprowadzać stopniowo ćwiczenia łącznie z ciężarami . Oczywiście o postępach będę informował bo sprawa pobicia mojego rekordu na ławie zostaje nadal aktualna .
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6739 Napisanych postów 8253 Wiek 65 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 168316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2836 Napisanych postów 12186 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1123910
No to zmienia postać rzeczy jak tylko chwilowo nie mozna ćwiczyć, odpoczniesz sobie i wrócisz silniejszy ).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ustawka treningowa dla + 35,Poznań 24 styczeń,godz 12:00

Następny temat

Konkursowy temat : Prehistoria kulturystyki : kult siły i piękna w cywilizacjach

aerofull