SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345944
Tak Jurek jedyna słuszna decyzja ,kategorycznie odstaw serniki i przesyłaj do jawora ,
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Jawor50
Tak Jurek jedyna słuszna decyzja ,kategorycznie odstaw serniki i przesyłaj do jawora ,


Jeśli kaloryczność jest odpowiednia w ciągu całego dnia , to serniczek nigdy nie zaszkodzi ... chyba że ma się problemy z tolerancją cukrów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
W Z O R EK
Jawor50
Tak Jurek jedyna słuszna decyzja ,kategorycznie odstaw serniki i przesyłaj do jawora ,


Jeśli kaloryczność jest odpowiednia w ciągu całego dnia , to serniczek nigdy nie zaszkodzi ... chyba że ma się problemy z tolerancją cukrów .


Kaloryczność OK, ale cukrzyca na za wiele nie pozwala , dlatego serniczki zostawiam dla Marka . No może nie wszystkie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
A ja robię sernik z odrobina erytrytolu. Na serkach philadelphia i śmietanie. Kaloryczny to on jest - ale moim cukrzykom nie szkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
W zeszłym tygodniu 6 treningów

Aktywność od 15.05. do 21.05. :
- spacer z psem tempo średnie - 34 km
- pompki - 240 powtórzeń
- siady -50 powtórzeń
- WL - 250 powtórzeń
- OHP - 100 powtórzeń
- wyciąg stojąc w pochyleniu - 120 powtórzeń
- bicek - 100 powtórzeń
- drążek - 130 powtórzeń
- kółko z kolan - 160 powtórzeń
- inne na brzuch - 80 powtórzeń
- inne na klatę - 90 powtórzeń

W środę na tradycyjnym terenowym spacerze z psem wtepnąłem lewą nogą w jakiś dołek i coś mi tam chrupnęło w stopie. Wydawało mi się że to rozchodziłem niestety lekko spuchło i boli z zewnętrznej strony przy kostce. dlatego odpadły spacery i inne ćwiczenia nóg. Smaruję maściami , usztywniam, jak nie przejdzie wybiorę się do lekarza. Od 2 czerwca jestem dwa tygodnie nad morzem a tam tradycyjnie planuję dużo chodzenia więc muszą nogi być sprawne.

c.d.n.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Widzisz widzisz pompki najbezpieczniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Ten tydzień lichy tylko 3 treningi

Aktywność od 22.05. do 28.05. :

- spacer z psem tempo średnie - 42 km
- pompki - 350 powtórzeń
- siady - 40 powtórzeń
- WL - 150 powtórzeń
- OHP - 50 powtórzeń
- wyciąg stojąc w pochyleniu - 40 powtórzeń
- bicek - 40 powtórzeń
- drążek - 100 powtórzeń
- kółko z kolan - 100 powtórzeń

Szalony tydzień, dużo wyjazdów, testowanie motocykla po przeróbkach , dużo pracy w ogrodzie ( to akurat sprawia mi przyjemność i odpręża, tak jak jazda na motocyklu ) . Jedynie pompki robione codziennie, bo jak to Tadeusz mówi najbezpieczniejsze . W piatek 2.06. wyjazd nad morze -)
c.d.n.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
W piątek wróciłem z "rancza" nad morzem . Dwa tygodnie bez siłowni relaks połączony z pracą . Do obrobienia 25 arów, niby susza a trawa po pas. Wykosiłem jakieś 12 arów reszta zostaje dziewicza do jesieni, różne żyjątka też muszą gdzieś mieszkać . Pousuwałem, powycinałem uschnięte gałęzie, uruchomiłem studnie i.t.p. Wszystko gotowe można zaczynać sezon urlopowy . Ja zaczynam od 4 lipca . Aktywność fizyczna ograniczona ale nie zerowa. Oprócz biegania z kosiarką i piłą dodatkowo 3 rodzaje ćwiczeń

Aktywność od 2.06 do 15.06
- spacer z psem tempo różne ponad połowa dystansu po plaży - 116 km
- pompki różne - 1400 powtórzeń
- ćwiczenia na brzuch różne - 730 powtórzeń

Oprócz tego co opisałem totalne lenistwo. Woda w Bałtyku gorąca nie jest ale jak dla mnie w pierwszym tygodni można się było moczyć do woli . Niestety od poprzedniej niedzieli moczenie tylko dla morsów . Zresztą dla mnie i mojego psa największą frajdą jest spacer brzegiem morza. Dzisiaj spokojny powrót do treningów, jutro przerwa i świętowanie .

C.D.N.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium