Wątróbeczki nie probowalem, ale dosyć mocne obrzydzenie nadal do niej mam :D Wtorek Nóżki Siłaa 1. Przysiad tył 150/170/190/200x3 2. Wyciskanie na suwnicy 4s 10powt 3. Wyprosty 4s 12powt 4. Uginanie leząc 4s 10-6powt 5. Uginanie stojąc 3s 12-10powt 6. Wypychanie na łydeczki na suwnicy 4s 18-10powt + rozciąganie Przysiadów mialem nawet nie robic bo [...]
Widzialem ze klimacik tez bardzo przyjemny, wpadne, ale w tym roku jako widz. Trzeba wkoncu cos przybrac tych kg A trening dzisiaj tak: Góra Hipertrofia 1. Wyciskanie sztangielek skos 4s 35/40/42/42 2. Rozpiętki płasko 4s 10powt 22kg 3. Wiosłowanie sztangielkami 4s 10powt 27kg 4. Sciąganie drążka zza kark 4s 10powt 5. Wznosy boczne 4s 10powt [...]
No Dzieki :) wiecie jestem jeszcze za młody na pk i free run no nie? a u nas w ząbkowicach sl nie ma zadnych fajnych sal u nas na chali był albo jest trening parkour zapisać się? facet prowadzi także Akrobatyke, sztuki walki, trening powinien tak wygladac jak napisał gohost? jak ćwiczyć ? narazie zima to tylko sa ćwiczenia w domu bo stawy bola w [...]
i muj plan domatora jest taki: rozgrzewka 15 min Nogi: 1. rózne przysiady itp skoki w górę w boki itp itd z 20 powt 2. jakieś wykroki itp itd z 20 powt 3. przysiady bulgarskie z 23powt brzuch 1. rózne brzuszki z 70 powt 1. na drożku wymachy nóg roznie z 20 powt 1. to i to z 50 powt plecy 1. różne skłony w tył z 20 powt 1. rózne skłony na łozku z [...]
Witam po przerwie. Nie robiłem wpisów do dziennika, co nie znaczy że nic nie robie Co drugi dzień staram się robić jakąś namiastkę treningu siłowego, czyli: 1. Pompki do góry nogami 2. Podciąganie na drążku 3. Dip 4. Rozciąganie ekspandera W DNT zacząłem biegać. Na razie nie szaleję tylko odzyskuję wytrzymałość jaką miałem na końcu redukcji. W [...]
Rozciąganie na boki, góra, dol. Do tego jeszcze poleciła abym sprawił sobie matę do akupresury z poducha(z uwagi na mój wzrost) i leżał sobie na tym codziennie. Z
@tomuh już nie chudnę od dłuższego czasu,taka waga nawet mi odpowiada.na pewno mam zamiar nabyć umiejętności,kondycji. bokser7393 dzięki za podpowiedź na pewno zwrócę na to uwagę.tak wiem że za dużo pieczywa ale po prostu wolę zjeść kanapkę z chlebem razowym niż zapychać się białym,bułkami czy o pizzerkach,słodkich bułkach nie wspominając(dieta [...]
06.09.2012 micha: rano(7:10):4 kanapki z chlebe razowym i szynką+100g płatków owsianych przed południem(11:30):jajecznica z 6 jaj+2 kromki chleba razowego po południu(15:10):100g ryżu+leczo+wątróbka przed treningiem(18:10):2 banany po treningu:(20:40):2 banany+4 jajka gotowane trening: trenera dziś nie było zamiast jego trening poprowadził jego [...]
20.09.2012 micha: rano(7:20):4 kanapki z chlebem razowym,wędliną i pomidorem+100g płatków owsianych po południu(12:00):jajecznica z 5 jajek+2 kromki chleba razowego po południu(15:00):2 kanapki z chlebem razowym i wędliną przed treningiem(16:45):leczo+100g ryżu po treningu(20:40):2 kromki chleba razowego+3 gotowane jajka suplementacja: [...]
26.09.2012 micha: rano(7:00):4 kanapki z chlebem razowym i szynką+100g płatków owsianych przed południem(10:40):2 kanapki z chlebem razowym i szynką po południu(13:30):100g ryżu+150g piersi z kurczaka po południu(17:30):100g płatków kukurydzianych z mlekiem wieczorem(20:00):5 jajek gotowanych suplementacja: po południu 5 tabs beta alaniny [...]
02.10.2012 micha: rano(7:40):4 kanapki z chlebem razowym i szynką+100g płatków owsianych po południu(12:00):talerz zupy jarzynowej +2 kanapki z chlebem razowym i szynką po południu(15:00):talerz zupy jarzynowej przed treningiem(17:20):jajecznica z 5 jajek+3 kromki chleba razowego po treningu(20:50):3 kotlety+surówka suplementacja: rano:omega3+1tab [...]
trening -rozgrzewka dużo pracy w parach,siłowanie się, i boksersko -rozciąganie -ćwiczenie lewy prosty+prawy prosty+prawe kolano -parę ćwiczeń na wyczucie dystansu -parę ćwiczeń na lewy+prawy+lewy prosty z krokami aby się nie spinać -ćwiczenie ewy prosty+prawy prosty+lewy sierpowy z krokami -ćwiczenie na tarczę ad.punkt nr4 -na tarczę lewy [...]
11.10.2012 micha: rano(7:20):4 kanapki z chlebem razowym i szynką+100g płatków owsianych po południu(11:00): 1 kanapka z chlebem razowym i szynką po południu(13:00):100g płatków kukurydzianych z mlekiem przed treningiem(16:40): jajecznica z 6 jajek+2kanapki z chlebem razowym i wędliną po treningu(20:40):30g ryżu+70g piersi z kurczaka [...]
15.10.2012 micha: rano(8:15): 4 kanapki z chlebem razowym i wędliną+100g płatków owsianych po południu(13:00): 2 kanapki z chlebem razowym i wędliną przed treningiem(16:00):150g schabu+100g ryżu+50g buraków ze słoika po treningu(20:00): 50g schabu+2 kromki chleba razowego+30g buraków ze słoika suplementacja: po południu omega3+1tabs multipack na [...]
16.10.2012 micha: rano(10:00): 4 kanapki z chlebem razowym,papryką i szynką+100g płatków owsianych po południu(12:00): 1 średni jabłko po południu(14:00): 1 kanapka z chlebem razowym,papryką i szynką przed treningiem(16:30): talerz zupy jarzynowej+2 kanapki z chlebem razowym,papryką i szynką po treningu(21:20): 4 gotowane jajka+2 kromki chleba [...]