Joseph Baena, czyli nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera, powiedział, że aktualnie bardzo ciężko trenuje i powoli staje się coraz większy. Ma ogromną nadzieję na zdobycie roli w filmie o superbohaterach. Jakim konkretnie? Tego nie zdradził. W wywiadzie na YouTube, Baena omówił swoje aktorskie oraz sportowe cele na 2023 rok i powiedział, że dąży do uzyskania „ciała superbohatera”. 

https://youtu.be/oTfTE6jjatg

Baena jest bardzo podobny do swojego ojca i wiele osób jakiś czas temu zastanawiało się, czy spróbuje swoich sił jako kulturysta. Wszak Arnold zdobył w sumie siedem tytułów Mr. Olympia, więc świetnie byłoby obserwować czy syn pójdzie w jego ślady i powieli sukces. Wydaje się jednak, że na próżno jest nam czekać. Młody Baena stawia raczej na karierę aktorską, a siłownię traktuje jako miejsce do poprawy wyglądu sylwetki, gdyż jak stwierdził „nie chce być tak duży” (jak zawodnicy Olympii- red.). Aktualnie „buduje” sylwetkę, o jakiej zawsze marzył i mówi, że jego treningi są dosyć ciężkie. Chciałby mieć ciało superbohatera, co z pewnością w przyszłości mogłoby mu ułatwić otrzymanie wymarzonej roli. Zobaczymy, czy mu się to uda.

Komentarze (3)
Possible

Bardzo podobny do młodego Arniego, szczególnie na zdjęciu gdzie prezentuje bicepsy przodem

1
lordknaga

nazwisko ma i jest kim jest to z automatu go podbija w holywood, stary pociagnie za sznurki i pewnie juz niedlugo, bedzie mozna go gdzies zobaczyc na ekranie :-)

0
Gats 2

Kurde, on z twarzy wygląda trochę jak Cristiano Ronaldo z Brazylii.

0